0

@LyFT Mocny argument szeryfie.. Idź spełnić swój obywatelski obowiązek i się zaszczep. Mam nadzieję, że poczujesz się usatysfakcjonowany, że pomogłeś ocalić ludzkość przed kolejnym krwiożerczym wirusem, którego żeby się dowiedzieć, że w ogóle masz musisz wykonać test. Po co ja w ogóle rozmawiam z gościem który bez zastanowienia zrobi wszystko co mu każą.. Więcej samodzielnego myślenia życzę i mimo wszystko wesołych świąt

1

@LyFT Co Ty chrzanisz gościu.. Te szczepionki są właśnie głównie dla tych starszych i schorowanych osób, o które masz taki ból dupy, więc jak im zależeć będzie na nie zarażaniu się to się zaszczepią i tyle. Jesteś perfidny twierdząc że ktoś jest egoistą bo podchodzi sceptycznie do czegoś co jest tak kontrowersyjne.

1

@mcsarna Oo miło, wystawiaj tyłek, jak z Tobą skończę nie będzie co zbierać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@MessiTheBesst Zluzuj porty kolego, takie ubytki wiedzy nie zdarzają się zbyt często w tym wieku (bo obstawiam że nie ma 12 lat), więc nic dziwnego, że ludziom pojawia się uśmiech na twarzy :)

1

@MessiTheBesst Taa i może jeszcze pizzę z ananasem albo lukrecję

3

@Comentateiro A że kibel się zapchał to wina hydraulika, który zawiesił działalność bo kryzys

0

@Krzychu1010 Na takie info czekałem ^^

1

@mesqueunbarca Oboje są siebie warci :D

2

@TylkoBarca7273 Jasne że Griezmann, dużo więcej daje w pressingu niż taki Cou

0

@daniel32778 Takie mamy czasu byku, mniej prawdziwych wokalistów wśród piosenkarzy. Fajnie to brzmi w radiu po przeróbkach, ale na żywo taki Ci nie zaśpiewa :D

19

Tak właśnie jest, kolega sprawdzał
https://zapodaj.net/a24799c26f623.jpg.html

0

@bafi A co z Netflixem nie wiesz? Dopiero jak puszczą wszystkie?

1

Jak mi opłaci Netflixa to mogę to przemyśleć

0

@itmustbejoke Ciekaw jestem jak wygląda jego randomowy dzień.
8:00 - Śniadanko z Xavim (Font robi)
9:00 - Podetrzeć tyłek Xaviemu po porannym wypróżnieniu.
10:00 - Trening wiadomo z kim nie wiadomo gdzie
13:00 - Obiad z Xavim ( dla odmiany Xavi robi.)
14:00 - trening wiadomo z kim nie wiadomo jak długo
19:00 - kolacja z Xavim i specjalność Fonta czyli Sałatka z Xawiorem
22:00 - Przeczytanie Xaviemu bajki na dobranoc i pogrążenie się w głębokim śnie

0

@FC1899Barca Wytłumaczta na szybko, w sensie z tym zablokowaniem, bo wcześniejszą sagę znam :P

0

@Tomo1989 Salah to taki trochę gorszy klon Messiego, wcale nie musimy grać jak Liverpool żeby wykorzystać jego atuty. Drybling, szybkość, tu się pobawi na skrzydle, tu zejdzie do środka i strzeli/poda, jak dla mnie by się sprawdził na 10, ale i tak bym go nie chciał, wiek i cena nie przemawia za bardzo :)

8

@Granto Czej bo Ci folia spadła daj pomogę

0

@Tomo1989 Okej, to teraz pooglądaj sobie przez dłuższy czas grę Salaha, wyciągnij wnioski i przyznaj że jednak ten pan pasuje do profilu Barcelony

0

@Piotr,1985 Ale Oni też się starają.. Poświęcają swoją renomę dla hajsu i godzą się na wieczne plucie w ich kierunku, to też mimo wszystko jakieś wyrzeczenie :D

1

@Tomo1989 Co oznacza ten magiczny profil Barcelony? Że zawodnik musi umieć dać dupy w meczach wyjazdowych i grać intensywnie tylko przez 60 minut? Jak tak to rzeczywiście Salah nie pasuje :P


5

Otoczenie Najmana przyznaje, że ten już jedzie do Warszawy

0

@BorzyKrzys Specyficzna mordka, ale ładna, to prawe górne zdjęcie kozak

2

@MesQueUnClub96 Kolego oddaj konto bratu nie ładnie to tak grzebać w czyimś kompie

0

@Chakalaka Przekoloryzowane.. Stano by mu je**ął i odjechał

0

@Pianist00 Jak Cię to tak irytuje to pokazujesz, że to Tobie brak dystansu :) Niech się zniża jego sprawa, są ludzie poważni i niepoważni, każdy na swój sposób próbuje zabłysnąć i zdobyć uznanie tłumu

3

@Zoker Sta-no!!! xD

0

@FC1899Barca Stare dzieje :P

4

@Pianist00 A ktoś go uważa za poważnego dziennikarza? Pytam serio xD Dla mnie to bardziej standuper :P

7

@FC1899Barca Tu bardziej chodzi o to, że Marcin dał się wkręcić jak dziecko. Kto normalny by uwierzył, że chuderlawy dziennikarz będzie się naparzał publicznie na ulicy z mimo wszystko bokserem :P Teraz Najman będzie się tłumaczył w ten sam sposób co Ty, że jest kozak bo przyszedł na ustawkę xD To nie jest kozak, maślak co najwyżej xD

4

@tomono W sam raz do wycierania jajek :P (he he)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?