1

@lucca87 Ja kibicuję Totkom, niech mają coś z życia w końcu :D

1

@lucca87 Nikt nie jest pewny ich zwycięstwa, natomiast Ty jesteś zbyt pewny ich porażki :P Można się bronić tym, że wtedy mieli Cristiano, nie było VARu itd itp ale tamta drużyna potrafiła tracić do nas 20 pkt w lidze, grali kupę cały sezon i nic nie wskazywało na to że dojdą chociażby do półfinału, a mimo wszystko potrafili spiąć dupę i wygrać przy odrobinie szczęścia i nieco kontrowersji. Tak samo może być i teraz, zwłaszcza biorąc pod uwagę że biali mają mentalność walki do samego końca

13

@Pingwinek Nie wspuścili Anglików do Hiszpanii z obawy przed śmierciożerczą brytyjską mutacją koronapier**lca

0

@NorbiTBOB W sumie to jak każdy oprócz Realu wygra to będę happy.

13

Neymar made in China xD

0

@pt9 Przyznawaj się jeszcze masz rację, właśnie straciłeś na Rambli kumpli zanim zacząłeś ich w ogóle mieć

3

@lukaszmatusiewicz 2014/15, czyli przyjście Enrique i dawka rewolucyjnej motywacji po tragicznym wcześniejszym sezonie ^^

0

Oglądajcie do końca, nasi turyści dzielnie walczą z systemem xD

0

@MasnyTed Dzięki za troskę

3

@ksobi Trza było oddać tą dychę 10 lat temu, teraz Ci się naprocentowało trochu

0

@TylkoBarca7273 I to jest powód żeby się cieszyć?

Bo ja uważam że tak xD

0

Griezmann jak się wczuł, parę ładnych metrów dalej stał, ale podskoczył i głową machnął jakby chciał siłą woli oddziałać na piłkę xD

2

Karny za takie coś Jezu xD

0

Jeszcze tylko Lenglet w okienko walnie i można umierać, bynajmniej nie w naszą bramkę

0

Ale się męczą z tą Łeską, a wcale nie stawiają jakiegoś wybitnego autobusu

0

@FCB24 Jak do przodu go ciągnie :D

0

@Mario96w SIKE !!! That's the wrong number!

0

I broke up with my ex girl, here is the number...

1

@MesQueUnClub96 Mówiłem Ci kur** Wojtek żebyś się nie odpalał

0

@PatrychoO Mi to obojętne w sumie

0

@BarcaInfo Za mało, przecinków, w tym, zdaniu.

0

@RosjaninBut Możnaby to porównać do dużej pojemności na dysku, ale jednocześnie słabą pamięcią RAM :P

5

@szkutnik91 Się wiosna jeszcze nie zaczęła, a ten balon jest napompowany do granic możliwości :D

0

@RosjaninBut Wow no to rzeczywiście rzadka cecha :D

3

@jakub1906 Rooney mi się pojawił przed oczami jak to przeczytałem :D

1

@MesQueUnClub96 Tak, ale kibicuję im tylko w LM, ligą się już nachapali ostatnimi laty i fajnie by było jakby United coś ukąsił albo Chelsea

1

@Khajio Szkoda że go oddaliśmy za darmo :/

3

@contowsky Kurła i się teraz będę jak głupi po pokoju rozglądał xD

3

@Sulimo Panie tam to są zwierzątka domowe nie ma mowy o arachnofobii xD

0

@RosjaninBut Serio pamiętasz dokładnie jaki to był piłkarz sprzed 25 lat? Chyba ktoś był nieco zazdrosny :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?