- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1408 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1408 Culés
2
Nawet Vegeta z Dragon Ball nie był tak zadufany w sobie i arogancki jak Mental z Funchal.
3
@Coutinho007 zależy który Vegeta
2
@VegetaPolska Do Ciebie bardziej pasuje Ulong
2
@Mario96w albo Yamcha ;)
Kto oglądał dragon ball abridged ten zrozumie :)
1
@Mario96w @Azi @Coutinho007 ale chodziło mi o Vegete z którego momentu serii
0
@VegetaPolska Kiedy przyznał, że Songo jest od niego lepszy :)
Mental nigdy publicznie nie powie tego, że "Leo jesteś jednak najlepszy" kiedy Vegeta powiedział to podczas walki Goku z Kid Buu nawet z uśmiechem na ustach i zadowoleniem.
0
@Azi Już wyjaśniłem @VegetaPolska o co mi chodzi
1
@Coutinho007 no powiedział że jest jego najlepszym przyjacielem też
0
@VegetaPolska Co by złego nie mówić o Vegecie to miał facet wielkie serducho tak naprawdę.
1
@Coutinho007 Vegeta od Android Sagi stał się Vegetą który ma dobre serce, ale który tego nie okazuje bo wtedy pokazywałby swój słaby punkt tak jakby. Więc lepiej być okrutnikiem (do czasu)
0
@VegetaPolska Nawet to pokazał w sadze Frezera kiedy wydawał z siebie ostatnie tchnienie. On nigdy właściwie nie był zły, Vegeta był w rzeczywistości wrażliwy bardzo i miał wielkie serducho ale nie okazywał tego bo był księciem Sayan i duma mu nie pozwalała być tym gorszym, ale np podczas walki z C19 obronił Goku czy rzucił się na Cella wściekły jak ten zabił Trunksa i poświęcił się dla świata wysadzając się będąc Majin bo nie dawał rady pokonać Fat Buu.