Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pertezm No i weszło :P
0
@VenoM Żeby obiektywnie ocenić trzebaby przeanalizować je wszystkie na chłodno, a nie podpalać się kiedy tylko nam się decyzja nie spodoba. Wczoraj jednak uważam że powinniśmy dostać jeszcze jednego karnego
0
@Pertezm Ale dla Bayernu :P
0
@VenoM Od czasów VARu to sędziowanie nie jest takie tragiczne, dużo kontrowersyjnych w oczach opinii publicznej decyzji można spokojnie wybronić :)
0
@Bobo25 Otóż to
1
@VenoM Sprawdził, zaznajom się lepiej na jakiej zasadzie działa ten system
3
@Comentateiro Mnie też jara, do tego stopnia parzy że aż ich oglądać nie mogę :P
0
@Bykunn Co Ty gościu wygadujesz to nie mam pytań.. Każdy żyje po swojemu i nie można się wpier*** w czyjeś sumienie, a od Tego są rodzice żeby wspomnianym przez Ciebie dzieciakom tłumaczyli do czego prowadzą narkotyki. Znana osoba, którą się ceni głównie za zasługi sportowe i po skończeniu kariery wybrała sobie takie życie a nie inne wcale nie musi służyć jako przykład. Wyobrażasz sobie żeby wszystkie media teraz krzyczały że zmarł bo ćpał? Jakbyś się poczuł gdyby to był ktoś z Twojej rodziny.. Weź się chłopie zastanów
0
@Bykunn Ale po co to wspominać w ogóle :D Facet żył jak żył i po co zaznaczać że na własne życzenie zmarł wcześniej, tak jakby jakość życia musiała iść w parze z jego długością
2
Trochę mnie śmieszy jak ktoś pisze że zmarł wcześniej na własne życzenie, jakby to miało jakieś znaczenie.. Wybrał sobie taką drogę, a nie inną. Do śmierci każdy dożyje i domyślam się, że ten Pan nie zamartwia się już czy mógłby żyć dłużej czy też nie
0
@FCBeSeM A Ty nie miałeś skończyć kariery? xD
11
@Herato W obliczu przebudowy drużyny i coraz starszego wieku Messiego tylko głupiec nie zgodziłby się na taką wymianę.. Uważam że Leo zrobił już swoje dla tego zespołu i mimo że pozostaje mały niedosyt to nie wahałbym się ani chwili
0
@Mati90fcb We bo Ci Gerber stygnie
0
Taa w ogóle go nie popchnął :D Ile to razy odgwizdywano chociażby białym takie karne
2
Za każde Trinsao powinien dostać w kakao
0
@NeroTFP Strzeli ale z palca dziś :P
1
@MesQueUnClub96 Sam się nad tym zastanawiałem, ale jednak wolę zobaczyć jak młodzi sobie radzą :P No i Griezmann :P
1
@tobiasson92 Oby to wypaliło bo bez w miarę normalnej zimy w Zakopanem zbankrutujemy
1
@avexavi A potem budzi Cię twój 12 letni rówieśnik Seba po tym jak wyebałeś głową w asfalt bo próbowałeś zrobić Pawła Jumpera i wspomina że majaczyłeś coś o 2020 i pandemii i wracacie znowu do zabawy, a życie jest cudowne i beztroskie
3
@jakub1906 Ogólnie zasadę mam taką, oglądam każdy mecz Realu, ale jak zaczną prowadzić dwoma bramkami to wyłączam :P
0
@MSN30 To by było bez sensu oczywiście, ferie zostaną wprowadzone dla wszystkich, ale jednocześnie z zakazem przemieszczania się między miastami i utrzymanym zakazem wynajmu. Ciężka sprawa jak ktoś żyje z turystyki :/
4
@Homeopata8989 Pomyśleć że hejterzy hejterów co piątek marszczą Freda, że hejterzy skoków piłują Wacława, że jakiś typ robi 80 kółek na torze
2
@Rust_Cohle Obiecuję poprawę
17
@BarcaInfo Huhuha huhuha nasza zima dobra
2
@polishtoaster @Rust_Cohle Sory przeczytałem naszego stylu gry :D
0
@Rust_Cohle E no nie jest aż tak brzydki
0
@GeraltzKatalonii To twoja obserwacja jest że tak powiem ujowa :P
0
@LionelM95 Zamienia się w najlepszą dziewiątkę na świecie
1
@deyna2018 Aj ken gedap :P
1
Biedna kamera :P