Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hahahaha pięknie
1
@socha A powinno bo gdyby nie Twój spoiler to bym se meczyk oglądnął, będziesz miał mnie na sumieniu
0
Jeszcze 15 minut panowie dadzą radę, nawet remis będzie spoko
2
@Bartolomeoxx Żeby coś dostać, musisz coś poświęcić, odwieczne prawo magii
6
@socha No i zaspoilerowałeś, uj nie oglądam jutro foch
21
@Mizander Mam nadzieję, że pieniążków nie brakuje na następne kupony :P
0
@BarcaInfo Niektórym trzeba rozpisać jeszcze bo się nie chce łączyć kropek :P
0
@Sulimo Następne części wcale nie gorsze, polecam :)
1
@paweldunajecfcb Forest Griffin
1
@tmQbassive To można tak se o wiosnę pominąć? Biere
0
@roniak123 Standardowo polecam Mas IQ i Menta Lemon, nie zawiedziesz się :)
0
@xVENUMx Spoko też 2 razy dostałem, ale od kiedy na taryfię jeżdżę nie muszę mieć pasów ^^
0
@jeyx77x Głównie Norwegia
0
@Bartek22 xDDDDD
0
@xVENUMx I dobrze Ci tak barbarzyńco, mogłeś przez szybę wylecieć i kogoś zabić
0
I co w końcu z tymi maseczkami zdecydowali?
0
@NaFazieHitman I to że Neymar przyjdzie do Barcy w następnym okienku
0
@Homeopata8989 To już bym wolał Napoli postawić na 1-4 miejsce przy 1.85. Ale mam zasadę że na Napoli się nie stawia xD
5
@VamosRakieta Wyglądem xD
2
@cinero1996 Zapłaci zapłaci, bo ich stać przynajmniej xD
2
@Bartolomeoxx Strajków im się zachciało, a potem dziwota że pieprzem po oczach dostajo
0
@MesQueUnClub96 Pis zły, pis gryźć ręka która go karmić
14
Proszę państwa mamy pierwszą próbę kontaktu z Marsjańskimi tubylcami
https://zapodaj.net/1175466bb62b9.jpg.html
0
@Vebrol Ale chyba kakaowe
3
@4drian0 Wolę uśrednić opinie ekspertów, tak jest bezpieczniej
2
@Matt_i1992 Ale zbliżone, wyliczając średnią można rzec iż leciał jakieś 8 miesięcy xD
0
Jak długo ten łazik tam leciał?
1
@Pogba On to doskonale wie, ale zatrudnia sobie Ramblowych niewolników żeby mu sprawdzili xD
2
@Bartolomeoxx Ten co się odrodził jak Gandalf, bialutki świeżutki wyprany w Perwolu
1
@FC1899Barca Erling Lodbrok