Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@blaugrana1980 Współczuję takiego nastawienia, serio.. Jakbym miał oglądać mecze dla frustracji i narzekania to bym se wolał w łeb strzelić :)
1
@Jordi10 Gdyby nie Neshcheret to Dynamo dostał by drugie tyle w dupę :)
5
Coolio ładnie się teraz wyrwał
1
@lucca87 Ale po co działać jak można narzekać i udawać eksperta politycznego, przecież to wygodniejsze :P
0
@viscajasiek Może Huaweia odblokują :P
9
@Xavyol Bogu dzięki :P
1
@DanielOOL Zazdroszczę :/
1
Kurła czemu Real musi mieć taki fajny hymn :(
0
@Elosek Real grający na 200% mimo wszystko > Inter bez Lukaku grający na 200%
4
@Rewolucja123 "Całe życie przeleciało mi przed oczami" nabiera nowego znaczenia
0
Kusi ten kurs 2.0 na Real. Zagrają dzisiaj na 200%, na własnym stadionie, a Interowi zabraknie głównego napastnika. Honor jednak nie pozwala kibicować białym, jeśli nie ma to bezpośredniego wpływu na zwycięstwo Barcy w lidze nie wspominając już o możliwości zobaczenia Madrytu w lidze Europy :P
2
@SiSenior To od zera mógłbyś wykreślić, ale ogólnie przedsiębiorcą jest świetnym :)
4
@NeroTFP uja się znasz, Schwarzeneger wygra
0
@KmN Kursy nic nie mówią :) Hilary miała jakieś 1.3 i przegrała
1
@Fawrf Rambla nocą i wspólna libacja z pozytywną atmosferą ^^
4
Sewydż low, dyd sombady dyd sombady brejk jor hort
2
@BarcaInfo A jeszcze niedawno myśleliśmy, że lepsza młoda perełka w pomocy niż Puig nam się nie trafi prędko, a tu proszę :)
6
No szkoda :/ Chociaż patrząc na niektóre "panie" to może i lepiej :P
https://zapodaj.net/c0ce8cb56bfc1.jpg.html
2
@Wossi61FCB Chałupka ma często taki głupawy humor, ale za to właśnie go lubię :D
0
@ricardo0705 Według prawa mają prawo nazywać się kibicami Barcy
3
@Kwiatek67 To nie życie jest ciężkie, to laski je komplikują :P
0
@DaPi Ujowy widok :/ Mimo że nie kibicuję żadnej drużynie z Premier to szkoda trochę bo potencjał mają świetny
4
Nawet piłkarze Barcy protestują przeciwko PiSowi
3
@horang Słaby bait :P
9
@tomcias10 Nie, klub przejmuje jakiś prywatny inwestor i gramy dalej, ale nie ma już czegoś takiego jak Socios
0
@SonBarcaGoku Aż tak dużo mu nie brakuje do Mbappe, mają podobny styl gry.
6
@MESSIah16 Fati za te 4 lata różnicy wskoczy na poziom Mbappe jak nie wyżej. Dodatkowo jest to nasza perełka ze szkółki, która może napisać piękną historię w tym klubie. Zdecydowanie NIE :)
2
@kamilop Ale prawdziwe.
0
@BorzyKrzys Odwiedził byś czasem przyjaciela starego i mu Amandę puknął albo córkę chociaż
10
@Zolwigrajek Witaj Grześ jestem Mariusz, również jestem uzależniony od alkoholu.