1

@Janiama PiS stworzył 2020 więc nic dziwnego :D

0

@Mat_Cat Śniegu? Bier to pan w cholerę xD

2

@Mat_Cat Stolica ale zimowa :P

1

@MesQueUnClub96 Spoko u mnie 2 dni sypało, dzisiaj przerwa i następne 3 dni xD

4

Złoto xD Albo raczej magiczna ruda


1

@Masterix Umówmy się Rambla to bardziej oblegana strona, więc nie zabraknie również większej ilości płaczków i fanów teorii spiskowych. Czasem aż wstyd mi za niektórych :D

1

@ddanioofcb Dostała pewnie smsa voodoo od mamy Umtitiego :P

0

@tomek8756 Myślę że sam Bóg nam go zesłał.. Bo skończyły mu się szarańcze

1

@cules100pro W sumie jakby zbudować damską drużynę w piłce nożnej z samych trapów to przynajmniej dałoby się oglądać ze względu na poziom :P

1

@marcin000019 Panie 21 wiek internet już dawno jest w TV :P

3

@korni20 Wpisujesz kod na autobus i się pojawia lol

3

@chosenone Nie no myślę że też boiskowe emocje robią swoje, można na codzień być pokorny i opanowany, ale każdy ma jakieś granice :D

0

@koziar Mam i czasem coś tam napiszę, ale ostatnio w sumie rzadko zaglądam na kafejkę. Śmiesznie czasem jest wejść po naszej randonowej wygranej i poczytać komentarze typu "Varcelona", "Sędzia jak zwykle gwiżdże pod Barke", "Nam za taki faul już by czerwo dali" xDD

41

Teściowa zawsze marzyła o takim, namówili mnie ^^
https://zapodaj.net/038442c847eb5.jpg.html

1

@ksobi Ale tylko jak zjem xD

1

@Bykunn NaTrentny jest :P

0

@Ramos9248 Zależy jak masa to 300 kcal nadwyżki, jak redukcja 500 deficytu, a jak utrzymanie wagi to jem kiedy głodny i stoi :D

0

@Gitarkafcb Mam trzech
-Trent
-Alexander
-Arnold

0

@Gitarkafcb Nie żeby coś, ale te dwa zdania które napisałeś z pozoru wydają się sobie przeczyć xD

2

@KoRtisiK O fajnie, zawsze mnie interesowały transfery Leverkusen, a nikt o nich nie pisał ^^

0

@Comentateiro Ale to twój wpis sugeruje, że potrzebujesz sobie ulżyć. Ja tylko stwierdzam fakty :P

0

@KoRtisiK Wątpię.. Liverpool, City, United, Totki, Leicester, Chelsea, Everton te zespoły jak na moje oko będą wyżej niekoniecznie w tej kolejności :) Westham ewentualnie jeszcze

11

@MesQueUnClub96 Ma przystojnego, rudego wnuczka

1

@Comentateiro Mam wrażenie, że to Ty jesteś pacjentem, który cierpi na depresję, ale wciąż chodzi do tego samego lekarza, który zamiast pomóc ją wyleczyć tylko ją pogłębia. Może warto zmienić specjalistę zamiast rujnować sobie zdrowie :P

1

@fcbarcafan19 Ale wystarczająco żeby móc się pochwalić przed wyborcami jedynej słusznej :D

2

10

@masq Mnie to już przestało drażnić, teraz tylko śmieszy :D

0

@ksobi Rzadko oglądam, natomiast doceniam jak sobie żartują tam nieraz na wizji i przez to wydaje się sympatyczny, no ale to tylko pozór :D

0

Ktoś wie jak nazywa się ten redaktor z TVN24? Ten siwy co teraz prowadzi serwis informacyjny

1

@koszol Na górze róże,
Na dole wacki,
Kto lubi wacki?
Juliusz Słowacki xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?