Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Prezes_sycylijczyk Iga wygrała French Open, takie tam. A no i zabili Dumbledora :(
2
@Gaucho Przeczytał biografie Brzęczka i coś mu w głowie przeskoczyło
1
@HighestInTheRoom "...a co wypisują Popaprańcy to mnie nie interesuje" Tym zdaniem pani podsumowała swój ograniczony pogląd, w którym jest jej tak dobrze, że nie jest w stanie spojrzeć na tą drugą stronę medalu. Przykre że takich ludzi jest cała masa :/
3
@Pawlak1992 @Hushovt @Matan_Zajcev @WiernyKibic111 @Bartunek Dzięki panowie, zamawiam zatem pakiecik. Za niecałe 2 stówy jest więc myślę że warto ^^
3
Polecacie książki Harrego Pottera jeśli jest się fanem filmowej serii? Dużo więcej szczegółów czy też odchyleń porównując do ekranizacji?
1
@Rewolucja123 Wolę syrop malinowy, ale z braku laku 3 łyżeczki ^^
2
@piotrek1315 Wimbledon
1
@MESSIah16 Tymczasem Paryżanie
2
@Bartunek Ok tylko nie przestrasz się małego wariata ^^
0
No i dupa a miałbyć tiebreak :(
1
@Keson Wysłałbym nudeska, ale za stary jestem na takie rzeczy ^^
1
@Keson Jestem przedewszystkim człowiekiem, nie tylko Polakiem ^^
0
Nareszcie Djoko!! :D
0
@Chakalaka I to się nazywa przekaz podprogowy
0
@Rokita Chyba chciał być za bardzo młodzieżowy :P
7
Co Nadal wyciąga nie mam pytań
2
@kacperek2005letsgo Lewandowski bo Polak rodak katolik i umie powiedzieć dzień dobry na klatce
1
@IronSanHybrid I kurke koniecznie z Polskiego gospodarstwa od Polskiego sprzedawcy, inaczej się nie liczy
0
@A4ron Prawem boskim synu.. Woda święcona mój drogi to najlepsza profilaktyka na wirusa
0
@Bykunn A umie czytać ze zrozumieniem? :P Mówię że może z makijażem bym tyle dał, a nie zauważyłem żeby go miała :P
0
@kamilos1214 Szczerze? Średniawka.. Może z lekkim makijażem podkreślającym urodę dałbym te 7-8, ale tak to słabo. Lenin dużo ładniejsza moim zdaniem ^^
1
@Jacu327 Byłeś szybszy kolego tym razem :P
1
@gumaz Trza Wikingów w końcu dokończyć, a potem od nowa Grę o Tron ^^
4
@YoNoEntiendoNada Greatest of all time
0
@YoNoEntiendoNada Wiadomo o co chodzi, ale żeby nowi w tenisie nie mylili tych dwóch rzeczy to piszmy poprawnie :P Wygranie turnieju szlema może być naprzykład żeby się nie rozpisywać ^^
1
@YoNoEntiendoNada Wygranie turnieju wielkoszlemowego*, ale ogólnie się zgodzę
4
@Janiama Ewentualnie może stanąć najzwyczajniej w świecie nogami na jakimś dildo :P
0
@justfootball Pewnie były, który ją kiedyś zostawił bo nie miała wyników w sporcie
4
@Osioł Oprócz Tuska bo to nie Polak
34
@Pogba Czej bo ćwiczy stawanie