1

@fcbarcafan19 Chyba tak bo teraz jakaś wersja jest bez konserwantów i bez kalorii

0

@fcbarcafan19 Właśnie zwykłą :o

0

@fcbarcafan19 Bieda edition prędzej

1

@MesQueUnClub_87 Jasne że tylko Lipton, ale kupiłem tego dziada z braku możliwości wyboru i tu taki surprise

4

Kurde co oni zrobili z tą Nestea, kupiłem po dłuższej przerwie i pachnie oraz smakuje jakimiś przyprawami.. Dodam że nie jest po terminie :D

0

@Irmscher10 Aha no i czy bez tych dwóch rzeczy włączonych zapłon będzie na tyle obciążał akumulator że nie warto mieć go włączonego przez dłuższy czas?

0

@Irmscher10 Aa no to dmuchawa w takim razie, dobra dzięki wielkie :)

0

@Irmscher10 Światło i klima tyczyło się zapłonu, jak mam odpalone to pikuś tylko paliwo trochę ucieka :P Chodzi mi o to właśnie czy sam zapłon bez świateł i klimy będzie aż tak bardzo pobierał z akumulatora

0

@dniel Nie głupie, może nawet mniej grzebania by było. Gniazdo którego używam mam w schowku między siedzeniami bo pierwsze jest zaryglowane taksometrem

0

@Unikatowy Ok dzięki

0

@Krzysztof1987 @lukasik17 Nie o to pytałem ale dzięki pomyślę nad tym :D

0

Pytanie do panów mechaników. @Mechanik Jako taksówkarz potrzebuję na postoju nonstop mieć ładowany telefon ze względu na otwartą aplikację potrzebną mi do pracy. Problem jest taki, że telefon ładuje się tylko kiedy włączam zapłon, na pierwszym trybie działa mi tylko radyjko. Coś może się stać jeśli przez długi czas będę miał włączony zapłon? I czy dużo akumulator straci energii jeśli będę miał wyłączoną klimę i światła? Audi A4 B8 2010 Diesel

1

@Pawlak1992 Nie ma nic gorszego w tym sporcie, a najgorsze jest to że jest to zaraźliwe. Piłkarze podłapują że przeciwnik ma z tego korzyści więc zaczynają robić tak samo.

2

Ciekaw jestem jak daleko Sean Garnier zaszedłby w świecie footballu gdyby nie urazy za młodu. Pewnie nie byłby aż takim kozakiem w robieniu sztuczek gdyby miał się skupić na innych aspektach niezbędnych w profesjonalnej piłce nożnej, ale myślę że moglibyśmy oglądać kogoś na miarę Neymara :D

0

@KacperVEB Żeby Cię ta ignorancja nie zgubiła :P

2

@Ls0811 On napisał tylko jaka jest możliwość lol xD

0

@deyna2018 Rób poboczniaki jak tylko wbijesz optymalny level, bo jak zostawisz se na koniec gdzie będziesz miał już sporo większy to Ci się nie będzie chciało :P

0

@paweldunajecfcb A coś w tym dziwnego? :P

5

@Fawrf Jak mnie wkurłia ten arogancki typ to masakra xD

1

@Sulimo Sory już go nie męczę dziś

1

@Pawel13sz Rambla nie powstała.. Rambla jest bytem który istnieje od zawsze, a nasze malutkie umysły przyzwyczajone do postrzegania czasoprzestrzeni w prosty sposób nie są w stanie tego pojąć

2

@Tuc "Najlepszy" Jak to Ci nie da kopa do życia to nie wiem :)

5

@BorzyKrzys Był* hehe

3

@clyde Polak umi xD

1

@Janiama Czy to ojciec Pique?

8

@clyde A to nie jest nielegalne czasem?

0

@VenoM Nie można generalizować na podstawie paru błędów które zdarzają się w każdej lidze, a druga sprawa że to Nam się może wydawać oczywisty karny, a sędzia zinterpretuje to inaczej. Temat rzeka

1

@Pertezm No i weszło :P

0

@VenoM Żeby obiektywnie ocenić trzebaby przeanalizować je wszystkie na chłodno, a nie podpalać się kiedy tylko nam się decyzja nie spodoba. Wczoraj jednak uważam że powinniśmy dostać jeszcze jednego karnego

0

@Pertezm Ale dla Bayernu :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?