Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Gdzie mnie z tą papugą na pół ekranu, halo hycel !!!
0
@NeroTFP Na ten moment może i tak, ale Frenki ma papiery na bycie absolutnym topem. To jego wyjście spod pressingu przypomina mi Busiego z najlepszych lat, no i podać ładnie też umi. Oby tylko wytrenował regularność i zgranie się z kolegami, a będzie z niego mega pociecha
0
@patry295 Aż żal było nie zrobić haha
0
@Transu96 Jesteście wszyscy u Pani
2
@don'T.R.I.P.e Jak ja się cieszę, że mam przed sobą jeszcze całą sagę, ale postanowiłem, że przerobię najpierw serial jak już wychodzi, a póki co do czytania mam wszystkie tomy Pottera ^^
3
Ta radość kiedy młodemu zawodnikowi Twojego ukochanego klubu coś wyjdzie, za to kocham La Ramblę
https://zapodaj.net/da827749f86f8.jpg.html
3
@Xavyol Farszem mu rzucasz? Cóż za subtelność..
5
@ObywatelPL Pierwszy raz się muszę zgodzić z rudym
2
@Cwaniak4 Prędzej na sytuację w PSG :P
1
@ObywatelPL Ale mimo że wolę średniowieczne rpegi to San Andreas na zawsze w moim serduszku. Wychowałem się na tej grze You damn busta :P
3
@Bartunek Dzisiaj jeszcze nie było więc luzik
4
@ObywatelPL Ale Wiedźmin 3 wyszedł 5 lat temu
0
@Striker Zależy od telefonu, mi chodzi świetnie i uważam że aplikacja jest niepotrzebna.
0
@VenoM And you're god damn right
0
@WiernyKibic111 Z cukrem i mlekiem zupełnie co innego ^^
1
Walić ten wynik i tak jestem dumny z młodych
0
@HighestInTheRoom Ale nasz nurek już odpłynął, kto ma symulować :(
0
Ja pier**** Ramos ty nurku
0
Ale ręcznik wyczuł Messiego szacun
0
Jest!!! Tak jest!!!! Ten komentarz jest genialny xD
0
Easy there ziomeczki, zniszczymy ich 2 do 1
0
No i się zesrało
3
DaaaamwooonGaaamiiing !!!! Tymczasem El Clasico
1
@LoTo11 Tak też myślałem, ale po cichu liczyłem że komentarze już są wszystkie ^^
0
Wam też nie działa tryb probarceloński ? (Brak dźwięku -oryginalna wersja dźwięku)
2
@FafitFCB Dwóch 17 Latków w pierwszym składzie na klasyk, a jeszcze niedawno narzekaliśmy na stary skład :D
0
@draxidox Oby Ramos nie nakrył Messiego znowu. Leo wtedy nie miał dnia i liczę, że dziś się zemści
0
Hahah Ashe (znaki)
0
Oni by już chcieli wcisnąć surrender :P Miejmy nadzieję że w drugiej mapie pokażą jak gra Europa
0
@WisniaKala @Napoleon_I Jak amatorzy grają dzisiaj, jak można na taką przewagę w złocie się rzucać 2 razy z rzędu, przecież oni już to poddali :/