Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Encore Jakby nie patrzeć jego prime wciąż może być przed nim
3
@Deviler Na Hiszpana to on go gwałci
2
@Esteban_ Ma pan dowód? Mmma pan dowód?
2
@Medium Przecież to polski Thomas Shelby
1
@Rust_Cohle Zostałeś oficjalnie barceloniakiem liwerpurzoku
6
@DonMatteo901 Górskiego mega lubię, Ucho Prezesa? Top
5
@tomek8756 Mam w sobie moc niezwykłą, mogę użyć jej gdy chcę
0
@Rl9k1nG Nie oszczędzaj na butach, te 2 stówy to przynajmniej żeby coś znaleźć w miarę solidnego
1
O La bambiarze już płaczą o transfer, brakowało mi tego xD
2
@macio_944 Po polskiej stronie prawie wszystko mam zrobione, teraz się zabieram za Słowację właśnie :D
22
Aa to też se dodam parę zdobyczy z Taterek
https://zapodaj.net/plik-yGcLcu6qTr
https://zapodaj.net/plik-1jQqWlr14N
https://zapodaj.net/plik-gQZ9wflKPg
https://zapodaj.net/plik-sgMsJoyQpr
https://zapodaj.net/plik-s5SY6SkPS4
9
@Popitek12 Nie, ale za 800+ już tak
4
@AdiKingu96 I to gejem przez duże G
4
@ranger3120 Licznik przekręcony jak w passacie somsiada
2
@Kgorecki2500 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@macio_944 Ale będzie się Haitańczyków gnębiło elegancko
8
@gumaz W drodze na Rysy, między Morskim okiem, a Czarnym stawem w kosodrzewinie xD Nie polecam
0
@Emhyr Jak będę w Lidlu to kupię i dam znać później
0
@Emhyr Okej, ale jak nie to zwracasz hajs
4
@TR3YWAY Przecież te pizzy mrożone smakują jak gówno xD Dziuzeppy i inne dziady to w ostateczności jedynie, najlepiej samemu zrobić albo z pizzerii zamówić
2
@MesQueUnClub96 Facetka od Anglika musi być z Ciebie dumna
0
@takisobiektos zesrać się i pierdnąć
0
@MesQueUnClub96 Roger z jednoręcznego bekhendu
0
@Bobo25 I co są jakieś podejrzenia że ten mecz był ustawiany?
1
Streści ktoś co to za afera z PZPNem się odwaliła?
0
@BordowyPtak Nieźle ograniczony jesteś ziomuś xD
0
@Kubox Będzie łatwiej owszem, jak Cię biorą takie napady czasem to warto sobie przypomnieć po co to rzuciłeś i że jesteś kozakiem.
0
@chavez Prawdopodobnie tak samo aż po brak tchu
4
Komentarz usunięty
3
@BulaKG Czy Franzu zrobił dziecko