3

@HERORICH2 Zmiotła pod dywan xD Ale chyba pod względem hajpu. Poczekajmy aż gra wyjdzie w ogóle :)

0

@pazio23 Jak najbardziej

1

@D44H Śnieg póki co tylko w górach kolego, w zeszłym tygodniu było na drodze trochę biało, ale to tak przelotnie. Ma być teraz ciepły tydzień, więc jak nie wybierasz się na miesiąc to nie musisz kombinować :P

0

@norbi77 Ale ta krew tam jest aż taka na siłę robiona, tu jest więcej realizmu bym powiedział ^^

0

@Kubusek^^ Ja zacząłem właśnie szósty i w pełni podzielam zdanie ^^

5

@barcanawieki Trochę jest, zwłaszcza jak krwawego orła robią :P

0

2

@Coutinho007 I się pyta czy ładnie tak po 18 żreć xD

5

@Transu96 Nie bluźnij.

1

@masq Smarowanie gwintów jest fajne żeby wyrobić sobie właśnie siłę szkoląc układ nerwowy (mobilizowanie większej ilości jednostek motorycznych do pracy), pod robienie masy słaba opcja, więc jeśli twoim celem jest sama siła to jak najbardziej polecam ^^ Ogólnie założenie jest takie, że wykonujesz trening bardzo często, ale trwa on tylko chwilę, przykładowo wykonujesz 3-5 intensywnych powtórzeń danego ćwiczenia 10 razy dziennie w odstępach godzinnych. Czyli w praktyce za każdym razem jak idziesz się napić możesz się podciągnąć na drążku parę razy i przez cały dzień uzbiera Ci się objętość. Fajny sposób na wzmocnienie siły lub jej podtrzymanie, ale często bywa kontuzjogenny biorąc pod uwagę, że mało komu chce się tyle razy dziennie rozgrzewać do treningu. Warto za każdym razem porozgrzewać trochę stawy ^^

0

@Matelel Jeden fajny odbiór zaliczył, a tak to jakoś specjalnie się nie wyróżniał, chociaż też nie oglądałem całego meczu więc ciężko powiedzieć

0

@Encore Nie jest najlepsza trzeba przyznać, ale zauważyłem od dłuższego czasu, że ludzie oceniają go z czegoś z czego nie powinni ^^

1

@tommyVERceti Wymieniłeś wszystkie cechy jakich się od niego akurat nie powinno wymagać, bo ma zupełnie inne zadania na boisku, ale co tam trzeba pocisnąć bo jest moda na żale po meczu ^^

0

@Moriarty No fakt, Arabski stream jakiś dorwałem bo nie było mnie w domku :P

0

@justfootball No i na takie korepetycje człowiek czeka ^^

0

@justfootball A gdzie bonusowy dobranocny buziak od Ester :P

0

Ale najważniejsze że biały somsiad również przegrał i to z beniaminkiem i tego wam dzisiaj życzę dostojni panowie, żebyście się z tej porażki nie posrali

0

@Moriarty To dla kumatych było ;)

0

Co Ramosa strzelił :D

2

Ja pier co to jest za mem

0

Co ten Cadiz :O

0

@socha Se w google wpisz jak nie wiesz xD

1

Co pograła teraz Celta, szkoda że to nie wpadło

0

Hahahahaha jajca

0

Genialne derby dziś

0

@Witam Legia, Lech oraz Piast

1

@MesQueUnClub_87 O tak, krzan na kanapkę wleci na śniadanko ^^

3

@jeyx77x Kiedyś mnie to wkur***, teraz się tylko śmieję z debili pod nosem ^^

7

@Tales_Omletu Prawda, ja się już nauczyłem omijać Ramblę w godzinach okołomeczowych, chyba że jakaś śmieszna sytuacja w meczu to trzeba się wspólnie pośmiać :P

1

@MensculinVeB Stary dobry Apricot, aż się czasy gimbazy przypomniały ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?