Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@kamyk_23 Ten co standup odwala, ale taki cringowy z comedy central xD
0
@EldoradoHaze Ale przybrany wujek się nie liczy
1
@Rust_Cohle A załatwisz fmsa +9?
0
@cules100pro Nie no mogą się utopić, to nówki więc jeszcze nie umią pływać
0
@Bartula To znaczy u mnie nie chodzi o zdzieranie pięty tylko o uwieranie w kostce po boku stopy, teraz ubrałem je po raz drugi i trochę mniej boli niż na ostatnim treningu, zobaczymy może się rozepcha odpowiednio but
0
@Bartula Znaczy się skarpeta cały czas jest pomiędzy butem, a skórą, ale mimo to uwiera podczas jakichś skrętów czy coś
0
Pierwszy raz kupiłem sobie buty do piłki nożnej, jakieś torfy z Decathlona marki Joma za 180 zeta. Rozmiarowo wszystko się zgadza, ale uwierają podczas biegania w kostkę i jest to dość uciążliwe. W żadnych innych butach czy to górskich czy wyjściowych niema takiego problemu, a tutaj muszę pobiegać chwilę w męczarniach żeby kostka się przyzwyczaiła do bólu, to jest normalne w tego typu butach że muszą się jakby rozepchać? xD
1
@ChampionLW Miejsce zajęte przez plakat Alcaraza
4
@Filu02 Danzel* !! Denzel to może być Łoszington
7
@DonAndrzejos Xavi Danzel oraz Lewandisney
3
@macio_944 Wystarczy pocisnąć na konfę żeby stworzyć potwora xD
5
@OnlyCules Busi dochodzi.. do siebie po tym starciu
5
@macio_944 To jest najlepsze xD Człowiek stwierdza że ten jeden komentarz wywoła całą długą dyskusję i się odechciewa pisać
2
@don'T.R.I.P.e Tak, ale nie po paru dniach tylko po paru godzinach
0
@Kamiloza91 Czekaj na oficjalki, albo Here we go od Romano, resztę bierz jako ciekawostkę nie wartą większej uwagi i robienia sobie nadziei
0
@ShawnC Czyli daje info o potwierdzeniu
0
@mich_l Po pierwsze włoski, a po drugie on akurat dobre info daje
0
@Nazio_87 Boli Cię wielka Julia i tyle, chociaż 161 to nie taka wielka
5
@D10SLEO Głosowanie na kogokolwiek myśląc że się coś zmieni też za bardzo inteligentne nie jest
2
@macio_944 Bez Jarka, sama jest w ciąży
4
@DaPidejpi Może kotka jest w ciąży nie oceniaj jak nie wiesz
0
@Eto'o9 R10 Haha musiałby być idiotą żeby tu przyjść
2
@michal26 203
https://www.tennisnow.com/Blogs/NET-POSTS/November-2017-(1)/The-Man-Who-Beat-Venus-and-Serena-Back-to-Back.aspx
3
@agaFCB Przyjmij porażkę na biust Aga i do spania bo zaraz robota xD
2
@blakkudium Ponoć wieprzowiny nie jedzą, a tu proszę al shabab
4
@Sulimo Gites, ale co się pazie napłakały przed jego przyjściem to ich
1
@ro3ak Trza było się nie żenić
0
@HypeR Co za gość takiego kozackiego dodatku nie zagrał, a 23 razy przeszedł, to tak jakby gothica dwójkę czystą przechodzić bez nocy kruka xD Przy okazji odpowiadając na pytanie: Gothic 2 Noc Kruka właśnie, jakieś ponad 15 razy
1
@PiotrR Pokłony byczku
1
@mrboom Panbuk zafundował mu instant karmę