0

@blaugrana1980 Współczuję takiego nastawienia, serio.. Jakbym miał oglądać mecze dla frustracji i narzekania to bym se wolał w łeb strzelić :)

1

@Jordi10 Gdyby nie Neshcheret to Dynamo dostał by drugie tyle w dupę :)

5

Coolio ładnie się teraz wyrwał

1

@lucca87 Ale po co działać jak można narzekać i udawać eksperta politycznego, przecież to wygodniejsze :P

0

@viscajasiek Może Huaweia odblokują :P

9

@Xavyol Bogu dzięki :P

1

@DanielOOL Zazdroszczę :/

1

Kurła czemu Real musi mieć taki fajny hymn :(

0

@Elosek Real grający na 200% mimo wszystko > Inter bez Lukaku grający na 200%

4

@Rewolucja123 "Całe życie przeleciało mi przed oczami" nabiera nowego znaczenia

0

Kusi ten kurs 2.0 na Real. Zagrają dzisiaj na 200%, na własnym stadionie, a Interowi zabraknie głównego napastnika. Honor jednak nie pozwala kibicować białym, jeśli nie ma to bezpośredniego wpływu na zwycięstwo Barcy w lidze nie wspominając już o możliwości zobaczenia Madrytu w lidze Europy :P

2

@SiSenior To od zera mógłbyś wykreślić, ale ogólnie przedsiębiorcą jest świetnym :)

4

@NeroTFP uja się znasz, Schwarzeneger wygra

0

@KmN Kursy nic nie mówią :) Hilary miała jakieś 1.3 i przegrała

1

@Fawrf Rambla nocą i wspólna libacja z pozytywną atmosferą ^^

4

Sewydż low, dyd sombady dyd sombady brejk jor hort

2

@BarcaInfo A jeszcze niedawno myśleliśmy, że lepsza młoda perełka w pomocy niż Puig nam się nie trafi prędko, a tu proszę :)

6

No szkoda :/ Chociaż patrząc na niektóre "panie" to może i lepiej :P
https://zapodaj.net/c0ce8cb56bfc1.jpg.html

2

@Wossi61FCB Chałupka ma często taki głupawy humor, ale za to właśnie go lubię :D

0

@ricardo0705 Według prawa mają prawo nazywać się kibicami Barcy

3

@Kwiatek67 To nie życie jest ciężkie, to laski je komplikują :P

0

@DaPi Ujowy widok :/ Mimo że nie kibicuję żadnej drużynie z Premier to szkoda trochę bo potencjał mają świetny

4

Nawet piłkarze Barcy protestują przeciwko PiSowi

3

@horang Słaby bait :P

9

@tomcias10 Nie, klub przejmuje jakiś prywatny inwestor i gramy dalej, ale nie ma już czegoś takiego jak Socios

0

@SonBarcaGoku Aż tak dużo mu nie brakuje do Mbappe, mają podobny styl gry.

6

@MESSIah16 Fati za te 4 lata różnicy wskoczy na poziom Mbappe jak nie wyżej. Dodatkowo jest to nasza perełka ze szkółki, która może napisać piękną historię w tym klubie. Zdecydowanie NIE :)

2

@kamilop Ale prawdziwe.

0

@BorzyKrzys Odwiedził byś czasem przyjaciela starego i mu Amandę puknął albo córkę chociaż

10

@Zolwigrajek Witaj Grześ jestem Mariusz, również jestem uzależniony od alkoholu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?