Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Trzeba wprowadzić dobre nawyki żywieniowe (Uwaga przekleństwa, wchodzisz na własną odpowiedzialność)
https://zapodaj.net/6b5b1b7ae152b.jpg.html
2
@Gwyn Albo stoją i patrzą czekając aż ich pier xD
1
@Quavosk Ja mam bekę tylko jak ludzie spinają tylko o Niego, ja mu nawet kibicuję w kryształowej, należy się gościowi :D
0
@LeoKrol Teraz wystaw dłoń, przyciągnij do siebie serdeczny i środkowy, jak nie poleci pajęczyna znaczy że fejk a nie szczepionka
2
@tomFCB Kontuzje, Dobrą, Dobrze, Zagadka
0
@szymonbarca10 Messjasz
0
@Czajka90 I'm not used to drink when I'm upset, time heals all wounds, will be fine
0
@Czajka90 I was mad at Iga Swiatek but I've forgiven and now feel much better
1
I tak jesteśmy z Ciebie dumni ^^
0
Pani profesor hehe
0
Ostatnia szansa na pobudkę Iga, wierzę w Ciebie !!!
0
Psycha siadła, po meczu xD
0
@jeyx77x Może jednych zalewa bardziej innych nie, może to też pozory związane z okresem masowania i po części ulewaniem się tłuszczem nie wiem :D Tak czy inaczej nie da się zaprzeczyć, że woda pokreatynowa to zdrowe środowisko dla budowania masy mięśniowej ^^
0
@Foton Trena z oxą bym wpierdzielił jeszcze i insulinę z hormonem
3
@wojopancer Nie wierz w mity że jabłczan na siłę czy na redukcję, a mono ulewa wodą nie wiadomo jak, to nie testosteron :P. Bier pan mono jest najtańszy, najlepiej przebadany i równie skuteczny co jabłczan. 5 g dziennie możesz śmiało nawet do końca życia brać, bez żadnych cykli czy faz nasycania. Pamiętaj tylko o nawodnieniu i zrób sobie czasem badania na nerki bo jak masz niewydolne to kreatyna może zaszkodzić
0
@VenoM Ludzie już mają taką obsesję, że co byś nie napisał to Cię zjedzą bo ma być tak jak oni mówią xD
0
@VenoM Dokładnie, dużo szczęścia przy tych bramkach. Jak rzeczywiście będzie strzelał takie gole regularnie to czapki z głów, ale póki co nie ma się czym jarać :)
0
@gassa81 Ja również, po tym co Real robił w niedalekiej przeszłości nic mnie nie zdziwi :D
1
@gassa81 Ale się obłowisz dziś
1
@Derean Już nie róbmy z naszej drużyny takiego sitka :D PSG też lubi mieć wylew w obronie, a do tego grają bez Neymara i di Marii. Myślę że ich zjedziemy przy odrobinie szczęścia
0
@panczo Wiesz za chodzenie do cyrku też ludzie płacą i myślę że na tym to głównie polega, nikt nie oczekuje chyba jakiegoś wysokiego poziomu sportowego po tego typu galach
0
@dge21 Sportowiec xD
1
@masq Ta pauza jest genialna fakt xD
20
@xSZYMONOx Ok dzięki bo już chciałem oglądać
0
No dobra jednak Messi >>>>>> Trinkało
1
Trincao >>>>>> Messi
0
@4drian0 Mniej więcej jak Najman
0
@kamiVeB Ja pier człowiek mem
0
@kamiVeB coo xD
3
Kurwa mać to mogłobyć cudowne