3

@avanes Zabrzmiało trochę jak fantazja napalonej 30 latki, ale zgodzę się ^^

5

@Scyzor Kiedyś to by był komplement :(

0

@Bamboleo Nie każdy bohater nosi pelerynę ^^

0

@Bamboleo To już wiemy kolego

1

@Transu96 No, a mówią że nic się nie zmienia w tych Fifach ignoranci

0

@FranzMaurer Skoro radzi sobie w Premier League to nie widzę powodów żeby nie dać mu szansy wskoczyć na ten sam poziom w repce. Kwestia podłapania taktyki i zgrania się z kolegami

0

@DonAndrzejos I dobrze niech szkoli młodego :P

2

@Hushovt Nawet śmieszny :P

1

@MesQueUnClub96 Ręcznik

0

@blaugrana94 Na cda premium jest, chyba jeszcze za darmo jest przez jakiś czas od rejestracji

0

@mr_robot Pewnie tak, ale 25 złociszy miesięcznie za YouTubowy pakiet nie boli mnie na tyle żeby kombinować

1

@chudymc Zapomniałeś dodać jedną bardzo istotną rzecz, bez której większość ludzi nie przekonuje się do subskrypcji, a jest to aplikacja YouTube Music, czyli takie Spotify tyle że od google, gdzie mamy dostęp do praktycznie każdego albumu na świecie :)

1

@BartqRKO Zaorała faworytkę więc czemu nie :)

0

@Rewolucja123 Jakby ją dobrze umalować oczywiście nie za mocno to kto wie, tak to max 6/10 moim zdaniem ^^

4

@wroclawianin89 Ale takiego dentastixa to bym oje***

0

8

@Rewolucja123 Masz 19? Kuurła kolego całe życie przed Tobą.. Moje 24 latka nie pozwalają nawet wstać z łóżka bez bólu w barkach czy kręgosłupie

11

@derlysy1979 Bez przesady, z taką różnicą w tempie zagrywania piłek nie byłoby co zbierać.. Nadal by się już nie podniósł

0

@adaskooow Okej rozumiem co chciałem przekazać wybacz, po prostu masa ludzi najzwyczajniej w świecie zazdrości i często się spina o takie sytuacje ^^

0

Trza było opchnąć za grosze :P

1

@adaskooow Jakbyś miał lepiej to by Cię to tak nie ruszało i nie porównywałbyś gościa do męskich dziwek tylko dlatego, że zmienia co chwilę laski.. Nie zaglądajmy ludziom do łóżka ;)

0

Kurde tak oglądam teraz po Idze mecz Nadala i jakbym włączył odtwarzanie w x2 tempie xD

0

@culesjasiules Nie chcę krakać, ale bardziej prawdopodobne jest to, że Ci Francuzi znowu się połamią u Nas :/

1

Najlepsze jest to, że ta pewność siebie Włoszki wcale jej nie pomaga, skromna 19 latka ustawia ją po korcie :D

2

@budel17 Zawsze chciałem pływać promami ^^

35

Iga wyjdź za mnie, nie mogę Ci wiele dać, ale będę Cię odwoził na mecze tenisa

0

@tommyVERceti Zostań w domu nie Paczesiuj xD Mimo że nawet lubię Rafała to znajduje się u mnie po za top 5, które wygląda tak:
1. Socha
2. Krajewski
3. Lotek
4. Giza
5. Szulowski
Ogólnie do stand upu trzeba mieć dystans, przeważnie starsi ludzie go nie łapią bo raz że olaboga za dużo przeklinania, a po drugie za mało właśnie dystansu :P A apropos Kacpra to nie wiem czy tak niedoceniany, jeden z najpopularniejszych standuperów z długim stażem :) Sporo fajnych komików jest, każdy ma swoje perełki, Leja, Gadowski, Stramik, Minkiewicz, można tak wymieniać :D

0

@kris81 Tak jest że im bliżej mety tym gorzej się jedzie bo człowiek się stresuje, znam to z autopsji :D Ale jak już w drugim etapie jesteś trzeci to tylko kwestia czasu ^^

0

@kacperek2005letsgo Nie wiem czy trollujesz czy nie, ale muszę się z Tobą nie zgodzić. Owszem zdobywa gole z silniejszymi rywalami i nie tylko z karnych bądź na pustaka, ale również z dystansu, z wolnych i często z główki. Po za tym co to za umniejszanie z tym pustakiem, wypracowanie pozycji do dobicia piłki też trzeba umieć :D Pamiętaj kolego że to jest dziewiątka i ten pan żyje z wykańczania akcji po podaniach. Po za tym nasz Robert ostatnio lubi się bawić w rozgrywanie i całkiem nieźle mu to wychodzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?