Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Faro Albo jak Ty na pewnego młodzieńca
16
Wiatr na skrzydle xD Chyba kurła szpitalnym jak poje grochówy
3
@Rewolucja123 Co kogo obchodzi że se koszulkę kupisz, jakbyś zadeklarował usunięcie konta to jeszcze w miarę jakieś wydarzenie warte screena
2
@Nazio_87 Powoli to się tworzy koniec okienka i dobrze, bo od tych wysrywów pismackich paździerzy aż głowa boli
1
@macio_944 Czysty Top
4
@Lucerfi Najlepszy w Django i Bękarty Wojny
3
@macio_944 Eksperci z La bamby be like
0
@mkord Ja akurat nic nie oglądałem, ani nie płaciłem, ale żeby robić aferę o jakieś drobne bo se ktoś zapłacił za oglądanie cyrku? xD
0
@mkord No jak 4 dychy dla Ciebie to jakiś majątek żeby nazywać to dymaniem to pozostaje współczuć
2
@partymaker No to mówi że więcej niż Ty
1
@Zawsze_Wierny Nie sądzę żeby Dembele komuś zafundował kontuzję, chyba że kontuzję mózgu
0
@Kgorecki2500 Też mi nie przeszkadzało dopóki stary nie kupił automata i nim jeżdżę czasem xD
3
@Kgorecki2500 No lepsze jest to że nie trzeba sprzęgła używać i biegów zmieniać co potrafi być uciążliwe zwłaszcza stojąc w korkach. Na trasie jeszcze tak tego nie czuć, ale w mieście już owszem
0
@Kgorecki2500 Po 9 latach jazdy manualem człowiek jak tylko dostaje okazję jechać automatem to jak niebo i ziemia, manual to gówno
0
@LukaszFan Tu Wiedeń, napier*alało jak po*ebane
1
@Culers Jack Daniel's Tennessee Fire
3
@VamosGirl Albo dobry albo do 1500
4
@bartas97 Hector :(
0
@barcafan1789 @Emhyr Jak już to Danzel, ten co piszecie trochę się przypalił
0
@Barca1922 No, ale mimo wszystko do średniaków bym ich nie zaliczył, chociaż nowy sezon pokaże jak to wygląda
5
@Barca1922 Zapominasz synu że City oprócz jednej wydartej LM zdominowało przez lata Premier League, a to jest imo cięższa robota niż wygranie Ligi Mistrzów
0
@PaPo Korzystam, często podpier*alam sąsiadów o zatruwanie środowiska, polecam
1
@PatrychoO Myślałem przez chwilę że Alba w podstawie, a to Allen jakiś xD
2
@MesQueUnClub96 Ty, "Was" z dużej litery chamie
6
@AlexDark00 Ty z Robercikiem w ręku
0
@HighestInTheRoom To nie fejsbuk panie, tu się o zielone nie żebra jak o lajki
1
Czy Wam też cały czas się wyświetla na bambie ta reklama anime z japonką i wiszącą stópką
1
@partymaker A pobierali Ci wodę z kolana igłą? Bo jeśli nie to w tyłku byłeś i stolec widziałeś
1
@Kgorecki2500 Ale wciąż mamy przewagę wiedzy o skutkach, można uniknąć kiedyś tego typu pochopnych powstań wiedząc z czym to się je i że nasze bohaterskie zapędy mogą przynieść gorsze efekty niż jakbyśmy zgodzili się je odłożyć w czasie będąc lepiej zorganizowanym.
0
@Joe_Pesci To że chłop stary, a wstawia dziecinne żarty na poziomie "haha patrz mam 69 lajków"