0

@Janas11224 Teraz to wywiad możesz obejrzeć xD

1

No nieźle teraz skuteczność spadła w tym gemie, oby szybko to skończyła

1

Ale genialny lob

4

Zawsze mnie smieszyli Ci chłopcy od podawania piłek i ich dynamiczne zrywy niczym w uturbionym dieslu, fajnie to wygląda :D

1

Ciężki gem, ale młoda się nie poddaje, niesamowita jest

1

@AssisMoreira Mimo wszystko polecam spróbować :D
- 50 ml oliwy
- 50 ml sosu sojowego
- 3 ząbki czosnku
- łyżka suszonej bazylii
- łyżka suszonej natki pietruszki
- pieprz i chili odrobinę
Zawsze musi być ten pierwszy raz :D

1

@fart Za Tuska gorsze wirusy były, Ambergold na przykład :P

1

@IronSanHybrid Selekcja naturalna, tylko skutera szkoda :/

0

@Gappeq Też zawsze zajadam w knajpach na "czysto", ale postanowiłem tym razem oderwać się od schematu ^^

1

@IronSanHybrid Pudelek przy tym to tier 1

0

@AssisMoreira Bez marynaty steka to jak frytki bez ketchupu, polecam spróbować :P

0

@IronSanHybrid Ten sposób znam akurat i chyba z niego skorzystam choć nie wiem czy wyjdzie :P @covidout Standardowo zdania ekspertów są podzielone :P

1

Panie i panowie kucharze jest sprawa, będę robił swojego pierwszego steka wołowego z patelni. Posiedział sobie noc w marynacie i teraz przyszła pora na smażenie.. I tu się pojawia problem xD Na każdej stronie mówią co innego. Zależy mi na średnio wysmażonym steku, będę używał patelni żeliwnej bądź ceramicznej. Podpowiedzcie mi na jakim ogniu smażyć i jak długo, stek ma jakieś 2 - 2.5 cm grubości :D

0

@GIGAKOKS Nie musisz czekać ziomek, sypaj węgorza nie pier***

2

Czyli wybory na wiosnę, a może nawet później :P

0

@AmigoBlancos Czarnuchu!!

6

-Długo jesteś ku.. znaczy pr.. znaczy..
-Pracuje w agencji?

0

@Lionello Weź wytwierdź jeszcze Dembusia żeby się nie łamał i będzie git ^^

4

@Kamilos84 Brzęczki Byli Bici, w nawiązaniu do Veni Vidi Vici

0

@AmigoBlancos Coco Jambo i do przodu

0

@AmigoBlancos A obejrzę sobie, nigdy tego od początku nie oglądałem :D

0

@HK23 Mołdawia też :P

1

@blaugrana1980 Aaaaaaaaaa!!!

5

@gumaz Małgorzata Domagalik, potrafi dobrze zagrać.. Na nerwach

3

@avanes Zabrzmiało trochę jak fantazja napalonej 30 latki, ale zgodzę się ^^

5

@Scyzor Kiedyś to by był komplement :(

0

@Bamboleo Nie każdy bohater nosi pelerynę ^^

0

@Bamboleo To już wiemy kolego

1

@Transu96 No, a mówią że nic się nie zmienia w tych Fifach ignoranci

0

@FranzMaurer Skoro radzi sobie w Premier League to nie widzę powodów żeby nie dać mu szansy wskoczyć na ten sam poziom w repce. Kwestia podłapania taktyki i zgrania się z kolegami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?