0

Komentarz usunięty

4

@Medium Ja jak dachowałem to nie było większych obrażeń, ale kolega obok dostał wpier*ol od grawitacji pałką teleskopową która była w kieszonce po jego stronie xD

4

@Rust_Cohle Za to młodzi Hiszpanie świetnie je zabezpieczają.. Taki Balde np

0

@Jacu327 Jego sprawa, chyba że przekłada się to na jego formę ma boisku to wtedy nasza

6

@MessiForeverTheBest Konfederaci byliby zdruzgotani

5

@escarabajo Fakt, ale Anka nigdy mocna nie była

1

@Albatros Ten destomasturbator czy jak mu tam na pewno nie ma kobiety, bo nie pierdzieliłby takich kocopołów zasłaniając się że wszyscy dookoła są zakompleksionymi prawiczkami, no chyba że jest cuckoldem

0

@Emhyr A ja spytam o co Tobie chodzi z tym hejtem bo nigdzie takiego nie widać

1

@MessiForeverTheBest Dobra pizzunia nie potrzebuje żadnego ketchupu, w końcu jest tam już sos pomidorowy

6

@Sulimo No to weź też je ugryź i będzie kwita

4

@MessiTheBesst xD To było dobre

7

@MessiTheBesst Czyli jednak fanboje Messiego są upośledzeni

1

@Deviler Haha ledwo popołudnie, a ten już pijany

5

@MesQueUnClub96 W mamie to jest ojciec

0

@budel17 W czym są niby lepsi xD Klepanie bez konkretów to jeszcze nie bycie lepszym

0

@Rust_Cohle Ale ten fiszbot to nie wiedziałem że to nielegalne

6

@kamyk_23 Ten co standup odwala, ale taki cringowy z comedy central xD

0

@EldoradoHaze Ale przybrany wujek się nie liczy

1

@Rust_Cohle A załatwisz fmsa +9?

0

@cules100pro Nie no mogą się utopić, to nówki więc jeszcze nie umią pływać

0

@Bartula To znaczy u mnie nie chodzi o zdzieranie pięty tylko o uwieranie w kostce po boku stopy, teraz ubrałem je po raz drugi i trochę mniej boli niż na ostatnim treningu, zobaczymy może się rozepcha odpowiednio but

0

@Bartula Znaczy się skarpeta cały czas jest pomiędzy butem, a skórą, ale mimo to uwiera podczas jakichś skrętów czy coś

0

Pierwszy raz kupiłem sobie buty do piłki nożnej, jakieś torfy z Decathlona marki Joma za 180 zeta. Rozmiarowo wszystko się zgadza, ale uwierają podczas biegania w kostkę i jest to dość uciążliwe. W żadnych innych butach czy to górskich czy wyjściowych niema takiego problemu, a tutaj muszę pobiegać chwilę w męczarniach żeby kostka się przyzwyczaiła do bólu, to jest normalne w tego typu butach że muszą się jakby rozepchać? xD

1

@ChampionLW Miejsce zajęte przez plakat Alcaraza

4

@Filu02 Danzel* !! Denzel to może być Łoszington

7

@DonAndrzejos Xavi Danzel oraz Lewandisney

3

@macio_944 Wystarczy pocisnąć na konfę żeby stworzyć potwora xD

5

@OnlyCules Busi dochodzi.. do siebie po tym starciu

5

@macio_944 To jest najlepsze xD Człowiek stwierdza że ten jeden komentarz wywoła całą długą dyskusję i się odechciewa pisać

2

@don'T.R.I.P.e Tak, ale nie po paru dniach tylko po paru godzinach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?