Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Witam Proste że Pepsi, jest słodsza ^^
3
@Janiama Pamiętam jak wczoraj pisałeś że Kubacki namiesza, no i trzeba Ci to oddać :P
27
"Mazurek na Niemieckiej ziemi, pięknie", mam rozumieć że to swego rodzaju zemsta za wojnę czy co xD
1
@Sulimo To by wychodziło 10, ale nigdy z biologii nie byłem dobry
2
Jak wam mija 32 grudzień panowie, zakrapianko czy spanko :P
1
@dasouzar11 Ale tu nikogo nie ma
0
@Herato W urzędach musisz mieć zwykły dokument, mObywatel przydaje się przy kontroli policji albo w sklepie. Poszukaj w google gdzie dokładnie możesz tego używać
1
@Pawlak1992 Oj już nie marudź :P
53
Proste, wystarczy przeczekać
https://zapodaj.net/1551efa9db67d.jpg.html
0
@LuisSalvano Najgorsze co może istnieć to jak ktoś walnie jakąś w jego mniemaniu kozacką puentę albo suchar i napisze "dobranoc" bądź "dobrej nocy" lub co gorsza "dzień dobry"
4
@Kondziubarca I Griezz wstawia filmik na twittera gdzie mówi "Najman ale ty głupi jesteś xD"
0
@daniel32778 Nawet nie wiadomo za co xD
5
@Bartunek Nie dość że perwert to pedofil w jednym, co stom Polskom sie dzieje
1
@dzagos Ale i tak każdy widzi co innego i się resetuje co odświeżenie :P
7
Hmm ja to tylko zostawię
https://zapodaj.net/b4f8acbac2a7c.jpg.html
https://zapodaj.net/2f84255c203be.jpg.html
https://zapodaj.net/bc09257e65132.jpg.html
1
Wyznawca wrzutek Zidane'a xD
1
@geass Masz jakiś kompleks małego ogóra czy co? :D
0
@deyna2018 Za mną w sukurs!
0
@konrad1661 Ale on tylko mówi żeby być ostrożnym xD Jak ktoś wyjdzie na mróz z gołym pisiorem nie dostaje na start pakietu antywirusowego na 2 lata do przodu, jak przesadzisz to zamiast wzmocnić organizm osłabisz go tylko :)
1
@liberos35 Kontynuacja karate kid sprzed 40 lat :D
0
@marcin62 I dopiero wtedy masa
0
@VanBest Jak 99% gier tego typu ;) Chcesz być w top to płacisz, chcesz se pograć dla przyjemności grasz f2p proste
1
@Kubox Shakes and Fidget, tylko uważaj bo mocno wkręca :D
1
@jeyx77x Boś wszystko co zjadł spalałeś z nawiązką, ciężka harówka była chyba :D
1
@Bruttal Niektóre plemienia pewnie jeszcze wierzą hehe
3
@Bruttal Teraz Cię Pioter nie wpuści do nieba antychryście, wypad pod ziemię
2
@Jacu327 A tak na poważnie to zerwanie łąkotki i operacja jej zszywania. Kurła nie polecam zabiegu wyciągania wody z kolana :/ A no i za dzieciaka obojczyk złamany i gips
7
@Jacu327 Raz kolega mnie w szczepionkę uderzył i było ziazi :/
2
Ten wypił tyle, ten nie pił w ogóle bo niby nie wypada.. Ludzie, liczy się przede wszystkim miło spędzony czas z rodziną, na tym polega magia świąt :)
1
@msmsms Ty się za to chwalisz, że nie pijesz i dyskredytujesz pijących. Dużo lepszy nie jesteś :P