Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maniak33333 Myślę że można to porównać do gościa, który w dość szybkim czasie zbudował dużą masę mięśniową używając sterydów. Oczywiście stoi za tym ogrom pracy włożony na treningach i w kuchni co się ceni, ale nie zmienia to faktu że dużo ciężej jest do tego dojść naturalnie. I tym samym żeby ocenić skalę wyczynu od dawien stosuje się podział na wejścia tlenowe i beztlenowe, nic dziwnego więc że się to podkreśla :D
0
@maniak33333 A co to za różnica czy weszli czy nie :D Swoje zdanie mają prawo mieć. @Marlon85 Nie strikte do Ciebie byku :P
3
@Marlon85 Kurła skończcie się już czepiać tego Bieleckiego i reszty. Twierdzicie że mają ból dupy, a oni podzielają tylko opinie wielu himalaistów, nigdzie nie napisali że to ujowy wyczyn..
3
@Kapitan_SW Zawsze miałem łeb do interesów
0
@ikar35 To po Francusku? xD
0
@Witam Posnęli dookoła wszyscy już chociaż
4
@Rust_Cohle Ale gdzie Ty tam widzisz perfumy Messiego lol
2
@HERORICH2 Nie próbuj zrozumieć, po prostu uszanuj ;) Góry mogą być taką samą pasją jak jazda samochodem, piłka nożna, cokolwiek innego. A że jest to ryzykowne cóż.. Jedni wolą bezpieczne życie w fotelu, inni bardziej na krawędzi mając świadomość ile ich to może kosztować :P
4
@MesQueUnClub96 Otóż nie, szybko je przewalisz na głupoty, byle nie na jakieś W PUNKTY Tuskowe
0
Poleci ktoś jakąś starą komedię na Netflixie?
1
@NaFazieHitman Pyskaty ten Anżej, ale przynajmniej szczery
1
Komentarz usunięty
0
@Pawlak1992 Nie muszą daleko skakać :P Ewentualnie sztuczny podmuch pod narty zrobić
0
@Bobo25 :O
0
@xVENUMx To anioł!!!
2
@ShinobiQWE Zakopanem* Sory że się przypier** ale kłuje mnie w oczy xD
2
Ale przewaga pięknie :D
0
@deyna2018 Aś mnie wystraszył byku xD
2
@Bartunek To wieczne zbieranie grzybów i skakanie w jakieś rurociągi diametralnie zmieniło mój charakter, to już nie ten grzeczny Mario którego wszyscy znają co ratuje księżniczki
1
@Sangria Jakaś tam hierarchia musi obowiązywać nie da się ukryć :D
1
@Maniek9444 Może i jestem wredny, ale po cichu liczyłem że zwycięzca napisze w komentarzu coś w stylu "Weź se zatrzymaj tego flaka lol dałem herba tylko żeby rekord pobić" xD
3
U kuzyna który twardo obnosił się z vetem była dzisiaj pierwsza kontrola z sanepidu, kilka aut na parkingu, baner na płocie "fałszywa pandemia", oczywista oczywistość że wynajem. Zadali parę pytań, ten powiedział że to znajomi z Norwegii itd, panowie nawet nie sprawdzili i przybili pieczątkę że jest czysty :P Jak widać nawet sanepidowi nie chce się walczyć :D
2
@sebasarna18 No ale rap rapowi nierówny byku i ze wszystkim tak jest. Są nuty o życiowym przekazie, są o zabawie, są z przekleństwami są i bez. Jestem pewien że znalazł byś coś dla siebie tylko trzeba się przemóc i poszperać :D Przekleństwa też nie rażą tak bardzo jak są wkomponowane w fajny bit i ciekawy przekaż
3
@sebasarna18 Czemu ma być z kimś problem xD Gusta są różne człeku
6
@Witam Salah może przejść, jego ręka nigdy ~Ramos
1
Ale na Marsa to Polacy już pierwsi wejdą i to bez tlenu!!
4
@Nocturno Tusk jest W PUNKTcie wyjścia
2
@Janiama On tam zostaje dopóki Stano nie przyjdzie :P
1
@michal26 Tylko Marcin :P
0
@dorkizos Wyjście z tlenem graniczyło z cudem, a co dopiero bez. Myślę że jeszcze dłuuugo sobie poczekamy na sportowe wejście :D