0

@Witam Proste że Pepsi, jest słodsza ^^

3

@Janiama Pamiętam jak wczoraj pisałeś że Kubacki namiesza, no i trzeba Ci to oddać :P

27

"Mazurek na Niemieckiej ziemi, pięknie", mam rozumieć że to swego rodzaju zemsta za wojnę czy co xD

1

@Sulimo To by wychodziło 10, ale nigdy z biologii nie byłem dobry

2

Jak wam mija 32 grudzień panowie, zakrapianko czy spanko :P

1

@dasouzar11 Ale tu nikogo nie ma

0

@Herato W urzędach musisz mieć zwykły dokument, mObywatel przydaje się przy kontroli policji albo w sklepie. Poszukaj w google gdzie dokładnie możesz tego używać

1

@Pawlak1992 Oj już nie marudź :P

53

Proste, wystarczy przeczekać
https://zapodaj.net/1551efa9db67d.jpg.html

0

@LuisSalvano Najgorsze co może istnieć to jak ktoś walnie jakąś w jego mniemaniu kozacką puentę albo suchar i napisze "dobranoc" bądź "dobrej nocy" lub co gorsza "dzień dobry"

4

@Kondziubarca I Griezz wstawia filmik na twittera gdzie mówi "Najman ale ty głupi jesteś xD"

0

@daniel32778 Nawet nie wiadomo za co xD

5

@Bartunek Nie dość że perwert to pedofil w jednym, co stom Polskom sie dzieje

1

@dzagos Ale i tak każdy widzi co innego i się resetuje co odświeżenie :P

1

Wyznawca wrzutek Zidane'a xD

1

@geass Masz jakiś kompleks małego ogóra czy co? :D

0

@deyna2018 Za mną w sukurs!

0

@konrad1661 Ale on tylko mówi żeby być ostrożnym xD Jak ktoś wyjdzie na mróz z gołym pisiorem nie dostaje na start pakietu antywirusowego na 2 lata do przodu, jak przesadzisz to zamiast wzmocnić organizm osłabisz go tylko :)

1

@liberos35 Kontynuacja karate kid sprzed 40 lat :D

0

@marcin62 I dopiero wtedy masa

0

@VanBest Jak 99% gier tego typu ;) Chcesz być w top to płacisz, chcesz se pograć dla przyjemności grasz f2p proste

1

@Kubox Shakes and Fidget, tylko uważaj bo mocno wkręca :D

1

@jeyx77x Boś wszystko co zjadł spalałeś z nawiązką, ciężka harówka była chyba :D

1

@Bruttal Niektóre plemienia pewnie jeszcze wierzą hehe

3

@Bruttal Teraz Cię Pioter nie wpuści do nieba antychryście, wypad pod ziemię

2

@Jacu327 A tak na poważnie to zerwanie łąkotki i operacja jej zszywania. Kurła nie polecam zabiegu wyciągania wody z kolana :/ A no i za dzieciaka obojczyk złamany i gips

7

@Jacu327 Raz kolega mnie w szczepionkę uderzył i było ziazi :/

2

Ten wypił tyle, ten nie pił w ogóle bo niby nie wypada.. Ludzie, liczy się przede wszystkim miło spędzony czas z rodziną, na tym polega magia świąt :)

1

@msmsms Ty się za to chwalisz, że nie pijesz i dyskredytujesz pijących. Dużo lepszy nie jesteś :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?