15

Nie lubiłem Stanowskiego zawsze mnie wkurłiał, ale to jest złoto xD

0

@LuisSalvano No okej, ale równie dobrze może przyjść latem :D Biorąc pod uwagę fakt, że Lyon ma w tym sezonie całkiem niezłe szanse na przełamanie dominacji PSG w League 1 skłaniam się bardziej ku tej opcji :)

3

@xBoMBoWiECx W zawodówce miałem paru takich delikwentów w klasie co już im przestali wpisywać uwagi bo stwierdzili że to nic nie da xD

1

@LuisSalvano Skąd ta pewność że Depay będzie od stycznia grał w Barcy, serio pytam :D

0

@ranger3120 Chciałbym mieć taką panią Wexler :P

0

@ranger3120 Dowiesz się w swoim czasie.. Ale skoro tak perfidnie prosisz o spoiler to tak xD

1

@Katalonbar Prawie wygrał ZP to mu odwaliło i przestał się starać chłopaczyna

0

@tobiasson92 Już widzę tych patoli na lawecie ostrzeliwających miasto petardami xD

0

@ranger3120 Z każdym sezonem coraz więcej nowych postaci na których skupia się fabuła, a co za tym idzie więcej przygód. Po paru pierwszych odcinkach myślałem że będę się nudził, ale nic bardziej mylnego, to tylko przystawka przed daniem głównym jakim są kolejne sezony. Na pewno mniej akcji w porównaniu do Breaking Bad, ale za to dużo więcej ciekawych intryg, zwłaszcza prawniczych :P

2

@kacperek2005letsgo Kacperek włącz Skype'a, bo e-lekcja się zaczyna, szkoda żeby marnować cenne lata nauki :P

0

@Colon Jasna sprawa ^^

4

@eydem Byle jej nie pozwolić pić za dużo, bo się zbełta za burtę :D

2

@clyde Nie no bez Triss by było zbyt nudno, Geralt wciąż się waha między nimi przez całą przygodę. Następnym razem chyba wybiorę obie i w rezultacie będę prowadził samotne życie :D

1

@axegrinder Jak seria się przyjmie, a zapowiada się sporo ciekawskich czytaczy, to po wyczerpaniu Polskiego tematu pewnie przeniesiemy się na Słowację. A może pomieszam, czas pokaże, ale na 99% zrobię :)

0

@clyde Dokładnie, może i Yenn to jędza, ale na swój sposób kocha i jednak człowiek się do Niej przywiązuje czytając książki. W prawdziwym życiu wybrałbym pewnie taką Triss, ale w świecie Wiedźmina lubię być masochistą :P

0

@msmsms Triss jest bardziej hot tylko dlatego że włada kulami ognia :P Ja również ominąłem sporo zleceń i pobocznych, ciężko się oprzeć fabule :D

3

@clyde Chcęę śniiiić czarne loki spląątane

14

@Mow_mi_Douglas Tak, zbieraj wszystko co się da i rób na bieżąco wszystkie misje poboczne i zlecenia. Z czasem jak uzbierasz dużo towaru i pieniążków będziesz miał sporo to rozbieraj przedmioty na części alchemiczne i rzemieślnicze u kowala za hajs. Zmniejszysz tym dźwigany ciężar i będziesz miał pełno surowców do tworzenia broni czy też mikstur. Ogólnie to nie chce mi się rozpisywać za bardzo, ale nie sięgałbym porad tylko odkrywał samemu, lepsza zabawa. Jezuu ile bym dał żeby znów móc zagrać pierwszy raz :D

4

@RobiS No wiesz, to tak jakbyś wyszedł z klasy, żeby staremu po piwo skoczyć szybko, lekcja to lekcja :P

13

@TylkoBarca7273 Żeby zrobić hajp jak z Cyberpunkiem, potem się okaże że Messi jest słabo zoptymalizowany na starą konsolę jaką jest Barcelona i musi się dostosować do czegoś nowego

0

@Zoker Niekoniecznie, jak seria się przyjmie to pewnie do wyczerpania tematu :P

61

Planuję wraz z nowym rokiem zrobić serię o naszych Polskich Tatrach, bynajmniej nie mam na myśli piwa :P Będę opisywał najpopularniejsze doliny, szczyty i szlaki, a z czasem pojawi się również fauna oraz flora. Nie powinno zabraknąć też innych ciekawostek. Zostawcie herbka jeśli jesteście zainteresowani i można również dać znać kogo oznaczać :)

0

Tańczę jak małpa kiedy gramy koncert, ej

6

@AlvaroHanso Dupa boli bo Cię nikt nie nominował zazdrośniku :P

0

@sonek Polskiego też można tak dobrze nie znać

2

@Transu96 To jakieś zanulowane bo przegrał wyniki

0

@tmQbassive Dzięki byku, mi po 5 dniach mają ściągnąć szwy :O

1

@damianex10 Nic przyjemnego nie polecam, uważać tam mordy żeby się nie przygryźć :P

3

@sonek A po co czytać angielskie dzieła po polsku?

2

@IronSanHybrid Panie nie po to piszę na Rambli żeby dostać rozsądną odpowiedź, zabieraj mnie to stąd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?