Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Nie, ponieważ wtedy przerwie passę Igi w liderowaniu, a to nie ma prawa się wydarzyć
3
@ranger3120 Jestem przekonany że mamy też jakieś wady
1
@626 Kurła ale one były pyszne
2
@Bartek_VEB Tyle ile winisjusz czerwonych kartek za pyskowanie
2
@Emhyr Omijanie kontuzji i Barcelona wybierz jedno
3
@ranger3120 I gra dla madrytu ten nasz koleżka
0
@ranger3120 A jak ktoś jest łysy i czarny to papsfaltem
8
@tristan87 Nie lubię Mentzena, ale ten Jadczak to jakiś upośledzony xD
1
@Kamiloza91 Na szczęście nie jest biały to może mniej trochę
19
@norbi77 Złota łopata dla kolegi za odkopanie filmiku sprzed dobrych 15 lat xD
0
@Popitek12 Na wszystkich
4
Komentarz usunięty
0
@sevs Dear John (tyryrym), please Johny please come home
0
@FCB_dimiC Kto wie kto wie
1
@FCB_dimiC Podrośniesz to będziesz wiedział
6
@Medium Jak ja się cieszę że już w to toksyczne gówno nie gram xD
8
@BorzyKrzys Poproszę kaftan dla mnie i dla kolegów
2
@MesQueUnClub_87 Mniej niż 2 miski to się nie da zjeść bo tylko smaka robi
0
@Pawci023x Ponieważ się skończył
1
@ShawnC Ciężej się trawi ta skórka i większa szansa na jakieś pierdy czy ból brzucha niby, ja tam wolę nie ryzykować xD
5
@mrboom To wypierdzielaj do siebie na górę bobofobie
0
Jak żrecie bób? Ze skórką czy bez
3
@MesQueUnClub96 La bamba
1
Komentarz usunięty
5
@MarioVeB! Obchodzisz pride year?
0
@AssisMoreira Rozwiązanie? Polub tenisa i browary
41
Całkiem brzydka i gruba koleżanka się mnie pyta dlaczego nie może sobie znaleźć chłopaka, przecież dba o siebie, maluje się.. Po chwili namysłu odpowiedziałem: "Od czystych gaci brudna dupa pachnieć nie zacznie"
6
@bartas97 Ciekawe czy szef na to machnie ręką
5
@barcu$ Pytanie czy czysta dupa pachnie
0
@vangoor Chcieli go zaklepać pewnie, bo równie dobrze mógł się jeszcze na premier league namyśleć czy coś, jakby nie było duży talent, ja tam jestem pozytywnie nastawiony, a czas pokaże czy było warto