0

@maniak33333 Myślę że można to porównać do gościa, który w dość szybkim czasie zbudował dużą masę mięśniową używając sterydów. Oczywiście stoi za tym ogrom pracy włożony na treningach i w kuchni co się ceni, ale nie zmienia to faktu że dużo ciężej jest do tego dojść naturalnie. I tym samym żeby ocenić skalę wyczynu od dawien stosuje się podział na wejścia tlenowe i beztlenowe, nic dziwnego więc że się to podkreśla :D

0

@maniak33333 A co to za różnica czy weszli czy nie :D Swoje zdanie mają prawo mieć. @Marlon85 Nie strikte do Ciebie byku :P

3

@Marlon85 Kurła skończcie się już czepiać tego Bieleckiego i reszty. Twierdzicie że mają ból dupy, a oni podzielają tylko opinie wielu himalaistów, nigdzie nie napisali że to ujowy wyczyn..

3

@Kapitan_SW Zawsze miałem łeb do interesów

0

@ikar35 To po Francusku? xD

0

@Witam Posnęli dookoła wszyscy już chociaż

4

@Rust_Cohle Ale gdzie Ty tam widzisz perfumy Messiego lol

2

@HERORICH2 Nie próbuj zrozumieć, po prostu uszanuj ;) Góry mogą być taką samą pasją jak jazda samochodem, piłka nożna, cokolwiek innego. A że jest to ryzykowne cóż.. Jedni wolą bezpieczne życie w fotelu, inni bardziej na krawędzi mając świadomość ile ich to może kosztować :P

4

@MesQueUnClub96 Otóż nie, szybko je przewalisz na głupoty, byle nie na jakieś W PUNKTY Tuskowe

0

Poleci ktoś jakąś starą komedię na Netflixie?

1

@NaFazieHitman Pyskaty ten Anżej, ale przynajmniej szczery

1

Komentarz usunięty

0

@Pawlak1992 Nie muszą daleko skakać :P Ewentualnie sztuczny podmuch pod narty zrobić

0

@Bobo25 :O

0

@xVENUMx To anioł!!!

2

@ShinobiQWE Zakopanem* Sory że się przypier** ale kłuje mnie w oczy xD

2

Ale przewaga pięknie :D

0

@deyna2018 Aś mnie wystraszył byku xD

2

@Bartunek To wieczne zbieranie grzybów i skakanie w jakieś rurociągi diametralnie zmieniło mój charakter, to już nie ten grzeczny Mario którego wszyscy znają co ratuje księżniczki

1

@Sangria Jakaś tam hierarchia musi obowiązywać nie da się ukryć :D

1

@Maniek9444 Może i jestem wredny, ale po cichu liczyłem że zwycięzca napisze w komentarzu coś w stylu "Weź se zatrzymaj tego flaka lol dałem herba tylko żeby rekord pobić" xD

3

U kuzyna który twardo obnosił się z vetem była dzisiaj pierwsza kontrola z sanepidu, kilka aut na parkingu, baner na płocie "fałszywa pandemia", oczywista oczywistość że wynajem. Zadali parę pytań, ten powiedział że to znajomi z Norwegii itd, panowie nawet nie sprawdzili i przybili pieczątkę że jest czysty :P Jak widać nawet sanepidowi nie chce się walczyć :D

2

@sebasarna18 No ale rap rapowi nierówny byku i ze wszystkim tak jest. Są nuty o życiowym przekazie, są o zabawie, są z przekleństwami są i bez. Jestem pewien że znalazł byś coś dla siebie tylko trzeba się przemóc i poszperać :D Przekleństwa też nie rażą tak bardzo jak są wkomponowane w fajny bit i ciekawy przekaż

3

@sebasarna18 Czemu ma być z kimś problem xD Gusta są różne człeku

6

@Witam Salah może przejść, jego ręka nigdy ~Ramos

1

Ale na Marsa to Polacy już pierwsi wejdą i to bez tlenu!!

4

@Nocturno Tusk jest W PUNKTcie wyjścia

2

@Janiama On tam zostaje dopóki Stano nie przyjdzie :P

1

@michal26 Tylko Marcin :P

0

@dorkizos Wyjście z tlenem graniczyło z cudem, a co dopiero bez. Myślę że jeszcze dłuuugo sobie poczekamy na sportowe wejście :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?