Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@busquets5 Ostry, Kali, Paluch, Sokół, Buka jeszcze paru spoko by się znalazło Quebo na przykład albo Hinol. Kurła o słoniu zapomniałem hah
3
@MaziFCB No i to są mordy a nie jakieś Szpaki xD
0
Jest coś ciekawego na codzień albo będzie w najbliższym czasie na tym Polsat Sporcie? Bo dostęp wykupiony na miesiąc i szkoda żeby się zmarnowało :D
0
@ranger3120 Ręka która ich karmi, pięść która ich bije
0
@Kluivert_P Aa to nie wiedziałem sorki :D
0
Słyszałem plotki że UFC mają w Europie też zrobić, ba nawet w Polsce, ktoś coś wie więcej?
22
Janek z dzieciakiem
https://zapodaj.net/cdadb933c01ce.jpg.html
0
Janek Jankiem ale Adesanya przegrał pas i dalej ma pas, szaman jakiś :D
1
@Recha_0684 Szukaj na Fejsie na stronach sportowych tam pełno pewnych siebie ekspertów zabierało Jankowi pas :D
5
@fejkenq Dawać Janka na 9
2
@inViNcibl3 Miałem bekę z tego 20-18 :D
0
Komentarz usunięty
0
@piotrek1315 fynf
0
@LS tak
1
Piękne szachy, oboje z szacunkiem podchodzą do rywala starając się go wyczuć
2
@Foton Estro my wyje*** od damskich ruchów xD
0
@Vane Za Jankiem wiadomo, ale jak Nigeryjczyk wygra to się nie obrażę, spoko jakby kontynuował serię bez porażki :)
0
Madki powinny brać przykład z Amandy :D
0
Szybko poszło xD
1
@Danchos Polecam się na przyszłość ^^
1
@Danchos Pep bierze udział w UFC Cup
0
Rosja to jednak stan umysłu ja pier co za pajac mógł to spokojnie wygrać xD
0
@dzagos Tu se pobiegnie skrzydłem, tu kopniaka dostanie na twarz haha
2
Sterling nawet jak da radę walczyć to musi przysymulować, jedyna rozsądna taktyka teraz żeby wykorzystać abstrakcyjną decyzję Ruska
0
Sterling zaryzykowal tym tempem i teraz mu braknie siły na następne rundy
0
Gość wygląda jak typowy Ruski kibol hehe
1
@dzagos 2 walki i Janek
0
@izabella No niestety mocno subiektywny wzór
1
@KacperVEB Ja jestem amatorem MMA więc dla mnie więcej emocji :D
0
Ile jest walk w karcie głównej?