Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcowy1899 Tak
3
@Stoiczkow Cóż za szeroki wachlarz rozwiązań, kreatywność tego zawodnika pozwala mi wierzyć, iż wynik meczu nie skończy się zwycięstwem gospodarzy
0
Jak to Heisenberg jest
1
@chavez Tak? To skont niby ten skrin
1
@Chwytliwy Skrzata kupiłem od starszego małżeństwa :P
7
@MesQueUnClub_87 Zawsze zaczynam od średniego, jak przechodzę grę drugi raz to zwiększam poziom :)
1
@DaPi Podkręcona piętka Suareza z Mallorcą, coś pięknego
2
@HERORICH2 Wiedźmin też nie skąpił bugów na początku. Wszystko z czasem poznika, a do tego czasu jeszcze sobie odpuszczę tą gierkę :)
1
@Bartosz85 Ale on stanął w Twojej obronie lol xD W sensie Luis
0
@HERORICH2 Co? xD
4
@BulaKG A to nie oglądam w takim razie dzięki
2
@NaFazieHitman Aż takim świrem nie jestem, ale jak już to bym się Danielsem znieczulił :P
0
Usuwał ktoś z Was torbiel zastoinową na wardze od środka? Boli to czy da się przeżyć?
6
To zabrzmiało w stylu: Barcelona? Pff chyba se jaja robicie, bez komentarza
0
@T^L Namówiłeś mnie
1
@kazbychu Imadżin ooool de pipul!!!!
0
@T^L Panie jak nie jest jak jest, ekstra dziewica
0
@konrad1661 Oliwa będzie oczywiście zdrowszym wyborem :) Natomiast nie sądzę żeby coś Ci się stało jak raz na jakiś czas użyjesz oleju, który również jest bogaty w prozdrowotne tłuszcze.
0
@konrad1661 Hmm smak może zrobić się taki specyficzny, może Ci posmakuje akurat, ale ja bym nie ryzykował :P
1
@robsesh To prawda, serial zrobił na mnie wielkie wrażenie, dużo dramatów i zwrotów akcji, fajne sceny walki, a końcówka drugiego sezonu sprawia że człowiek nie może się doczekać następnych :)
1
@grejtxkrzychu Walnij coś mega kontrowersyjnego, upieraj się przy swoim mimo że nie masz logicznych argumentów i wyśmiewaj tych którzy mają inne zdanie, tadaam :P
0
Pięknie Lewy odciągnął obrońcę, jak dla mnie odciągnięcie sezonu (nie kojarzyć z czymś innym)
0
@clyde Za dyszke?
0
@graco14 Otóż to
0
@Mns21 Bardzo ogólnikowo spytałeś, to zależy do czego Ci potrzebny. Po Niemiecku na pewno dogadasz się w większej ilości krajów w Europie niż po Hiszpańsku.
0
Harii Poota....
0
@kaamil1910 Dla morsa czapeczka wystarczy, reszta to wymyślanie jak dla mnie :)
1
@fcbarcafan19 Chyba tak bo teraz jakaś wersja jest bez konserwantów i bez kalorii
0
@fcbarcafan19 Właśnie zwykłą :o
0
@fcbarcafan19 Bieda edition prędzej