Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@mrboom Powstańcy dali cenną lekcje na przyszłość, z której mam nadzieję nie będziemy musieli korzystać. Jeśli z perspektywy czasu jesteśmy w stanie ocenić czy się to opłacało czy nie to dlaczego mamy o tym nie mówić? Szacun dla nich że się zbuntowali, ale bądźmy też obiektywni
6
@VamosRakieta Dembele sam na oficjalkę czeka
1
@TheNekro94 No nie wiem, doexpiona młodzież, Gundogan, możliwe że wpadnie Roque już teraz i ktoś jeszcze
1
@HighestInTheRoom No bo to jest zwykły dzień
0
@MarcepanowyKsiaze i cO RoqUe bĘdzIe GrAć nA SKrzYdle? A wiesz co to jest duet napastników i czwórka w pomocy? Boczny obrońca jako wahadłowy w ataku?
1
@JarekS Jak dla mnie zapominasz o najważniejszej kwestii, media lubią pier*olić różne głupoty i nie mamy żadnej pewności czy Dembele zrezygnuje czy też nie zrezygnuje ze swojej działki
3
@Criss18Barca Czy Wy jesteście upośledzeni że chcecie za połamamego gościa z rokiem kontraktu wołać 80 baniek? Po co go tu trzymać na siłę przez rok, gdzie i tak opuści pewnie z połowę meczów, brać te ochłapy i arrivederci
0
@Peciak Gundogany i de Jongi to przeczytały i Cię zablokowały
4
@hayek Z drugiej strony to nie jest tak że bierzesz doping i on sam za Ciebie od*ierdala całą robotę, okazanie szacunku dla typa ile musiał znieść i osiągnął to też nie jest robienie z nikogo bohatera. Ja tam go podziwiam, ale jednocześnie należy piętnować nielegalne używane wspomagaczy
0
@hayek Wskaż mi teraz osoby które uważają go za bohatera
10
@Lukikiki Był raz gość który powiedział do elementa "chłopaku", mieszkał na przeciwko cmentarza. Teraz mieszka na przeciwko swojego byłego domu.
3
@Lukikiki Po co wybierać, bierę obie
1
@HighestInTheRoom Papryk generalnie jest sterydofobem i przy okazji niezłym odklejem xD
0
@Firestone Szybko zginie, Perez osobiście go autobusem przejedzie
0
@Trojanek23 Znaczy się sugerować się można, ale w pewnym stopniu i nie wróżyć wyników na koniec sezonu
5
Pomyśleć że niektóre la bambusy płakały po meczu z Arsenalem że cały sezon będziemy grać ujnie, ciekawe czy teraz schowali się do jaskini czy chorągwia powiała w drugą skrajność i liczą teraz na 2 tryplety z rzędu :P
13
Komentarz usunięty
1
@shahman Witam przed kolejnym
1
@KrychaFCB Wyjaśnisz o co chodzi?
2
@Walker To nie są pierogi rosyjskie
3
@MesQueUnClub_87 Najlepsza na kaca jest profilaktyka, czyli podczas chlańska suplementować minerałki i witaminki nie wspominając już o normalnym żarciu
19
@Rust_Cohle Może już południe było
0
@gumaz Po co wybierać jak można na zmianę, raz pukasz jeźdźca a raz pieska
4
@Kgorecki2500 No na szubienicę też czekasz aż cię zwiążą itd. wydaje mi się to bardziej stresujące, a leki podane dożylnie praktycznie odrazu działają, pamiętam jak przed operacją mi wbili uśpienie to nawet nie wiedziałem kiedy mnie odcięło :D Mam nadzieję że nie będziemy musieli tego testować :P
3
@Kgorecki2500 Jak nie stresuje haha, jakby mieli mnie powiesić to bym się wcześniej zesrał z 20 razy, najlepiej zastrzyk i idziesz lulu, no chyba że ktoś ma lęk przed igłą
11
@Kgorecki2500 Szubienica i rozstrzelanie najlepsze? Kolega za dużo się w kowbojów nagrał :P
1
@HighestInTheRoom Sportowo proste że Mbappe, ale ten jego charakterek cwaniaczkowaty i pazerność jednak sprawiłyby że wybrałbym Pedriego
0
@tbas Może z kabaretu wracał i zapomniał się przebrać
0
@masq Bo sobie mądrze zostawił jakąś furtkę gdyby jednak wpadła gruba oferta, a miałby wtedy gorszy okres u Nas, tylko naprawdę mocno przywiązani dają sobie tak chore klauzule jak miliard
0
@Deviler Browara dziennie czasem dwa, rzadko 3 i więcej dopiero jak jest jakaś impreza albo jakieś whisky z Colą wtedy. Po wakacjach ograniczam alko do 2 czy 3 piwka tygodniowo i na sporadycznych imprezach coś więcej