Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@WisniaKala @Bykunn Czyli od tamtej pory żadna europejska tego nie zrobiła? Który sezon jest teraz btw? Wypadłem z tematu już dawno :D
0
G2 albo Fnatic wygrały kiedyś worldsy? I kiedy ostatnio jakaś europejska drużyna to zrobiła?
0
@BigVu Tak, pod hipokryzję
4
@kibicsportu 8 2 dla Bayernu
4
@MichalZZZ Po co to rozkminiać, sam przyznał że jest kibicem futbolu, a zwłaszcza La Liga. Myślę że tak samo blisko mu do obu drużyn i chciałby przedewszystkim żeby rywalizacja stała na najwyższym poziomie ^^
42
@LioMessi10 Co mi z twojej maseczki teraz, to tak jakbyś kondoma założył po skończonym stosunku. Rozsiewałeś wirusa po Rambli już od paru dni nie będąc niczego świadomym, nie chcę umrzeć jestem za młody :/
1
@MatixPL Raczej probarceloński, miło będzie posłuchać komentatorów kibicujących razem z nami :P
3
@baczmus Trochę szacunku synu.. Pewność siebie jest ważna, ale pokora jest cnotą. Lekceważąc przeciwnika pozwalasz by zgubiła Cię rutyna.
PS. I tak zrobimy im z dup jesień średniowiecza !!!!
1
@AdiKingu96 Już słyszę te wilki, uciekaj!!
3
@Ronnie1992 Tak, wyobrażam sobie że mogłem być bardziej badassowy i wszystkim wklepać po kolei.. Ehh pięknie to wygląda w marzeniach
6
Aston Villa > Liverpool
Leeds > Aston Villa
Leeds = Mistrzowie Premier League w tym sezonie
Tak będzie nie zmyślam
2
@Uukasz_93 Sassuolo już w tamtym sezonie grało fajnie ofensywnie ^^
7
@HK23 Ludzie się z niego śmieją, a on dostaje kupę siana i się z nich śmieje, życie w symbiozie ^^
1
@geass Znana również jako "Oda do Jerzego"
11
@MesQueUnClub_87 Tuż za stanowiskiem do robienia martwego ciągu
0
@Isso89 Precz od moich wyimaginowanych dzieci zboczeńcu, paszoł
0
@messi564 Myślę, że jutro wyjdzie w podstawie na lewej stronie. Alba dopiero po kontuzji wraca o tym trzeba pamiętać
2
@dzagos Jest, ale jak Cię nie stać na abonament premium to nawet mi Cię nie żal
0
Powiedzcie mi panowie, bo w ogóle nie śledzę szpitala de Bernabeu, jak mają się Ramos, Carvajal i Hazard w kontekście klasyku?
0
@MSN30 Całe szczęście że nie muszę przy tym bywać za często ^^
1
@Ojciec5tkidzieci Mózg kobiety ma ten problem, że przetwarza za dużo danych w krótkim odstępie czasowym, a jak wiadomo nie liczy się ilość tylko jakość ^^
4
Dziewczyna prosi mnie żebym jej doradził jaką maseczkę ma sobie kupić, czy czerwoną w niebieskie wzorki, czy może niebieską w różowe paski. Ah te babskie priorytety xD
1
@kerouac Ależ byłem naiwny, już wrócił :P
1
@dadan1990 Ja to samo, raz już dałem głowę kobicie ogolić i nie wspominam przyjemnie :/
11
@tobiasson92 Świadczy to tylko o tym, że choćbyś się zesrał to nie zatrzymasz epidemii. Wirus w magiczny sposób nie zniknie, a zamknięcie dosłownie wszystkich ludzi w domach jest niewykonalne. Te całe obostrzenia to tylko lanie wody, że niby coś chcą z tym zrobić, w praktyce cierpi na tym tylko gospodarka
0
Co się stało się, nie mam TV przy sobie
1
@Nocturno Kim jesteś?
1
@kerouac Spokojnie, jutro już Covid wróci
0
@michaleu Nie wiem kogo chcesz oszukać, Rambla nigdy nie śpi :P
5
Niby już długo po premierze, ale dopiero teraz zamówiłem i powiem wam że sztos giera
https://zapodaj.net/83cd1c27a97f2.jpg.html