0

@WisniaKala @Bykunn Czyli od tamtej pory żadna europejska tego nie zrobiła? Który sezon jest teraz btw? Wypadłem z tematu już dawno :D

0

G2 albo Fnatic wygrały kiedyś worldsy? I kiedy ostatnio jakaś europejska drużyna to zrobiła?

0

@BigVu Tak, pod hipokryzję

4

@kibicsportu 8 2 dla Bayernu

4

@MichalZZZ Po co to rozkminiać, sam przyznał że jest kibicem futbolu, a zwłaszcza La Liga. Myślę że tak samo blisko mu do obu drużyn i chciałby przedewszystkim żeby rywalizacja stała na najwyższym poziomie ^^

42

@LioMessi10 Co mi z twojej maseczki teraz, to tak jakbyś kondoma założył po skończonym stosunku. Rozsiewałeś wirusa po Rambli już od paru dni nie będąc niczego świadomym, nie chcę umrzeć jestem za młody :/

1

@MatixPL Raczej probarceloński, miło będzie posłuchać komentatorów kibicujących razem z nami :P

3

@baczmus Trochę szacunku synu.. Pewność siebie jest ważna, ale pokora jest cnotą. Lekceważąc przeciwnika pozwalasz by zgubiła Cię rutyna.

PS. I tak zrobimy im z dup jesień średniowiecza !!!!

1

@AdiKingu96 Już słyszę te wilki, uciekaj!!

3

@Ronnie1992 Tak, wyobrażam sobie że mogłem być bardziej badassowy i wszystkim wklepać po kolei.. Ehh pięknie to wygląda w marzeniach

6

Aston Villa > Liverpool
Leeds > Aston Villa
Leeds = Mistrzowie Premier League w tym sezonie
Tak będzie nie zmyślam

2

@Uukasz_93 Sassuolo już w tamtym sezonie grało fajnie ofensywnie ^^

7

@HK23 Ludzie się z niego śmieją, a on dostaje kupę siana i się z nich śmieje, życie w symbiozie ^^

1

@geass Znana również jako "Oda do Jerzego"

11

@MesQueUnClub_87 Tuż za stanowiskiem do robienia martwego ciągu

0

@Isso89 Precz od moich wyimaginowanych dzieci zboczeńcu, paszoł

0

@messi564 Myślę, że jutro wyjdzie w podstawie na lewej stronie. Alba dopiero po kontuzji wraca o tym trzeba pamiętać

2

@dzagos Jest, ale jak Cię nie stać na abonament premium to nawet mi Cię nie żal

0

Powiedzcie mi panowie, bo w ogóle nie śledzę szpitala de Bernabeu, jak mają się Ramos, Carvajal i Hazard w kontekście klasyku?

0

@MSN30 Całe szczęście że nie muszę przy tym bywać za często ^^

1

@Ojciec5tkidzieci Mózg kobiety ma ten problem, że przetwarza za dużo danych w krótkim odstępie czasowym, a jak wiadomo nie liczy się ilość tylko jakość ^^

4

Dziewczyna prosi mnie żebym jej doradził jaką maseczkę ma sobie kupić, czy czerwoną w niebieskie wzorki, czy może niebieską w różowe paski. Ah te babskie priorytety xD

1

@kerouac Ależ byłem naiwny, już wrócił :P

1

@dadan1990 Ja to samo, raz już dałem głowę kobicie ogolić i nie wspominam przyjemnie :/

11

@tobiasson92 Świadczy to tylko o tym, że choćbyś się zesrał to nie zatrzymasz epidemii. Wirus w magiczny sposób nie zniknie, a zamknięcie dosłownie wszystkich ludzi w domach jest niewykonalne. Te całe obostrzenia to tylko lanie wody, że niby coś chcą z tym zrobić, w praktyce cierpi na tym tylko gospodarka

0

Co się stało się, nie mam TV przy sobie

1

@Nocturno Kim jesteś?

1

@kerouac Spokojnie, jutro już Covid wróci

0

@michaleu Nie wiem kogo chcesz oszukać, Rambla nigdy nie śpi :P

5

Niby już długo po premierze, ale dopiero teraz zamówiłem i powiem wam że sztos giera
https://zapodaj.net/83cd1c27a97f2.jpg.html

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?