0

@wlodek54 Chyba Tobie zamula, neta se popraw

0

@LatajacyHolender Zgubił krycie strzelca jak amator

1

Ilu nas było w polu karnym a ilu ich xD kaleki w kryciu

0

Haha Lewus wyjaśnia na rozegraniu

Jednak zesrał się xD

2

@tristan87 W sumie Korwin wygląda jak taki chińczyk nawet xD

0

Komentarz usunięty

0

@ObiektywnyKibic121 No ale żeby płakać już przed meczem to szkoda by mi było tą piłką się interesować w ogóle, sami sobie krzywdę robicie c*ujowym nastawieniem :P

0

La bambusy płaczą intensywnie, więc powinna być gładka wygrana po fajnej grze, vamos Xavineta !!

1

@Bocheno1 No 6 chyba logiczne

3

@Antajbandaj Przewróć azora na drugą stronę bo ci się przypali

6

@Encore Mógłby w sumie dalej brać przykład i włączyć ujową formę u munsienów

Kurde zabrzmiałem jak drugi Mario, nie dobrze

0

@partymaker Albo do Nas za 80 w trzydziestu ratach

0

@Lukikiki Obrotowe !!

0

@John_Doe Cygan się obsrał ze strachu nie będzie żadnej walki

3

@RafiVeB To było mocne

3

@barcanawieki dekoracyjny Winiary jak sama nazwa wskazuje służy do dekoracji nie do jedzenia, można nawet płytki na tym układać

2

@Rust_Cohle Ta chyba żul belingham

4

@okiemtypera_lucaxx95 Jak ktoś nic nie pamięta, rzyga i boli go głowa po alko to nie umie pić tylko wlewa w siebie jak zwyczajny żul

3

@MesQueUnClub96 Villarreal nie jest potencjalnym spadkowiczem

3

@Joe_Pesci Największą konkurencją dla Lewusa jest on sam

4

@Wierecoorva Czekamy aż policeman podrośnie

0

@Sulimo Czeka Sulimo do Niedzieli i w niedzielę c*uj go strzeli

1

@Bartula Przecież u Nas Belingham by grał na stoperze

3

@Rust_Cohle No zawsze mnie rozwalał ten argument, "on jest z wysp, a wyspiarze nie potrafią grać w La Liga, następny proszę"

0

@tbas brawo możesz być z siebie dumny

1

@kubapan8 No w*ebał mu się w nogi całkiem mocno co tu dużo mówić xD

1

@Sulimo Patrząc na to jak Bamba płacze o belki to chyba skoki xD

2

@Criss18Barca Wodogłowie

1

@Pawci023x Na korcie i po za kortem czyli to drugie obejmuje kontrakty

2

@Encore Nieźle to Radukanu wyciąga mimo grania paździerzu xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?