1

@Faro Albo jak Ty na pewnego młodzieńca

16

Wiatr na skrzydle xD Chyba kurła szpitalnym jak poje grochówy

3

@Rewolucja123 Co kogo obchodzi że se koszulkę kupisz, jakbyś zadeklarował usunięcie konta to jeszcze w miarę jakieś wydarzenie warte screena

2

@Nazio_87 Powoli to się tworzy koniec okienka i dobrze, bo od tych wysrywów pismackich paździerzy aż głowa boli

1

@macio_944 Czysty Top

4

@Lucerfi Najlepszy w Django i Bękarty Wojny

3

@macio_944 Eksperci z La bamby be like

0

@mkord Ja akurat nic nie oglądałem, ani nie płaciłem, ale żeby robić aferę o jakieś drobne bo se ktoś zapłacił za oglądanie cyrku? xD

0

@mkord No jak 4 dychy dla Ciebie to jakiś majątek żeby nazywać to dymaniem to pozostaje współczuć

2

@partymaker No to mówi że więcej niż Ty

1

@Zawsze_Wierny Nie sądzę żeby Dembele komuś zafundował kontuzję, chyba że kontuzję mózgu

0

@Kgorecki2500 Też mi nie przeszkadzało dopóki stary nie kupił automata i nim jeżdżę czasem xD

3

@Kgorecki2500 No lepsze jest to że nie trzeba sprzęgła używać i biegów zmieniać co potrafi być uciążliwe zwłaszcza stojąc w korkach. Na trasie jeszcze tak tego nie czuć, ale w mieście już owszem

0

@Kgorecki2500 Po 9 latach jazdy manualem człowiek jak tylko dostaje okazję jechać automatem to jak niebo i ziemia, manual to gówno

0

@LukaszFan Tu Wiedeń, napier*alało jak po*ebane

1

@Culers Jack Daniel's Tennessee Fire

3

@VamosGirl Albo dobry albo do 1500

4

@bartas97 Hector :(

0

@barcafan1789 @Emhyr Jak już to Danzel, ten co piszecie trochę się przypalił

0

@Barca1922 No, ale mimo wszystko do średniaków bym ich nie zaliczył, chociaż nowy sezon pokaże jak to wygląda

5

@Barca1922 Zapominasz synu że City oprócz jednej wydartej LM zdominowało przez lata Premier League, a to jest imo cięższa robota niż wygranie Ligi Mistrzów

0

@PaPo Korzystam, często podpier*alam sąsiadów o zatruwanie środowiska, polecam

1

@PatrychoO Myślałem przez chwilę że Alba w podstawie, a to Allen jakiś xD

2

@MesQueUnClub96 Ty, "Was" z dużej litery chamie

6

@AlexDark00 Ty z Robercikiem w ręku

0

@HighestInTheRoom To nie fejsbuk panie, tu się o zielone nie żebra jak o lajki

1

Czy Wam też cały czas się wyświetla na bambie ta reklama anime z japonką i wiszącą stópką

1

@partymaker A pobierali Ci wodę z kolana igłą? Bo jeśli nie to w tyłku byłeś i stolec widziałeś

1

@Kgorecki2500 Ale wciąż mamy przewagę wiedzy o skutkach, można uniknąć kiedyś tego typu pochopnych powstań wiedząc z czym to się je i że nasze bohaterskie zapędy mogą przynieść gorsze efekty niż jakbyśmy zgodzili się je odłożyć w czasie będąc lepiej zorganizowanym.

0

@Joe_Pesci To że chłop stary, a wstawia dziecinne żarty na poziomie "haha patrz mam 69 lajków"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?