Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Helena co odklejona, 99% na podpis do totków i cyk za godzinę brajton
0
@Transu96 Weźmiemy na 20 rat płacąc łącznie 100 i na końcu okaże się flopem
4
@barcelonaLM No i pięknie oby pozamykał mordki
3
@Sulimo Jak nie mogą jak im została tylko druga połowa, najwyżej wpadnie ten 3 gol, ale na pierwszym biegu to daleko nie zajadą
0
@Rewolucja123 I jeszcze kornik
3
@sintesox Panie Areczku dla pana co najwyżej Sergi Roberto
2
@Zoker Dostajesz złotą łopatę za odkopanie wywiadu sprzed prawie 10 lat
5
@Maciej1078 Madryciak co się poczuł urażony xD
0
@Destroyer_of_Worlds Całkiem sprytnie panie Tebas
9
@prokofiew Zawsze możemy mu płacić 100% i trzymać na trybunach, tylko po co?
2
@VegetaPolska Wszyscy są tam kurła dobrze odklejeni
12
@MesQueUnClub96 Goat, znaczy się shark
1
@Pawel13sz Proste z lewej Felix(Abde) na szpicy Roque (Lewus) i z prawej Yamal(Rapha) i w rotacji jeszcze Tiburon rekinos, który wygryzie kogoś z pozycji
0
@MlodyMiker Wpisujesz w google nazwisko i Transfermarkt i tam masz zawsze do kiedy kontrakt , swoją drogą idioci dali mu do 2026 xD
2
@IronSanHybrid Te typy w garniturach podziwiam że nie j*bli ze śmiechu jeszcze przy tym
0
@seba1324 Bez nowego TV to raczej dużo Ci nie da
1
@szkutnik91 Słaby xD Realiów nie ogarniasz ziomek, przy jego pensji to miodzio
0
@krzysiobyczek Zejście z boiska
9
@Deviler Wypierdzielaj pan do siebie na górę bo pan tu nie mieszkasz
2
@Ptasior Tyle że jednego zahamowała kontuzja, po której rzadko się wraca do formy, a drugiego kluby betony do których się nie nadawał
0
@KichuBlaugrana No nie wiem jak w 1/8 dostaniemy takie City to żadnego obowiązku nie będzie
3
@FCB_dimiC Karypel się skończył
1
@Encore Musetti, Chaczanow czy Rune nie lepsi, ta pierwsza runda dość wymagająca xD
2
Brawo za remontadę, szkoda tylu godzin w nogach w pierwszej rundzie, ale może chociaż wpłynie taki powrót pozytywnie na psychę
4
Huesler się skończył
0
Czemu nie da się na lajwie obstawić remontady Huberta, fajny kursik mógłby być, a tylko jeden set można obstawić
1
@Pawel13sz Nie tylko Ty i wiedziałem że nie będę jedyny xD
4
Marc-Andrea Huesler na następnych zawodach Cię pokonam
1
@mr Barca 19
0
@Rewolucja123 To przyspieszenie i zwrotność jak się utrzymają bez kontuzji kolana to będzie cud, generalnie liczę że jednak wyjdzie na Twoje i chłopak z czasem wróci do formy, sam będę gdzieś po cichu naiwnie w to wierzył, ale jak jest opcja go wypożyczyć obecnie to bez zastanowienia