1

@Pertezm No i weszło :P

0

@VenoM Żeby obiektywnie ocenić trzebaby przeanalizować je wszystkie na chłodno, a nie podpalać się kiedy tylko nam się decyzja nie spodoba. Wczoraj jednak uważam że powinniśmy dostać jeszcze jednego karnego

0

@Pertezm Ale dla Bayernu :P

0

@VenoM Od czasów VARu to sędziowanie nie jest takie tragiczne, dużo kontrowersyjnych w oczach opinii publicznej decyzji można spokojnie wybronić :)

0

@Bobo25 Otóż to

1

@VenoM Sprawdził, zaznajom się lepiej na jakiej zasadzie działa ten system

3

@Comentateiro Mnie też jara, do tego stopnia parzy że aż ich oglądać nie mogę :P

0

@Bykunn Co Ty gościu wygadujesz to nie mam pytań.. Każdy żyje po swojemu i nie można się wpier*** w czyjeś sumienie, a od Tego są rodzice żeby wspomnianym przez Ciebie dzieciakom tłumaczyli do czego prowadzą narkotyki. Znana osoba, którą się ceni głównie za zasługi sportowe i po skończeniu kariery wybrała sobie takie życie a nie inne wcale nie musi służyć jako przykład. Wyobrażasz sobie żeby wszystkie media teraz krzyczały że zmarł bo ćpał? Jakbyś się poczuł gdyby to był ktoś z Twojej rodziny.. Weź się chłopie zastanów

0

@Bykunn Ale po co to wspominać w ogóle :D Facet żył jak żył i po co zaznaczać że na własne życzenie zmarł wcześniej, tak jakby jakość życia musiała iść w parze z jego długością

2

Trochę mnie śmieszy jak ktoś pisze że zmarł wcześniej na własne życzenie, jakby to miało jakieś znaczenie.. Wybrał sobie taką drogę, a nie inną. Do śmierci każdy dożyje i domyślam się, że ten Pan nie zamartwia się już czy mógłby żyć dłużej czy też nie

0

@FCBeSeM A Ty nie miałeś skończyć kariery? xD

11

@Herato W obliczu przebudowy drużyny i coraz starszego wieku Messiego tylko głupiec nie zgodziłby się na taką wymianę.. Uważam że Leo zrobił już swoje dla tego zespołu i mimo że pozostaje mały niedosyt to nie wahałbym się ani chwili

0

@Mati90fcb We bo Ci Gerber stygnie

0

Taa w ogóle go nie popchnął :D Ile to razy odgwizdywano chociażby białym takie karne

2

Za każde Trinsao powinien dostać w kakao

0

@NeroTFP Strzeli ale z palca dziś :P

1

@MesQueUnClub96 Sam się nad tym zastanawiałem, ale jednak wolę zobaczyć jak młodzi sobie radzą :P No i Griezmann :P

1

@tobiasson92 Oby to wypaliło bo bez w miarę normalnej zimy w Zakopanem zbankrutujemy

1

@avexavi A potem budzi Cię twój 12 letni rówieśnik Seba po tym jak wyebałeś głową w asfalt bo próbowałeś zrobić Pawła Jumpera i wspomina że majaczyłeś coś o 2020 i pandemii i wracacie znowu do zabawy, a życie jest cudowne i beztroskie

3

@jakub1906 Ogólnie zasadę mam taką, oglądam każdy mecz Realu, ale jak zaczną prowadzić dwoma bramkami to wyłączam :P

0

@MSN30 To by było bez sensu oczywiście, ferie zostaną wprowadzone dla wszystkich, ale jednocześnie z zakazem przemieszczania się między miastami i utrzymanym zakazem wynajmu. Ciężka sprawa jak ktoś żyje z turystyki :/

4

@Homeopata8989 Pomyśleć że hejterzy hejterów co piątek marszczą Freda, że hejterzy skoków piłują Wacława, że jakiś typ robi 80 kółek na torze

2

@Rust_Cohle Obiecuję poprawę

17

@BarcaInfo Huhuha huhuha nasza zima dobra

2

@polishtoaster @Rust_Cohle Sory przeczytałem naszego stylu gry :D

0

@Rust_Cohle E no nie jest aż tak brzydki

0

@GeraltzKatalonii To twoja obserwacja jest że tak powiem ujowa :P

0

@LionelM95 Zamienia się w najlepszą dziewiątkę na świecie

1

@deyna2018 Aj ken gedap :P

1

Biedna kamera :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?