Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Jeśli to prawda to szacun Cristiano
https://zapodaj.net/7f83532c19152.jpg.html
1
@ricardo0705 "No to jak piękny? Podzielimy się forsą na pół i będziesz miał na wytatuowanie sobie nóg." ~Teddy ^^
0
@19cukier48 Pszeciesz Polska nie wychodzi z Uni
1
@Barcza223 Aa o profilowe Ci chodziło, no to rzeczywiście w ten deseń to się pomyliło nie raz xD
2
@MesQueUnClub96 Wiele imion ma ten pan :D
1
@Barcza223 Nie. MarioVeb nie jest tak radykalny jak pan Robert. W sumie to jakbym miał powiedzieć kto się czym wyróżnia/wyróżniał to Luis upartością w swoich poglądach, zaś Mario hejtowaniem hejterów :D
3
@Janas11224 Więcej grzechów nie pamiętam, za wszystkie serdecznie dziękuję i dobranoc
0
@Martwy Tak też często bywa, kocham swoją dziewczynę, ale nikt tak nie potrafi wkur** człowieka jak Ona :P
0
@LuisSalvano Wiesz no następna okazja będzie za x lat, więc jakby nie było będą walczyć do końca. Nie puszczą w świat przecież żeby na Laporte głosowali bo i tak wygra :D
0
@Martwy Lubię wszystkich, ale jednocześnie Ci wszyscy potrafią wkurzać zwłaszcza wylewając jakieś żale w godzinach pomeczowych :D
6
No cóż, grunt to znaleźć optymalny teren
https://zapodaj.net/c140302d70122.jpg.html
7
@Janas11224 Wychodzi na to że Jezus mnie pokarał i masowo mi rosną Rzymianie na jajkach :/
5
Czy ja dobrze widzę "kutxabank" ? Właścicielem jest Walaszek czy co xD
1
@LionelM95 Sympatyczne ziomki, ale amatorka jak sukinsyn :D
0
@tobiasson92 Dlatego się zastanawiam co on tam robi komentując puchar Hiszpanii :D
1
"Sewilla" xD Skąd oni wzięli tego komentatora :D
0
@Ghazul3293 Podobno przy narodzinach bardzo głośno się śmiał, nie było to zwykłe haha tylko hala hala
2
@LeoMessi1994 Szkoda że nie wpadło, no ale przynajmniej emocje większe były do końca drugiej połowy :D
0
@pele1282Dzień Świętego Kazimierza, więc niech tu przyjdzie i mi poodśnieża
0
@xDoMinO26x Karne mogą być tylko wtedy jak w dogrywce nie padnie gol
0
Ale drukują pod Nas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Kurła Pedri to kaleka z tym strzelaniem, oby to poprawił
1
Kurła myślałem że Busi się połamał
1
@mkord Gdyby to zawsze tak działało :P
3
@Pepiko Jakie testy, prawdziwy ninja z Konohy poradzi sobie bez tego
0
@Batys Wiem że wstyd, ale serio jakoś mi to umknęło hah :D
0
@MarcelNJ11 Zdecydowanie za mało żeby Cię kojarzyć :P Ustaw se pan profilowe jakieś, łatwiej zapamiętać ludzi ze zdjęciem
2
@MarcelNJ11 O to fajnie, tylko kim Ty właściwie jesteś xD
0
Kiedy są wybory tak w ogóle ?
0
@Quavosk Różnie to bywa, staram się między 6 a 9, ale czasem sytuacja wymaga np 4, a później odsypianko następnego dnia i 10 :D