Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@avanes Zabrzmiało trochę jak fantazja napalonej 30 latki, ale zgodzę się ^^
5
@Scyzor Kiedyś to by był komplement :(
0
@Bamboleo Nie każdy bohater nosi pelerynę ^^
0
@Bamboleo To już wiemy kolego
1
@Transu96 No, a mówią że nic się nie zmienia w tych Fifach ignoranci
0
@FranzMaurer Skoro radzi sobie w Premier League to nie widzę powodów żeby nie dać mu szansy wskoczyć na ten sam poziom w repce. Kwestia podłapania taktyki i zgrania się z kolegami
0
@DonAndrzejos I dobrze niech szkoli młodego :P
2
@Hushovt Nawet śmieszny :P
1
@MesQueUnClub96 Ręcznik
0
@blaugrana94 Na cda premium jest, chyba jeszcze za darmo jest przez jakiś czas od rejestracji
0
@mr_robot Pewnie tak, ale 25 złociszy miesięcznie za YouTubowy pakiet nie boli mnie na tyle żeby kombinować
1
@chudymc Zapomniałeś dodać jedną bardzo istotną rzecz, bez której większość ludzi nie przekonuje się do subskrypcji, a jest to aplikacja YouTube Music, czyli takie Spotify tyle że od google, gdzie mamy dostęp do praktycznie każdego albumu na świecie :)
1
@BartqRKO Zaorała faworytkę więc czemu nie :)
1
@justfootball Dużo bardziej mi się Ruby podoba, czyli Mimi Keene ^^
https://m.media-amazon.com/images/M/MV5BMzhjZjYyY2ItNmM0OS00MjBiLWJmOTQtNDJlOWUwYmUyZGNmXkEyXkFqcGdeQXVyNjYyNDMwOQ@@._V1_.jpg
0
@Rewolucja123 Jakby ją dobrze umalować oczywiście nie za mocno to kto wie, tak to max 6/10 moim zdaniem ^^
4
@wroclawianin89 Ale takiego dentastixa to bym oje***
0
@MESSIah16 Iga
8
@Rewolucja123 Masz 19? Kuurła kolego całe życie przed Tobą.. Moje 24 latka nie pozwalają nawet wstać z łóżka bez bólu w barkach czy kręgosłupie
11
@derlysy1979 Bez przesady, z taką różnicą w tempie zagrywania piłek nie byłoby co zbierać.. Nadal by się już nie podniósł
0
@adaskooow Okej rozumiem co chciałem przekazać wybacz, po prostu masa ludzi najzwyczajniej w świecie zazdrości i często się spina o takie sytuacje ^^
0
Trza było opchnąć za grosze :P
1
@adaskooow Jakbyś miał lepiej to by Cię to tak nie ruszało i nie porównywałbyś gościa do męskich dziwek tylko dlatego, że zmienia co chwilę laski.. Nie zaglądajmy ludziom do łóżka ;)
0
Kurde tak oglądam teraz po Idze mecz Nadala i jakbym włączył odtwarzanie w x2 tempie xD
0
@culesjasiules Nie chcę krakać, ale bardziej prawdopodobne jest to, że Ci Francuzi znowu się połamią u Nas :/
1
Najlepsze jest to, że ta pewność siebie Włoszki wcale jej nie pomaga, skromna 19 latka ustawia ją po korcie :D
2
@budel17 Zawsze chciałem pływać promami ^^
35
Iga wyjdź za mnie, nie mogę Ci wiele dać, ale będę Cię odwoził na mecze tenisa
0
@tommyVERceti Zostań w domu nie Paczesiuj xD Mimo że nawet lubię Rafała to znajduje się u mnie po za top 5, które wygląda tak:
1. Socha
2. Krajewski
3. Lotek
4. Giza
5. Szulowski
Ogólnie do stand upu trzeba mieć dystans, przeważnie starsi ludzie go nie łapią bo raz że olaboga za dużo przeklinania, a po drugie za mało właśnie dystansu :P A apropos Kacpra to nie wiem czy tak niedoceniany, jeden z najpopularniejszych standuperów z długim stażem :) Sporo fajnych komików jest, każdy ma swoje perełki, Leja, Gadowski, Stramik, Minkiewicz, można tak wymieniać :D
0
@kris81 Tak jest że im bliżej mety tym gorzej się jedzie bo człowiek się stresuje, znam to z autopsji :D Ale jak już w drugim etapie jesteś trzeci to tylko kwestia czasu ^^
0
@kacperek2005letsgo Nie wiem czy trollujesz czy nie, ale muszę się z Tobą nie zgodzić. Owszem zdobywa gole z silniejszymi rywalami i nie tylko z karnych bądź na pustaka, ale również z dystansu, z wolnych i często z główki. Po za tym co to za umniejszanie z tym pustakiem, wypracowanie pozycji do dobicia piłki też trzeba umieć :D Pamiętaj kolego że to jest dziewiątka i ten pan żyje z wykańczania akcji po podaniach. Po za tym nasz Robert ostatnio lubi się bawić w rozgrywanie i całkiem nieźle mu to wychodzi