Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
48
No i to się nazywa ulga :)
https://zapodaj.net/76f9c90d401c6.jpg.html
0
@Transu96 Fifa to nic w porównaniu do Lola, chociaż tam przynajmniej można zwalić winę na drużynę, a tutaj musisz się mierzyć z pełną pokorą :P
1
@IronSanHybrid A dokąd nocą tupta jeż wiesz? No właśnie, a ja wiem
5
@kazbychu Najbardziej zagorzali JP na 100% i tak dalej będą mówić że to policja prowokuje i jest najgorszym złem :P
6
@Majkel34 Za ojczyznę, ramię w ramię.. Jak to pięknie brzmi w niemalże każdym patriotycznym umyśle. Szkoda że ramię w ramię nie potrafimy się zjednoczyć tylko pluć na siebie jak każą nam zjebane partie polityczne.
0
@barcadreed Była była, tyle że na bogactwo
9
@FafitFCB Psy szczekają, karawana jedzie dalej
1
@justfootball Raz się żyje, a myślę że wielu będzie zainteresowanych :P
1
@Encore Jak słabo siadają, po prostu obstawiasz przeciwieństwo tego co chciałeś obstawić i cieszysz się bogactwem xD
1
@Messiah10 To pytanie retoryczne, wiadomo że tak jak powiedział
0
@Barcelismo Dawajcie jakiś bit i lecimy z tym!!
Każdy z Madridistów dopadł dzisiaj wylew, bo szanowny pan Perez zapomniał zrobić przelew, wszystkie visca łebki znowu ucieszone, bo szanse na puchar jeszcze nie stracone jeee cziki cziki cziki ła
9
@FafitFCB Tak jak Pan Jezus powiedział
2
@Artsssfc Tylko jak podasz źródło :P
1
@Artsssfc Finał ligi mistrzów i połączenia telefoniczne do kumpli typu "Haha i co lamusie wygraliśmy xD"
0
@justfootball Oby przestał prześladować Huaweia, ale najpierw Huawei musi przestać prześladować innych :P
0
@justfootball Myślę że Roberto czy Dest nie są wcale tacy źli
0
Szkoda mi go, spalił sobie psychę u Nas :/
1
@kass18 Ty za to musisz być tym jednym w towarzystwie co marudzi cały czas :P
0
@BorzyKrzys Ej nie
0
@Mario96w Wybaczcie mój pies dorwał się do telefonu i stara się śpiewać hymn ligi Europy
1
Oooułoooo oołuo o o
0
Z przyzwyczajenia wyjechał przed linię he he
1
@IronSanHybrid Jak nie odczułem aż tak spadku jakości w Prison Breaku czy Wikingach, to myślę że jestem typem widza, który nie jest zbyt wybredny :P
3
@IronSanHybrid No to kurła odpalamy. Jakieś ponad 300 odcinków po 50 minut, to mi trochę zajmie :D
2
Polecacie serial "Supernatural" inaczej znany jako "Nie z tego świata" ?
1
@justfootball Zwykły polityk słuchający się szefostwa, nic nadzwyczajnego
0
@Pawelsky Nie daruję Ci, żebrasz i nie uciekniesz przed tym ^^
1
@HighestInTheRoom No i szanuję :P
1
@kuz Aha czyli trzeba się unarzekać na zapas jakby miało to coś zmienić okej :P @Comentateiro Wysoka poprzeczka wiąże się właśnie z tym co opisałem, wolę się zadowolić drobnostkami :)
11
Ależ ja jestem naiwny.. Kolejny raz wchodzę na Ramblę po meczu łudząc się, że gdzieś tam znajdę jakiś pozytywny komentarz, doceniający że stworzyliśmy dzisiaj multum naprawdę fajnych okazji mimo ujowej gry w obronie, nasi młodzi zawodnicy z meczu na mecz coraz lepiej się ze sobą zgrywają i że ogółem spotkanie było naprawdę przyjemne dla oka biorąc pod uwagę masę fajnych interwencji bramkarzy, a jak zwykle zderzam się ze ścianą malkontenctwa ociekającą typową kibicowską frustracją.. Po co Wy te mecze oglądacie? Sami sobie robicie krzywdę..