Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 Troszku się zjarałem, nie wiem co jest cooooo
0
@LeoMessi1994 Każdy z tych filmów ma jeden morał, a to czy go znajdziesz zależy od Ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@LeoMessi1994 Ale co w tym zabawnego? Kinematografia branży porno ma bardzo bogaty zasób fabularnych filmów z przeróżnymi kategoriami.
0
Kurs na Liverpool jutro 3.5? Dawno nie śledziłem PL może ktoś wyjaśnić? :D Na pierwszy rzut oka po statystykach można stwierdzić, że Live nie ma formy w przeciwieństwie do Guardioli, ale że aż tak?
0
@Quavosk Właśnie to ego sprawia, że facet chce być cały czas lepszy, że jest bez przerwy głodny sukcesów. Mogę się założyć, że Messi ma podobnie, ale nie jest tak ekspresyjną osobą jak Krystian, po prostu woli dusić emocje w sobie. Nieraz mogliśmy zaobserwować jak wybucha ze złości, chociażby w końcówce meczu z Athletikiem :D
0
Nawet się jakoś specjalnie nie cieszę, szkoda mi trochę tego Realu.. :/
0
@tomek8756 Właśnie oddajcie im koryto, podzielilibyście się w końcu chamy niszczeniem Polski !!
1
@Bobo25 Tylko Łonga kom
1
@Bobo25 W sensie że kredyt weźmie na kulę?
2
@marcin000019 https://zapodaj.net/31128f6ba3e71.jpg.html
1
@AlexDark00 Szanuję owszem, ale tylko dlatego że gdzieś tam między rodzynkami ukryta jest przepyszna sernikowa masa ^^
0
@dawidor9 Taa i może jeszcze sernik z rodzynkami
2
Ale jak to ordynator nie żyje :(
12
@paweldunajecfcb Ło paaaanie nie pytaj tylko odpalaj
13
"Tusk najlepszym premierem po 89 roku."
No z taką konkurencją ciężko nie być najlepszym xD
8
@Chakalaka Bo doskonale zdajesz sobie sprawę jak osobnik, który jest Twoim niezaprzeczalnym idolem i notoryczne publikowanie wypowiedzi jegomościa działają na znaczne grono tutejszych użytkowników. Dodatkowo sposób w jaki podkreślasz jego stanowisko za każdym razem potwierdzają tylko moją tezę :P Nikt Ci nie broni tego robić oczywiście, ale jesteś jak taki typowy Jaś z podstawówki, który żeruje na wkur*** innych osób :P Mi to tam lotto co sobie piszesz, jakby mnie drażniło to już bym dawno Cię zablokował, natomiast mówię jak ja to widzę :)
6
@patataj Bo Szakalaka jest jak typowy polityk, wie że odpierdziela coś prowokującego, ale przecież zgodnie z prawem :P
2
@Chakalaka Jak zwykle f pungt !!
0
@głardiola Chyba chodzi o leczenie osoczem ale nie jestem pewien
6
@Nano22 Panie zmniejsz se ogień, smaż trochę dłużej i przewracaj częściej. Załóżmy że masz 6 stopniowy ogień to próbuj na 4 przez 10 minut obracając dziada co 2.5 minuty, sukces gwarantowany :P
1
@barcelonaLM A więc tu się schowało szambo które wybija po każdej przegranej na Rambli ^^
10
@Dior Pewnie bardzo się tym przejął jak to przeczytał :/
0
@Mns21 Tak też spoko
0
@lukaszmatusiewicz Za dużo tych Athleticów by było jak dla mnie :D
2
Levante teraz i Sevilla w finale, kto jest za :)
0
@kryhaa Nie w temacie jestem, to ma być następna część pieśni ognia i lodu? Wiadomo jak ma się to mieć do wydarzeń w serialu? Proszę o zbytnie nie spoilerowanie bo nie oglądałem jeszcze ostatnich sezonów :D
1
@FafitFCB A co miał zrobić lol, głodować? Dlatego właśnie jestem za powszechną legalizacją broni palnej
0
@TR3YWAY Dla kogoś kto się nie rozwodzi nad jakimś aspektem religijno moralnym i różnicą między usunięciem płodu, a plemnika ma to sens, muszę się z tą panią zgodzić.
2
@tbas No wiesz wydaje się to logiczne, ale nasi poprzedni trenerzy często mieli inny zamysł na końcówkę meczu podczas przegrywania :P
30
Kuman to ma jajca jednak, postawił na jedną kartę robiąc mocno ofensywne zmiany co zaowocowało piękną remontadą. Tak czy inaczej największe brawa należą się naszym zawodnikom, pokazali charakter i zamknęli mordy malkotentom co w 85 minucie jeszcze płakali jak to się PSG po Nas przejedzie ^^