3

@BorzyKrzys A najlepsze że pierwszego seta wygrała i miała już przełamanie w drugim, a i tak dostała na łeb

1

@masq Pierdzielę panie jak tylko widzę dziada to klapek idzie w ruch, szkoda tylko ściany czasem ale mówi się trudno. Podziwiam kolegę brata, bo żeby pozbyć się arachnofobii kupił sobie tarantulę i teraz normalnie mu po ręce chodzi itd. Straszny jest to lęk i za żadne skarby nie odważyłbym się go przełamać w takim stopniu

2

@macio_944 No i w czwórce fajne było to że do budynków można było wbijać, cegłą rzucać, fizyka niszczenia samochodów też lepsza, mogliby właśnie w szóstce zająć się takimi pierdołami, więc najlepiej jak najdłuższej ja tworzą :D

1

@macio_944 Ja se ogram czwórkę jak kiedyś łaskawie ją zremasterują, bo wersja na konsole jest generalnie do dupy moim zdaniem, grafa ssie i nie ma polskich napisów, a angielskie czasem za szybko idą i człowiek przez pół rozumiał niektóre rzeczy, na xboxie one ogrywałem i nie wspominam dobrze

2

@macio_944 A ja se właśnie ogrywam lamusów w klubie golfowym, potem lecę na tenisa i driftowanko, piękna to jest gra

0

@okiemtypera_lucaxx95 110 do 104 punktów dla Jabeur, to nie jest duża różnica . Sabka nie zdobywała tych punktów po niewymuszonych błędach Jabeur która miała ich tylko 14, zdecydowana większość to zagrania zmuszające do błędu, winnery oraz asy. Sabe było stać na więcej i popełniać mniej błędów owszem, ale mówiąc że zagrała fatalnie to spora przesada

0

@okiemtypera_lucaxx95 Słusznie zauważyłeś od końcówki drugiego seta, trzeba było włączyć od początku ;)

5

Ciotka jesteś piękna

0

@okiemtypera_lucaxx95 Gościu jakbyś trochę szerzej na to spojrzał to byś zrozumiał że Saba ma mocno siłowy styl gry i co za tym idzie zawsze ma dużo niewymuszonych, ale oprócz tego też sporo winnerów czy uderzeń wymuszających błędy rywalek, ale jak się patrzy tylko na jedną statystykę to rzeczywiście się ktoś nie zna xD

4

@okiemtypera_lucaxx95 Fajnie że se tam mecz na flashscore oglądasz, ale te twoje staty nie oddają xD

1

Haha człowiek już zwątpił a tu proszę

0

@okiemtypera_lucaxx95 Ja podziwiam tych którzy typują 3 ligę kameruńską i inne

0

@Sysia11 No śmieszy trochę pisanie że nr 1 rankingu psychy nie ma xD Ten sam który rok temu miał 36 wygranych spotkań z rzędu. Nie da się po prostu wiecznie wygrywać, rywalki też ciężko trenują

1

@wasacz Ona chyba nawet większy balast jest w stanie zrzucić

0

@wasacz Nic odkrywczego

4

@Sysia11 Odważna teza Sysiu

0

Wymiana meczu hah

0

No to Sabcia oficjalnie liderem, gratulacje

1

@PatrychoO Nie no te płaskie, mocne winnery są piękne

3

@PatrychoO Chyba najlepszemu wyjcowi

2

@PatrychoO A to dopiero początek twoich wad

0

Good game well played

0

Dajesz ciotka nie zhurkacz tego

0

@Colon Kogo przepraszasz

1

@Colon Sabka i Jabeur to w sumie chłopy

0

Komentarz usunięty

3

@MesQueUnClub96 Tyle ile Djoković od Hurkacza

0

@Popitek12 Promocja na zostanie bezdomnym żulem

0

@MesQueUnClub96 To fakt przepraszam, zapomniałem wspomnieć że ten rekord Steffi dzieli razem z Sereną Williams, więc Iga pobije tą dwójkę, a nie tylko Niemkę

0

@MesQueUnClub96 Nie straci, najpierw pobije rekord 186 tygodni liderowania z rzędu należący do Steffi Graf

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?