0

@Pjoter_97 No jak dla Ciebie to był faul na czerwo to ok xD

2

Przekręcili Osasunę imo, ale dobrze warto płacić Negreirze

0

Komentarz usunięty

7

To był strzał xD

1

Xavi miej jaja i Polaka ściągnij

4

Przydałby się teraz Ferran za Lewusa i Cancelo za Roberto, później może Felix za Gaviego

1

Opłacało się kupić tego Negreire

0

Roberto placku podsumowałes siexD

2

@Roobo Najlepszy argument o tym że mu psychę spali xDD Psycholodzy kurła się znaleźli co mają z nim kontakt na co dzień

0

@Barcaa12 Pozostaje mu życzyć smacznego

2

@pioz123 Najwięcej krzyczą Ci co wy**erdalali Ferrana po zakończeniu sezonu xD

2

@VamosRakieta O minutę za dużo, też spadam xD

1

@Transu96 To nie Fifa że z miejsca chłop ma jedenastkę, przecież on ledwo jeden trening zrobił xD

8

@Technik Jest ktoś gorszy, upośledzeni kibice którzy zarażają ujowym nastawieniem do meczu przez narzekanie na skład

1

@PatrykBarca Nie no aż tak naiwnym chyba nie można być żeby myśleć że Cancelo wyjdzie dziś w podstawie

1

@RomanHoffer La Liga, wieczorkiem przy browarze najlepszy klimacik

0

@czosnekfcb Dawno już laptopa nie miałem więc ciężko mi doradzić, swego czasu Asusy czy Acery miały spoko sprzęty

1

@czosnekfcb Jak do grania to laptop za bardzo się nie opłaca, lepiej se stacjonarnego złożyć, chyba że ograniczasz się do jakichś starych czy niewymagających mocnego sprzętu gierek

1

@takisobiektos Rusek jest nie lepszy niż ta patola kibicowska, gwiazdeczka nie raz pokazała kulturę jak sędziów wyzywał

0

@Medium Nie lubię tego pazia, z samej mordy mam ochotę mu cepa wypłacić xD

1

@MOLESTA Nie wiem mi tam w twarz nikt nie pluł, fajnie się tam bawisz z kolegami z madrytu xD

0

@Dankho94isback Nie wiem naprzykład tak jak rok temu

2

@MOLESTA 4 kolejka i czwarty płacz zakompleksionych kibiców o domniemane złodziejstwo madryciaków, srał ich pies patrzmy na siebie przede wszystkim

0

@VeB 1899 Chyba za dużą tą pewność masz, goście dopiero co przyszli do klubu, o ile w ogóle wejdą to gdzieś w koncówce raczej

2

@Colin94 BMW 3 E46

1

@Kamiloza91 Potencjometrem mierzyłeś? Słaby sprzęt masz

5

Natrafiłem na taką reklamę z Robercikiem i trochę mnie zszokowało jak ludzie z nim jadą jak ze szmatą, przykro się to czyta, żałosne pazie
https://zapodaj.net/plik-fOQDK5vlJX

https://zapodaj.net/plik-HxtoCTNy7V

1

Polećcie proszę jakieś piwo bezalkoholowe, żeby smakowo dorównywało normalnemu browarowi

0

@seba1324 Tylko Kasandra

1

@barcelonaLM Kurła myślałem że Anka tylko z hiszpanami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?