5

Jeśli to prawda to szacun Cristiano
https://zapodaj.net/7f83532c19152.jpg.html

1

@ricardo0705 "No to jak piękny? Podzielimy się forsą na pół i będziesz miał na wytatuowanie sobie nóg." ~Teddy ^^

0

@19cukier48 Pszeciesz Polska nie wychodzi z Uni

1

@Barcza223 Aa o profilowe Ci chodziło, no to rzeczywiście w ten deseń to się pomyliło nie raz xD

2

@MesQueUnClub96 Wiele imion ma ten pan :D

1

@Barcza223 Nie. MarioVeb nie jest tak radykalny jak pan Robert. W sumie to jakbym miał powiedzieć kto się czym wyróżnia/wyróżniał to Luis upartością w swoich poglądach, zaś Mario hejtowaniem hejterów :D

3

@Janas11224 Więcej grzechów nie pamiętam, za wszystkie serdecznie dziękuję i dobranoc

0

@Martwy Tak też często bywa, kocham swoją dziewczynę, ale nikt tak nie potrafi wkur** człowieka jak Ona :P

0

@LuisSalvano Wiesz no następna okazja będzie za x lat, więc jakby nie było będą walczyć do końca. Nie puszczą w świat przecież żeby na Laporte głosowali bo i tak wygra :D

0

@Martwy Lubię wszystkich, ale jednocześnie Ci wszyscy potrafią wkurzać zwłaszcza wylewając jakieś żale w godzinach pomeczowych :D

6

No cóż, grunt to znaleźć optymalny teren
https://zapodaj.net/c140302d70122.jpg.html

7

@Janas11224 Wychodzi na to że Jezus mnie pokarał i masowo mi rosną Rzymianie na jajkach :/

5

Czy ja dobrze widzę "kutxabank" ? Właścicielem jest Walaszek czy co xD

1

@LionelM95 Sympatyczne ziomki, ale amatorka jak sukinsyn :D

0

@tobiasson92 Dlatego się zastanawiam co on tam robi komentując puchar Hiszpanii :D

1

"Sewilla" xD Skąd oni wzięli tego komentatora :D

0

@Ghazul3293 Podobno przy narodzinach bardzo głośno się śmiał, nie było to zwykłe haha tylko hala hala

2

@LeoMessi1994 Szkoda że nie wpadło, no ale przynajmniej emocje większe były do końca drugiej połowy :D

0

@pele1282Dzień Świętego Kazimierza, więc niech tu przyjdzie i mi poodśnieża

0

@xDoMinO26x Karne mogą być tylko wtedy jak w dogrywce nie padnie gol

0

Ale drukują pod Nas ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Kurła Pedri to kaleka z tym strzelaniem, oby to poprawił

1

Kurła myślałem że Busi się połamał

1

@mkord Gdyby to zawsze tak działało :P

3

@Pepiko Jakie testy, prawdziwy ninja z Konohy poradzi sobie bez tego

0

@Batys Wiem że wstyd, ale serio jakoś mi to umknęło hah :D

0

@MarcelNJ11 Zdecydowanie za mało żeby Cię kojarzyć :P Ustaw se pan profilowe jakieś, łatwiej zapamiętać ludzi ze zdjęciem

2

@MarcelNJ11 O to fajnie, tylko kim Ty właściwie jesteś xD

0

Kiedy są wybory tak w ogóle ?

0

@Quavosk Różnie to bywa, staram się między 6 a 9, ale czasem sytuacja wymaga np 4, a później odsypianko następnego dnia i 10 :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?