Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@lucca87 Ja kibicuję Totkom, niech mają coś z życia w końcu :D
1
@lucca87 Nikt nie jest pewny ich zwycięstwa, natomiast Ty jesteś zbyt pewny ich porażki :P Można się bronić tym, że wtedy mieli Cristiano, nie było VARu itd itp ale tamta drużyna potrafiła tracić do nas 20 pkt w lidze, grali kupę cały sezon i nic nie wskazywało na to że dojdą chociażby do półfinału, a mimo wszystko potrafili spiąć dupę i wygrać przy odrobinie szczęścia i nieco kontrowersji. Tak samo może być i teraz, zwłaszcza biorąc pod uwagę że biali mają mentalność walki do samego końca
13
@Pingwinek Nie wspuścili Anglików do Hiszpanii z obawy przed śmierciożerczą brytyjską mutacją koronapier**lca
0
@NorbiTBOB W sumie to jak każdy oprócz Realu wygra to będę happy.
13
Neymar made in China xD
0
@pt9 Przyznawaj się jeszcze masz rację, właśnie straciłeś na Rambli kumpli zanim zacząłeś ich w ogóle mieć
3
@lukaszmatusiewicz 2014/15, czyli przyjście Enrique i dawka rewolucyjnej motywacji po tragicznym wcześniejszym sezonie ^^
0
Oglądajcie do końca, nasi turyści dzielnie walczą z systemem xD
0
@MasnyTed Dzięki za troskę
3
@ksobi Trza było oddać tą dychę 10 lat temu, teraz Ci się naprocentowało trochu
0
@TylkoBarca7273 I to jest powód żeby się cieszyć?
Bo ja uważam że tak xD
0
Griezmann jak się wczuł, parę ładnych metrów dalej stał, ale podskoczył i głową machnął jakby chciał siłą woli oddziałać na piłkę xD
2
Karny za takie coś Jezu xD
0
Jeszcze tylko Lenglet w okienko walnie i można umierać, bynajmniej nie w naszą bramkę
0
Ale się męczą z tą Łeską, a wcale nie stawiają jakiegoś wybitnego autobusu
0
@FCB24 Jak do przodu go ciągnie :D
0
@Mario96w SIKE !!! That's the wrong number!
0
I broke up with my ex girl, here is the number...
1
@MesQueUnClub96 Mówiłem Ci kur** Wojtek żebyś się nie odpalał
0
@PatrychoO Mi to obojętne w sumie
0
@BarcaInfo Za mało, przecinków, w tym, zdaniu.
0
@RosjaninBut Możnaby to porównać do dużej pojemności na dysku, ale jednocześnie słabą pamięcią RAM :P
5
@szkutnik91 Się wiosna jeszcze nie zaczęła, a ten balon jest napompowany do granic możliwości :D
0
@RosjaninBut Wow no to rzeczywiście rzadka cecha :D
3
@jakub1906 Rooney mi się pojawił przed oczami jak to przeczytałem :D
1
@MesQueUnClub96 Tak, ale kibicuję im tylko w LM, ligą się już nachapali ostatnimi laty i fajnie by było jakby United coś ukąsił albo Chelsea
1
@Khajio Szkoda że go oddaliśmy za darmo :/
3
@contowsky Kurła i się teraz będę jak głupi po pokoju rozglądał xD
3
@Sulimo Panie tam to są zwierzątka domowe nie ma mowy o arachnofobii xD
0
@RosjaninBut Serio pamiętasz dokładnie jaki to był piłkarz sprzed 25 lat? Chyba ktoś był nieco zazdrosny :P