Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MensculinVeB Stary dobry Apricot, aż się czasy gimbazy przypomniały ^^
0
@kerouac @Encore Czosnek i miodzik wiadomo podstawa ^^
0
@szela1899 Spróbuję jakieś chili jak nie przejdzie :D
3
@Tales_Omletu Chyba ta w Hiszpani :)
0
@MensculinVeB Może być biała beztytoniowa? Bo tylko taką mam pod ręką ^^
4
Ramblowi przyjaciele pomóżcie.. Jakiś sposób na szybkie odzyskanie węchu i smaku podczas kataru. Jutro mam rocznicę związku, dziewczyna zobowiązała się zrobić przepyszną kolację i chciałbym skorzystać z jej uroków, a zapowiada się na jedzenie na siłę :/
1
@Hushovt Dawaj go pan
0
@Hushovt Bo większość nie czyta książek ^^
2
@Hushovt Co kto lubi tak naprawdę. Mimo że świat Tolkiena jest bardziej rozbudowany to i tak wolę naprzykład Harrego czy Wiedźmina, ale rozumiem co masz na myśli, jak już człowiek się wkręci w jakieś uniwersum to chciałby wiedzieć o nim jak najwięcej, a tego niestety u Rowling brakuje :/
3
@jakubkuba07 Zapodałbym kawał o żydach, ale boje się że spalę
0
@Danny Gaucho Jeśli kumpel jest praworęczny to nie
4
@DaPi Bardzo subiektywne podium, zapomniano o tak legendarnych postaciach jak doktor Kidler, Babka Kiepska czy też Nevil Longbotom
1
@koziar Ale kage bunshin no jutsu to Ty szanuj proszę Ja Ciebie
0
@Encore Bo Harry leciał na sławie, do Hermiony nawet nie dorastał na milimetr ^^
3
@Encore Ale chyba żeby go pomasować
6
@tristan87 Dostaliśmy grypsa, że się rozprułeś i chłopaków posprzedawałeś, że jesteś frajer z wolności, penis Ci w zad nygusie
1
@tristan87 Znasz Miętusa?
0
@D10SLEO To również
6
Najsmutniejsza scena w całej serii :(
1
@Misanthrope @Prezes_sycylijczyk Tak naprawdę tylko Ciri się liczy, a nie te dwie małpy ^^
3
@michaleu Przeważnie zauważyłem jest tak, że jak ktoś nie czytał książki to wybiera Triss, ale jak zna się całą historię to jakoś mimo beznadziejnego charakteru, człowieka ciągnie do Yen :P
3
@michaleu Cierpka jak agrest, słodka jak bez..
1
No witam witam...
0
@adam1337__ Won stąd na górę do siebie!!
0
@Rust_Cohle Kupa! Kupa! Kupa śmierdzi
4
@Pogba Żeby to uczcić postanowili zamknąć wszystkie inne baseny w całej Polsce
1
@PatrychoO A mi dzisiaj właśnie przyjdą wszystkie tomy Harrego, będzie czytanko ^^
0
@AdiKingu96 Stosując zasadę "wiem, że nic nie wiem" bardzo łatwo można zakończyć niechcianą rozmowę o koronapier**lcu
1
@BarcaInfo Oj tak, może kiedyś przebije barierę tysiąca ^^
37
@BarcaInfo Kondogbia i BarcaInfo hmm.. gdzieś to już widziałem