12

Trzeba wprowadzić dobre nawyki żywieniowe (Uwaga przekleństwa, wchodzisz na własną odpowiedzialność)
https://zapodaj.net/6b5b1b7ae152b.jpg.html

2

@Gwyn Albo stoją i patrzą czekając aż ich pier xD

1

@Quavosk Ja mam bekę tylko jak ludzie spinają tylko o Niego, ja mu nawet kibicuję w kryształowej, należy się gościowi :D

0

@LeoKrol Teraz wystaw dłoń, przyciągnij do siebie serdeczny i środkowy, jak nie poleci pajęczyna znaczy że fejk a nie szczepionka

2

@tomFCB Kontuzje, Dobrą, Dobrze, Zagadka

0

@szymonbarca10 Messjasz

0

@Czajka90 I'm not used to drink when I'm upset, time heals all wounds, will be fine

0

@Czajka90 I was mad at Iga Swiatek but I've forgiven and now feel much better

1

I tak jesteśmy z Ciebie dumni ^^

0

Pani profesor hehe

0

Ostatnia szansa na pobudkę Iga, wierzę w Ciebie !!!

0

Psycha siadła, po meczu xD

0

@jeyx77x Może jednych zalewa bardziej innych nie, może to też pozory związane z okresem masowania i po części ulewaniem się tłuszczem nie wiem :D Tak czy inaczej nie da się zaprzeczyć, że woda pokreatynowa to zdrowe środowisko dla budowania masy mięśniowej ^^

0

@Foton Trena z oxą bym wpierdzielił jeszcze i insulinę z hormonem

3

@wojopancer Nie wierz w mity że jabłczan na siłę czy na redukcję, a mono ulewa wodą nie wiadomo jak, to nie testosteron :P. Bier pan mono jest najtańszy, najlepiej przebadany i równie skuteczny co jabłczan. 5 g dziennie możesz śmiało nawet do końca życia brać, bez żadnych cykli czy faz nasycania. Pamiętaj tylko o nawodnieniu i zrób sobie czasem badania na nerki bo jak masz niewydolne to kreatyna może zaszkodzić

0

@VenoM Ludzie już mają taką obsesję, że co byś nie napisał to Cię zjedzą bo ma być tak jak oni mówią xD

0

@VenoM Dokładnie, dużo szczęścia przy tych bramkach. Jak rzeczywiście będzie strzelał takie gole regularnie to czapki z głów, ale póki co nie ma się czym jarać :)

0

@gassa81 Ja również, po tym co Real robił w niedalekiej przeszłości nic mnie nie zdziwi :D

1

@gassa81 Ale się obłowisz dziś

1

@Derean Już nie róbmy z naszej drużyny takiego sitka :D PSG też lubi mieć wylew w obronie, a do tego grają bez Neymara i di Marii. Myślę że ich zjedziemy przy odrobinie szczęścia

0

@panczo Wiesz za chodzenie do cyrku też ludzie płacą i myślę że na tym to głównie polega, nikt nie oczekuje chyba jakiegoś wysokiego poziomu sportowego po tego typu galach

0

@dge21 Sportowiec xD

1

@masq Ta pauza jest genialna fakt xD

20

@xSZYMONOx Ok dzięki bo już chciałem oglądać

0

No dobra jednak Messi >>>>>> Trinkało

1

Trincao >>>>>> Messi

0

@4drian0 Mniej więcej jak Najman

0

@kamiVeB Ja pier człowiek mem

0

@kamiVeB coo xD

3

Kurwa mać to mogłobyć cudowne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?