Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@wlodek54 Chyba Tobie zamula, neta se popraw
0
@LatajacyHolender Zgubił krycie strzelca jak amator
1
Ilu nas było w polu karnym a ilu ich xD kaleki w kryciu
0
Haha Lewus wyjaśnia na rozegraniu
Jednak zesrał się xD
2
@tristan87 W sumie Korwin wygląda jak taki chińczyk nawet xD
0
Komentarz usunięty
0
@ObiektywnyKibic121 No ale żeby płakać już przed meczem to szkoda by mi było tą piłką się interesować w ogóle, sami sobie krzywdę robicie c*ujowym nastawieniem :P
0
La bambusy płaczą intensywnie, więc powinna być gładka wygrana po fajnej grze, vamos Xavineta !!
1
@Bocheno1 No 6 chyba logiczne
3
@Antajbandaj Przewróć azora na drugą stronę bo ci się przypali
6
@Encore Mógłby w sumie dalej brać przykład i włączyć ujową formę u munsienów
Kurde zabrzmiałem jak drugi Mario, nie dobrze
0
@partymaker Albo do Nas za 80 w trzydziestu ratach
0
@Lukikiki Obrotowe !!
0
@John_Doe Cygan się obsrał ze strachu nie będzie żadnej walki
3
@RafiVeB To było mocne
3
@barcanawieki dekoracyjny Winiary jak sama nazwa wskazuje służy do dekoracji nie do jedzenia, można nawet płytki na tym układać
2
@Rust_Cohle Ta chyba żul belingham
4
@okiemtypera_lucaxx95 Jak ktoś nic nie pamięta, rzyga i boli go głowa po alko to nie umie pić tylko wlewa w siebie jak zwyczajny żul
3
@MesQueUnClub96 Villarreal nie jest potencjalnym spadkowiczem
3
@Joe_Pesci Największą konkurencją dla Lewusa jest on sam
4
@Wierecoorva Czekamy aż policeman podrośnie
0
@Sulimo Czeka Sulimo do Niedzieli i w niedzielę c*uj go strzeli
1
@Bartula Przecież u Nas Belingham by grał na stoperze
3
@Rust_Cohle No zawsze mnie rozwalał ten argument, "on jest z wysp, a wyspiarze nie potrafią grać w La Liga, następny proszę"
0
@tbas brawo możesz być z siebie dumny
1
@kubapan8 No w*ebał mu się w nogi całkiem mocno co tu dużo mówić xD
1
@Sulimo Patrząc na to jak Bamba płacze o belki to chyba skoki xD
2
@Criss18Barca Wodogłowie
1
@Pawci023x Na korcie i po za kortem czyli to drugie obejmuje kontrakty
2
@Encore Nieźle to Radukanu wyciąga mimo grania paździerzu xD