3

Helena co odklejona, 99% na podpis do totków i cyk za godzinę brajton

0

@Transu96 Weźmiemy na 20 rat płacąc łącznie 100 i na końcu okaże się flopem

4

@barcelonaLM No i pięknie oby pozamykał mordki

3

@Sulimo Jak nie mogą jak im została tylko druga połowa, najwyżej wpadnie ten 3 gol, ale na pierwszym biegu to daleko nie zajadą

0

@Rewolucja123 I jeszcze kornik

3

@sintesox Panie Areczku dla pana co najwyżej Sergi Roberto

2

@Zoker Dostajesz złotą łopatę za odkopanie wywiadu sprzed prawie 10 lat

5

@Maciej1078 Madryciak co się poczuł urażony xD

0

@Destroyer_of_Worlds Całkiem sprytnie panie Tebas

9

@prokofiew Zawsze możemy mu płacić 100% i trzymać na trybunach, tylko po co?

2

@VegetaPolska Wszyscy są tam kurła dobrze odklejeni

12

@MesQueUnClub96 Goat, znaczy się shark

1

@Pawel13sz Proste z lewej Felix(Abde) na szpicy Roque (Lewus) i z prawej Yamal(Rapha) i w rotacji jeszcze Tiburon rekinos, który wygryzie kogoś z pozycji

0

@MlodyMiker Wpisujesz w google nazwisko i Transfermarkt i tam masz zawsze do kiedy kontrakt , swoją drogą idioci dali mu do 2026 xD

2

@IronSanHybrid Te typy w garniturach podziwiam że nie j*bli ze śmiechu jeszcze przy tym

0

@seba1324 Bez nowego TV to raczej dużo Ci nie da

1

@szkutnik91 Słaby xD Realiów nie ogarniasz ziomek, przy jego pensji to miodzio

0

@krzysiobyczek Zejście z boiska

9

@Deviler Wypierdzielaj pan do siebie na górę bo pan tu nie mieszkasz

2

@Ptasior Tyle że jednego zahamowała kontuzja, po której rzadko się wraca do formy, a drugiego kluby betony do których się nie nadawał

0

@KichuBlaugrana No nie wiem jak w 1/8 dostaniemy takie City to żadnego obowiązku nie będzie

3

@FCB_dimiC Karypel się skończył

1

@Encore Musetti, Chaczanow czy Rune nie lepsi, ta pierwsza runda dość wymagająca xD

2

Brawo za remontadę, szkoda tylu godzin w nogach w pierwszej rundzie, ale może chociaż wpłynie taki powrót pozytywnie na psychę

4

Huesler się skończył

0

Czemu nie da się na lajwie obstawić remontady Huberta, fajny kursik mógłby być, a tylko jeden set można obstawić

1

@Pawel13sz Nie tylko Ty i wiedziałem że nie będę jedyny xD

4

Marc-Andrea Huesler na następnych zawodach Cię pokonam

1

0

@Rewolucja123 To przyspieszenie i zwrotność jak się utrzymają bez kontuzji kolana to będzie cud, generalnie liczę że jednak wyjdzie na Twoje i chłopak z czasem wróci do formy, sam będę gdzieś po cichu naiwnie w to wierzył, ale jak jest opcja go wypożyczyć obecnie to bez zastanowienia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?