Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
4
@Medium Ja jak dachowałem to nie było większych obrażeń, ale kolega obok dostał wpier*ol od grawitacji pałką teleskopową która była w kieszonce po jego stronie xD
4
@Rust_Cohle Za to młodzi Hiszpanie świetnie je zabezpieczają.. Taki Balde np
0
@Jacu327 Jego sprawa, chyba że przekłada się to na jego formę ma boisku to wtedy nasza
6
@MessiForeverTheBest Konfederaci byliby zdruzgotani
5
@escarabajo Fakt, ale Anka nigdy mocna nie była
1
@Albatros Ten destomasturbator czy jak mu tam na pewno nie ma kobiety, bo nie pierdzieliłby takich kocopołów zasłaniając się że wszyscy dookoła są zakompleksionymi prawiczkami, no chyba że jest cuckoldem
0
@Emhyr A ja spytam o co Tobie chodzi z tym hejtem bo nigdzie takiego nie widać
1
@MessiForeverTheBest Dobra pizzunia nie potrzebuje żadnego ketchupu, w końcu jest tam już sos pomidorowy
6
@Sulimo No to weź też je ugryź i będzie kwita
4
@MessiTheBesst xD To było dobre
7
@MessiTheBesst Czyli jednak fanboje Messiego są upośledzeni
1
@Deviler Haha ledwo popołudnie, a ten już pijany
5
@MesQueUnClub96 W mamie to jest ojciec
0
@budel17 W czym są niby lepsi xD Klepanie bez konkretów to jeszcze nie bycie lepszym
0
@Rust_Cohle Ale ten fiszbot to nie wiedziałem że to nielegalne
6
@kamyk_23 Ten co standup odwala, ale taki cringowy z comedy central xD
0
@EldoradoHaze Ale przybrany wujek się nie liczy
1
@Rust_Cohle A załatwisz fmsa +9?
0
@cules100pro Nie no mogą się utopić, to nówki więc jeszcze nie umią pływać
0
@Bartula To znaczy u mnie nie chodzi o zdzieranie pięty tylko o uwieranie w kostce po boku stopy, teraz ubrałem je po raz drugi i trochę mniej boli niż na ostatnim treningu, zobaczymy może się rozepcha odpowiednio but
0
@Bartula Znaczy się skarpeta cały czas jest pomiędzy butem, a skórą, ale mimo to uwiera podczas jakichś skrętów czy coś
0
Pierwszy raz kupiłem sobie buty do piłki nożnej, jakieś torfy z Decathlona marki Joma za 180 zeta. Rozmiarowo wszystko się zgadza, ale uwierają podczas biegania w kostkę i jest to dość uciążliwe. W żadnych innych butach czy to górskich czy wyjściowych niema takiego problemu, a tutaj muszę pobiegać chwilę w męczarniach żeby kostka się przyzwyczaiła do bólu, to jest normalne w tego typu butach że muszą się jakby rozepchać? xD
1
@ChampionLW Miejsce zajęte przez plakat Alcaraza
4
@Filu02 Danzel* !! Denzel to może być Łoszington
7
@DonAndrzejos Xavi Danzel oraz Lewandisney
3
@macio_944 Wystarczy pocisnąć na konfę żeby stworzyć potwora xD
5
@OnlyCules Busi dochodzi.. do siebie po tym starciu
5
@macio_944 To jest najlepsze xD Człowiek stwierdza że ten jeden komentarz wywoła całą długą dyskusję i się odechciewa pisać
2
@don'T.R.I.P.e Tak, ale nie po paru dniach tylko po paru godzinach