0

@vangoor Tygrys w worku

0

Komentarz usunięty

0

@barcelonaLM Co za dużo do rozpisywania, Steffi Graf zdobyła 22 szlemów, a Navratilova 18 w singlu, ale Martina dołożyła jeszcze 31 w deblu podczas gdy Niemka zaledwie jeden, jak dla mnie nie ma żadnej dyskusji i Navratilova zdominowała tenis na wszystkich płaszczyznach

0

@barcelonaLM Martina Navratilova: Widzisz mnie?

0

@bartekvisca Jeśli chodzi o rekord z rzędu to Serena Williams i Steffi Graf mają po 186, a jeśli chodzi ogólnie to Graf ma 377, Iga ma teraz chyba 66 czy 67, ale nie jestem pewien

3

@bartekvisca Nie musi nawet wygrywać

0

@agaFCB Fajnie jakby się zrewanżowała za poprzedni rok plus Sabcie zgwałciła w półfinale

0

@Antimadridista_WR A tak serio to oby się szklaneczka nie zrobiła jak Fati

4

@Antimadridista_WR Jak ktoś ogarnia matmę to nie tak ciężko

1

@kondzix2115 Ja jestem typem kolekcjonera i co 4 lata sobie na inną partię głosuję, był Kukiz, była Konfa to teraz pora na rudego co głową miesza bigos

7

@MesQueUnClub96 Ty za to nigdy nie zacząłeś

1

@Antimadridista_WR Albo byśmy z Totkami w finale sfrajerzyli xD

1

@bartas97 Gol liwerpurzoków w ich cudownej remontadzie dający im awans do finału LM, możliwe że mielibyśmy wtedy trzeci tryplet

3

Komentarz usunięty

3

@barcelonaLM Jakąś dziwną mąkę mają w tej Francji

1

@wasacz Remi xD Ojciec chrzestny pranków, z kangurem też było dobre

3

@Jarema2000 Eksperci niezdecydowani

0

@DamianBarcaCule A jak się skończył stadion Valenci?

1

@RomanHoffer Też właśnie ogrywam po raz trzeci i za każdym razem Trevor jest zajebisty, trzeba go po prostu polubić xD

0

@RomanHoffer Na przyszłość zawsze rób lipidogram, oczywiście że więcej kosztuje, ale da przynajmniej jakieś światło na to jak się tłuszcze zachowują w twoim ciele

0

@Cvzx Iga Sviatek

0

@RomanHoffer To sam cholesterol żeś badał czy cały lipidogram? Podaj dokładne badania bo z samego cholesterolu całkowitego uja się dowiesz

2

@wasacz Iga - Łukaszenka

1

Łatwy set, serbik się skończył

1

@Rust_Cohle Przeje*ane że takie oczywistości trzeba niektórym paziom w ogóle tłumaczyć xD

8

@MesQueUnClub96 Hurkacz i Djoković serwują dla Huberta, to kto jest w końcu kur*a synem kogo

1

@Sysia11 Już myślałem Sysia że się przykleiłaś ostatnio, ale jednak nie

0

Standard metr przed kiblem się zesra xD

1

Co chłop gwałci tym serwisem

3

@VegetaPolska Ona taka nie jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?