4

Gdzie mnie z tą papugą na pół ekranu, halo hycel !!!

0

@NeroTFP Na ten moment może i tak, ale Frenki ma papiery na bycie absolutnym topem. To jego wyjście spod pressingu przypomina mi Busiego z najlepszych lat, no i podać ładnie też umi. Oby tylko wytrenował regularność i zgranie się z kolegami, a będzie z niego mega pociecha

0

@patry295 Aż żal było nie zrobić haha

0

@Transu96 Jesteście wszyscy u Pani

2

@don'T.R.I.P.e Jak ja się cieszę, że mam przed sobą jeszcze całą sagę, ale postanowiłem, że przerobię najpierw serial jak już wychodzi, a póki co do czytania mam wszystkie tomy Pottera ^^

3

Ta radość kiedy młodemu zawodnikowi Twojego ukochanego klubu coś wyjdzie, za to kocham La Ramblę
https://zapodaj.net/da827749f86f8.jpg.html

3

@Xavyol Farszem mu rzucasz? Cóż za subtelność..

5

@ObywatelPL Pierwszy raz się muszę zgodzić z rudym

2

@Cwaniak4 Prędzej na sytuację w PSG :P

1

@ObywatelPL Ale mimo że wolę średniowieczne rpegi to San Andreas na zawsze w moim serduszku. Wychowałem się na tej grze You damn busta :P

3

@Bartunek Dzisiaj jeszcze nie było więc luzik

4

@ObywatelPL Ale Wiedźmin 3 wyszedł 5 lat temu

0

@Striker Zależy od telefonu, mi chodzi świetnie i uważam że aplikacja jest niepotrzebna.

0

@VenoM And you're god damn right

0

@WiernyKibic111 Z cukrem i mlekiem zupełnie co innego ^^

1

Walić ten wynik i tak jestem dumny z młodych

0

@HighestInTheRoom Ale nasz nurek już odpłynął, kto ma symulować :(

0

Ja pier**** Ramos ty nurku

0

Ale ręcznik wyczuł Messiego szacun

0

Jest!!! Tak jest!!!! Ten komentarz jest genialny xD

0

Easy there ziomeczki, zniszczymy ich 2 do 1

0

No i się zesrało

3

DaaaamwooonGaaamiiing !!!! Tymczasem El Clasico

1

@LoTo11 Tak też myślałem, ale po cichu liczyłem że komentarze już są wszystkie ^^

0

Wam też nie działa tryb probarceloński ? (Brak dźwięku -oryginalna wersja dźwięku)

2

@FafitFCB Dwóch 17 Latków w pierwszym składzie na klasyk, a jeszcze niedawno narzekaliśmy na stary skład :D

0

@draxidox Oby Ramos nie nakrył Messiego znowu. Leo wtedy nie miał dnia i liczę, że dziś się zemści

0

Hahah Ashe (znaki)

0

Oni by już chcieli wcisnąć surrender :P Miejmy nadzieję że w drugiej mapie pokażą jak gra Europa

0

@WisniaKala @Napoleon_I Jak amatorzy grają dzisiaj, jak można na taką przewagę w złocie się rzucać 2 razy z rzędu, przecież oni już to poddali :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?