0

@Prezes_sycylijczyk Iga wygrała French Open, takie tam. A no i zabili Dumbledora :(

2

@Gaucho Przeczytał biografie Brzęczka i coś mu w głowie przeskoczyło

1

@HighestInTheRoom "...a co wypisują Popaprańcy to mnie nie interesuje" Tym zdaniem pani podsumowała swój ograniczony pogląd, w którym jest jej tak dobrze, że nie jest w stanie spojrzeć na tą drugą stronę medalu. Przykre że takich ludzi jest cała masa :/

3

@Pawlak1992 @Hushovt @Matan_Zajcev @WiernyKibic111 @Bartunek Dzięki panowie, zamawiam zatem pakiecik. Za niecałe 2 stówy jest więc myślę że warto ^^

3

Polecacie książki Harrego Pottera jeśli jest się fanem filmowej serii? Dużo więcej szczegółów czy też odchyleń porównując do ekranizacji?

1

@Rewolucja123 Wolę syrop malinowy, ale z braku laku 3 łyżeczki ^^

2

@piotrek1315 Wimbledon

1

@MESSIah16 Tymczasem Paryżanie

2

@Bartunek Ok tylko nie przestrasz się małego wariata ^^

0

No i dupa a miałbyć tiebreak :(

1

@Keson Wysłałbym nudeska, ale za stary jestem na takie rzeczy ^^

1

@Keson Jestem przedewszystkim człowiekiem, nie tylko Polakiem ^^

0

Nareszcie Djoko!! :D

0

@Chakalaka I to się nazywa przekaz podprogowy

0

@Rokita Chyba chciał być za bardzo młodzieżowy :P

7

Co Nadal wyciąga nie mam pytań

2

@kacperek2005letsgo Lewandowski bo Polak rodak katolik i umie powiedzieć dzień dobry na klatce

1

@IronSanHybrid I kurke koniecznie z Polskiego gospodarstwa od Polskiego sprzedawcy, inaczej się nie liczy

0

@A4ron Prawem boskim synu.. Woda święcona mój drogi to najlepsza profilaktyka na wirusa

0

@Bykunn A umie czytać ze zrozumieniem? :P Mówię że może z makijażem bym tyle dał, a nie zauważyłem żeby go miała :P

0

@kamilos1214 Szczerze? Średniawka.. Może z lekkim makijażem podkreślającym urodę dałbym te 7-8, ale tak to słabo. Lenin dużo ładniejsza moim zdaniem ^^

1

@Jacu327 Byłeś szybszy kolego tym razem :P

1

@gumaz Trza Wikingów w końcu dokończyć, a potem od nowa Grę o Tron ^^

4

@YoNoEntiendoNada Greatest of all time

0

@YoNoEntiendoNada Wiadomo o co chodzi, ale żeby nowi w tenisie nie mylili tych dwóch rzeczy to piszmy poprawnie :P Wygranie turnieju szlema może być naprzykład żeby się nie rozpisywać ^^

1

@YoNoEntiendoNada Wygranie turnieju wielkoszlemowego*, ale ogólnie się zgodzę

4

@Janiama Ewentualnie może stanąć najzwyczajniej w świecie nogami na jakimś dildo :P

0

@justfootball Pewnie były, który ją kiedyś zostawił bo nie miała wyników w sporcie

4

@Osioł Oprócz Tuska bo to nie Polak

34

@Pogba Czej bo ćwiczy stawanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?