Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janas11224 Teraz to wywiad możesz obejrzeć xD
1
No nieźle teraz skuteczność spadła w tym gemie, oby szybko to skończyła
1
Ale genialny lob
4
Zawsze mnie smieszyli Ci chłopcy od podawania piłek i ich dynamiczne zrywy niczym w uturbionym dieslu, fajnie to wygląda :D
1
Ciężki gem, ale młoda się nie poddaje, niesamowita jest
1
@AssisMoreira Mimo wszystko polecam spróbować :D
- 50 ml oliwy
- 50 ml sosu sojowego
- 3 ząbki czosnku
- łyżka suszonej bazylii
- łyżka suszonej natki pietruszki
- pieprz i chili odrobinę
Zawsze musi być ten pierwszy raz :D
1
@fart Za Tuska gorsze wirusy były, Ambergold na przykład :P
1
@IronSanHybrid Selekcja naturalna, tylko skutera szkoda :/
0
@Gappeq Też zawsze zajadam w knajpach na "czysto", ale postanowiłem tym razem oderwać się od schematu ^^
1
@IronSanHybrid Pudelek przy tym to tier 1
0
@AssisMoreira Bez marynaty steka to jak frytki bez ketchupu, polecam spróbować :P
0
@IronSanHybrid Ten sposób znam akurat i chyba z niego skorzystam choć nie wiem czy wyjdzie :P @covidout Standardowo zdania ekspertów są podzielone :P
1
Panie i panowie kucharze jest sprawa, będę robił swojego pierwszego steka wołowego z patelni. Posiedział sobie noc w marynacie i teraz przyszła pora na smażenie.. I tu się pojawia problem xD Na każdej stronie mówią co innego. Zależy mi na średnio wysmażonym steku, będę używał patelni żeliwnej bądź ceramicznej. Podpowiedzcie mi na jakim ogniu smażyć i jak długo, stek ma jakieś 2 - 2.5 cm grubości :D
0
@GIGAKOKS Nie musisz czekać ziomek, sypaj węgorza nie pier***
2
Czyli wybory na wiosnę, a może nawet później :P
0
@AmigoBlancos Czarnuchu!!
6
-Długo jesteś ku.. znaczy pr.. znaczy..
-Pracuje w agencji?
0
@Lionello Weź wytwierdź jeszcze Dembusia żeby się nie łamał i będzie git ^^
4
@Kamilos84 Brzęczki Byli Bici, w nawiązaniu do Veni Vidi Vici
0
@AmigoBlancos Coco Jambo i do przodu
0
@AmigoBlancos A obejrzę sobie, nigdy tego od początku nie oglądałem :D
0
@HK23 Mołdawia też :P
1
@blaugrana1980 Aaaaaaaaaa!!!
5
@gumaz Małgorzata Domagalik, potrafi dobrze zagrać.. Na nerwach
3
@avanes Zabrzmiało trochę jak fantazja napalonej 30 latki, ale zgodzę się ^^
5
@Scyzor Kiedyś to by był komplement :(
0
@Bamboleo Nie każdy bohater nosi pelerynę ^^
0
@Bamboleo To już wiemy kolego
1
@Transu96 No, a mówią że nic się nie zmienia w tych Fifach ignoranci
0
@FranzMaurer Skoro radzi sobie w Premier League to nie widzę powodów żeby nie dać mu szansy wskoczyć na ten sam poziom w repce. Kwestia podłapania taktyki i zgrania się z kolegami