Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomek256 Pierz buty co jakiś czas, dbaj o higienę stóp czyli myju myju i specjalny perspirant do stóp, możesz nim również psiknąć do butów przed użyciem, zmieniaj skarpetki nawet kilka razy dziennie jeśli długo chodziłeś w butach i zamierzasz w nie wejść jeszcze raz tego dnia, po przyjściu do domu buty możesz dać do suszenia w ciepłym miejscu. To kilka rozwiązań które z powodzeniem od lat stosuję i się nie zawodzę :)
0
@rayan_7 Ledwo 15 zł wygrał i wypłacać chce xD Panie graj a nie pier :P Edit. Sory jeszcze mniej bo podatek zapomniałem :D
1
@Denzon Jeśli Ci hajs miły to nie zakładaj :P A jeśli już to nawet na kilku naraz. Będziesz mógł zawsze wybrać większy kurs, pokusić się o niedostępne na innych bukach zdarzenia, no i każdy buk ma jakieś promocje na start, oferty cotygodniowe itd. które jak będziesz grał rozsądnie to wykorzystasz Nie orientuję się jak jest teraz bo dawno nie grałem, ale możesz sprawdzić Fortuna i STS na początek :) Ehh z podatkiem to już nie to samo co kiedyś, ciężko coś zarobić u legalnego buka w dłuższej perspektywie :/
0
@Sulimo Ale że o co się rozchodzi bo nie w temacie
3
@Majkel34 Szanuję żula za ciętą ripostę xD
1
Cholercia zarwana nocka, trzeba wytrzymać conajmniej do 21, błagam powiedzcie że jest dziś jakiś ciekawy mecz w telewizji bo umrę z nudów i zmęczenia
2
@Barcza223 Swoją drogą chciałbym zobaczyć Tuska w roli prezesa Barcy. Chociaż byłaby duża szansa żeby opchnął klub Niemcom więc może nie xD
1
@Wojtah Ja też się szykuję i od 1 lutego detox po 10 latach kopcenia, damy radę byku :P
3
Uczę się powoli, za to opornie !!
0
@jakub1906 Ból niewyobrażalny :/
5
Zdziwi kogoś jak Rychu Peja będzie mógł uczciwie zarobić?
0
And these are just the details..
3
@Player_87 @Elektro @elektro101 @elektronauta Panie cała firma jest
0
@BarcaInfo Panie ja do tego interesu dokładam jeszcze
1
@Ramos9248 Woda gazowana skutecznie zapycha i człowiek nie myśli o głodzie. Nie sugeruj się mitami, że gazowane szkodzi, bo nie szkodzi, po za tym po redukcji nie musisz stosować :)
0
@Granto Puig się sam obejmował? A to samogwałciarz zboczeniec
1
Nie dziwię się Kumanowi że smutny, z takim cienkim jak siki pająka Elsie Ryszard powinien hattricka w te 5 minut strzelić
0
I co hejterzy? Kuman umi w zmiany, wszystko było co do milimetra zaplanowane
0
@4drian0 Dopiero jak ktoś zaprosi, wybacz taki mamy regulamin
0
@Rewolucja123 Czyli miałem nosa żeby skoki wybrać tyle dobrze
0
Skoki skokami, ale ciekawe jak tam nasza drużyna sobie radzi streści ktoś?
5
Ale i tak szacun za ten lot, bo skokiem tego nazwać się nie da :D
17
Haha Granulat się wyebał
2
@don'T.R.I.P.e W sensie że chmiel do sokowirówki i trochę spirytusu ta? No w sumie trza spróbować
0
@tmQbassive Nie skarżyły się tylko dlatego, że je udusiłeś perwercie jeden
0
@Kapitan_SW Tylko Camelki niebieskie ^^
0
@Maniek9444 Również wyciąganie wody z kolana. A idź pan jak se przypomnę..
43
Wybór jest oczywisty
https://zapodaj.net/8152c04120086.jpg.html
2
@tomek8756 Bo to dobry człowiek i polityk jest. Pomaga starszej schorowanej pani Angeli przez pasy przechodzić i takie tam.
0
@Nihas Kwarantanna