0

3

@Stoiczkow Cóż za szeroki wachlarz rozwiązań, kreatywność tego zawodnika pozwala mi wierzyć, iż wynik meczu nie skończy się zwycięstwem gospodarzy

0

Jak to Heisenberg jest

1

@chavez Tak? To skont niby ten skrin

1

@Chwytliwy Skrzata kupiłem od starszego małżeństwa :P

7

@MesQueUnClub_87 Zawsze zaczynam od średniego, jak przechodzę grę drugi raz to zwiększam poziom :)

1

@DaPi Podkręcona piętka Suareza z Mallorcą, coś pięknego

2

@HERORICH2 Wiedźmin też nie skąpił bugów na początku. Wszystko z czasem poznika, a do tego czasu jeszcze sobie odpuszczę tą gierkę :)

1

@Bartosz85 Ale on stanął w Twojej obronie lol xD W sensie Luis

0

@HERORICH2 Co? xD

4

@BulaKG A to nie oglądam w takim razie dzięki

2

@NaFazieHitman Aż takim świrem nie jestem, ale jak już to bym się Danielsem znieczulił :P

0

Usuwał ktoś z Was torbiel zastoinową na wardze od środka? Boli to czy da się przeżyć?

6

To zabrzmiało w stylu: Barcelona? Pff chyba se jaja robicie, bez komentarza

0

@T^L Namówiłeś mnie

1

@kazbychu Imadżin ooool de pipul!!!!

0

@T^L Panie jak nie jest jak jest, ekstra dziewica

0

@konrad1661 Oliwa będzie oczywiście zdrowszym wyborem :) Natomiast nie sądzę żeby coś Ci się stało jak raz na jakiś czas użyjesz oleju, który również jest bogaty w prozdrowotne tłuszcze.

0

@konrad1661 Hmm smak może zrobić się taki specyficzny, może Ci posmakuje akurat, ale ja bym nie ryzykował :P

1

@robsesh To prawda, serial zrobił na mnie wielkie wrażenie, dużo dramatów i zwrotów akcji, fajne sceny walki, a końcówka drugiego sezonu sprawia że człowiek nie może się doczekać następnych :)

1

@grejtxkrzychu Walnij coś mega kontrowersyjnego, upieraj się przy swoim mimo że nie masz logicznych argumentów i wyśmiewaj tych którzy mają inne zdanie, tadaam :P

0

Pięknie Lewy odciągnął obrońcę, jak dla mnie odciągnięcie sezonu (nie kojarzyć z czymś innym)

0

@clyde Za dyszke?

0

@graco14 Otóż to

0

@Mns21 Bardzo ogólnikowo spytałeś, to zależy do czego Ci potrzebny. Po Niemiecku na pewno dogadasz się w większej ilości krajów w Europie niż po Hiszpańsku.

0

Harii Poota....

0

@kaamil1910 Dla morsa czapeczka wystarczy, reszta to wymyślanie jak dla mnie :)

1

@fcbarcafan19 Chyba tak bo teraz jakaś wersja jest bez konserwantów i bez kalorii

0

@fcbarcafan19 Właśnie zwykłą :o

0

@fcbarcafan19 Bieda edition prędzej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?