4

@mrboom Powstańcy dali cenną lekcje na przyszłość, z której mam nadzieję nie będziemy musieli korzystać. Jeśli z perspektywy czasu jesteśmy w stanie ocenić czy się to opłacało czy nie to dlaczego mamy o tym nie mówić? Szacun dla nich że się zbuntowali, ale bądźmy też obiektywni

6

@VamosRakieta Dembele sam na oficjalkę czeka

1

@TheNekro94 No nie wiem, doexpiona młodzież, Gundogan, możliwe że wpadnie Roque już teraz i ktoś jeszcze

1

@HighestInTheRoom No bo to jest zwykły dzień

0

@MarcepanowyKsiaze i cO RoqUe bĘdzIe GrAć nA SKrzYdle? A wiesz co to jest duet napastników i czwórka w pomocy? Boczny obrońca jako wahadłowy w ataku?

1

@JarekS Jak dla mnie zapominasz o najważniejszej kwestii, media lubią pier*olić różne głupoty i nie mamy żadnej pewności czy Dembele zrezygnuje czy też nie zrezygnuje ze swojej działki

3

@Criss18Barca Czy Wy jesteście upośledzeni że chcecie za połamamego gościa z rokiem kontraktu wołać 80 baniek? Po co go tu trzymać na siłę przez rok, gdzie i tak opuści pewnie z połowę meczów, brać te ochłapy i arrivederci

0

@Peciak Gundogany i de Jongi to przeczytały i Cię zablokowały

4

@hayek Z drugiej strony to nie jest tak że bierzesz doping i on sam za Ciebie od*ierdala całą robotę, okazanie szacunku dla typa ile musiał znieść i osiągnął to też nie jest robienie z nikogo bohatera. Ja tam go podziwiam, ale jednocześnie należy piętnować nielegalne używane wspomagaczy

0

@hayek Wskaż mi teraz osoby które uważają go za bohatera

10

@Lukikiki Był raz gość który powiedział do elementa "chłopaku", mieszkał na przeciwko cmentarza. Teraz mieszka na przeciwko swojego byłego domu.

3

@Lukikiki Po co wybierać, bierę obie

1

@HighestInTheRoom Papryk generalnie jest sterydofobem i przy okazji niezłym odklejem xD

0

@Firestone Szybko zginie, Perez osobiście go autobusem przejedzie

0

@Trojanek23 Znaczy się sugerować się można, ale w pewnym stopniu i nie wróżyć wyników na koniec sezonu

5

Pomyśleć że niektóre la bambusy płakały po meczu z Arsenalem że cały sezon będziemy grać ujnie, ciekawe czy teraz schowali się do jaskini czy chorągwia powiała w drugą skrajność i liczą teraz na 2 tryplety z rzędu :P

13

Komentarz usunięty

1

@shahman Witam przed kolejnym

1

@KrychaFCB Wyjaśnisz o co chodzi?

2

@Walker To nie są pierogi rosyjskie

3

@MesQueUnClub_87 Najlepsza na kaca jest profilaktyka, czyli podczas chlańska suplementować minerałki i witaminki nie wspominając już o normalnym żarciu

19

@Rust_Cohle Może już południe było

0

@gumaz Po co wybierać jak można na zmianę, raz pukasz jeźdźca a raz pieska

4

@Kgorecki2500 No na szubienicę też czekasz aż cię zwiążą itd. wydaje mi się to bardziej stresujące, a leki podane dożylnie praktycznie odrazu działają, pamiętam jak przed operacją mi wbili uśpienie to nawet nie wiedziałem kiedy mnie odcięło :D Mam nadzieję że nie będziemy musieli tego testować :P

3

@Kgorecki2500 Jak nie stresuje haha, jakby mieli mnie powiesić to bym się wcześniej zesrał z 20 razy, najlepiej zastrzyk i idziesz lulu, no chyba że ktoś ma lęk przed igłą

11

@Kgorecki2500 Szubienica i rozstrzelanie najlepsze? Kolega za dużo się w kowbojów nagrał :P

1

@HighestInTheRoom Sportowo proste że Mbappe, ale ten jego charakterek cwaniaczkowaty i pazerność jednak sprawiłyby że wybrałbym Pedriego

0

@tbas Może z kabaretu wracał i zapomniał się przebrać

0

@masq Bo sobie mądrze zostawił jakąś furtkę gdyby jednak wpadła gruba oferta, a miałby wtedy gorszy okres u Nas, tylko naprawdę mocno przywiązani dają sobie tak chore klauzule jak miliard

0

@Deviler Browara dziennie czasem dwa, rzadko 3 i więcej dopiero jak jest jakaś impreza albo jakieś whisky z Colą wtedy. Po wakacjach ograniczam alko do 2 czy 3 piwka tygodniowo i na sporadycznych imprezach coś więcej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?