0

@sonek Polskiego też można tak dobrze nie znać

2

@Transu96 To jakieś zanulowane bo przegrał wyniki

0

@tmQbassive Dzięki byku, mi po 5 dniach mają ściągnąć szwy :O

1

@damianex10 Nic przyjemnego nie polecam, uważać tam mordy żeby się nie przygryźć :P

3

@sonek A po co czytać angielskie dzieła po polsku?

2

@IronSanHybrid Panie nie po to piszę na Rambli żeby dostać rozsądną odpowiedź, zabieraj mnie to stąd

0

@tmQbassive Idealnie go opisałeś, sam nie zrobiłbym tego lepiej, życzę dużo fejmu :P

2

@macio_944 Jakbym oczekiwał normalnej odpowiedzi to bym nie pisał na Rambli :P

0

@tmQbassive Dobra niech się dzieje wola nieba xD Jestem 2 dni po zabiegu usunięcia torbieli zastoinowej z wargi dolnej. Rana jest na tyle uciążliwa że podczas dnia ociera o zęby i nie ukrywam iż sprawia to jakiś tam dyskomfort. Jakiś żel czy coś na szybsze gojenie się i ochronę przed czynnikami zewnętrznymi? Dezaftanem ładować może?

0

Mamy stomatologa jakiego na sali?

0

@tmQbassive Ciekawa analiza, następny proszę

2

@Pertezm Jeszcze bym tam wcisnął gdzieś "beka z Pjanicia" :P

0

@Ksyku262 Taa już to widzę, parę lat temu bym uwierzył, ale już troszku za późno :P

1

@Chwytliwy Andrzeju powiem Ci tak, rozpędź się i pier*** głową w ścianę

4

@Jakchcesz Używam RamblaBlocka i mam po problemie, polecam spróbować byku

1

@Jakchcesz Myślę że to nic innego jak Myszojeleń znany również jako kanczyl srebrnogrzbiety

0

@clyde Intuicja mnie nie zawiodła, od początku wyglądał podejrzanie

2

@Jakchcesz Zawsze mam bekę jak słyszę "lewak", "prawak", albo jak wyborcy PiSu i PO kłócą się ze sobą kto więcej nakradł :P

1

@clyde Oj ktoś tu miał przykre doświadczenia :P

3

@DLFCB 6 najlepsze :)

0

@derlysy1979 Oczywiście że o to chodzi, ale uważam że najpopularniejszy fanklub w Polsce jednego z największych klubów na świecie mógłby się mimo wszystko pobawić w papierki, zwłaszcza że mają mnóstwo czasu na pisanie obszernych artykułów

1

@Messiah10 Ile razy się prosiło żeby umożliwić dobrowolne opłacenie braku reklam dla każdego z osobna to mają głęboko w dupie.. Parę złotych miesięcznie większości użytkowników by nie zbawiło, a radość z przeglądania strony nieporównywalnie lepsza

0

@deyna2018 Tylko klasyczny gwint w Wieśku 3 ^^

0

@daniel32778 Ale ja miałem na myśli legendarną pomoc Pepa kolego :D Zaś MSN z przodu odnosiło się do Lucho rzecz jasna

3

@Kapitan_SW Te kilka półek niżej niż Lucho to trochę poleciałeś :P Swoją drogą chciałbym zobaczyć jak poradziłby sobie Valverde mając takie MSN z przodu albo legendarną hiszpańską pomoc

3

@Nonameforlife Kłamiesz, nie da się polecać swoich własnych komentarzy.

2

@xBoMBoWiECx Z Granadą na wyjeździe może być też ciężko

14

@HERORICH2 Jak nie wygracie ligi w tym sezonie to po raz pierwszy od paru lat przejmiecie po Nas tytuł frajerów roku :P

0

@BorzyKrzys A można oldschoolem polecieć czy tylko coś z nowości? :P Jak można to klimaty rap/reggae czyli klasyki:
- Grubson
- East West Rockers
- Jamal
- Mesajah i NDK

9

@4drian0 No właśnie po to żeby było o tym głośno :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?