Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sonek Polskiego też można tak dobrze nie znać
2
@Transu96 To jakieś zanulowane bo przegrał wyniki
0
@tmQbassive Dzięki byku, mi po 5 dniach mają ściągnąć szwy :O
1
@damianex10 Nic przyjemnego nie polecam, uważać tam mordy żeby się nie przygryźć :P
3
@sonek A po co czytać angielskie dzieła po polsku?
2
@IronSanHybrid Panie nie po to piszę na Rambli żeby dostać rozsądną odpowiedź, zabieraj mnie to stąd
0
@tmQbassive Idealnie go opisałeś, sam nie zrobiłbym tego lepiej, życzę dużo fejmu :P
2
@macio_944 Jakbym oczekiwał normalnej odpowiedzi to bym nie pisał na Rambli :P
0
@tmQbassive Dobra niech się dzieje wola nieba xD Jestem 2 dni po zabiegu usunięcia torbieli zastoinowej z wargi dolnej. Rana jest na tyle uciążliwa że podczas dnia ociera o zęby i nie ukrywam iż sprawia to jakiś tam dyskomfort. Jakiś żel czy coś na szybsze gojenie się i ochronę przed czynnikami zewnętrznymi? Dezaftanem ładować może?
0
Mamy stomatologa jakiego na sali?
0
@tmQbassive Ciekawa analiza, następny proszę
2
@Pertezm Jeszcze bym tam wcisnął gdzieś "beka z Pjanicia" :P
0
@Ksyku262 Taa już to widzę, parę lat temu bym uwierzył, ale już troszku za późno :P
1
@Chwytliwy Andrzeju powiem Ci tak, rozpędź się i pier*** głową w ścianę
4
@Jakchcesz Używam RamblaBlocka i mam po problemie, polecam spróbować byku
1
@Jakchcesz Myślę że to nic innego jak Myszojeleń znany również jako kanczyl srebrnogrzbiety
0
@clyde Intuicja mnie nie zawiodła, od początku wyglądał podejrzanie
2
@Jakchcesz Zawsze mam bekę jak słyszę "lewak", "prawak", albo jak wyborcy PiSu i PO kłócą się ze sobą kto więcej nakradł :P
1
@clyde Oj ktoś tu miał przykre doświadczenia :P
3
@DLFCB 6 najlepsze :)
0
@derlysy1979 Oczywiście że o to chodzi, ale uważam że najpopularniejszy fanklub w Polsce jednego z największych klubów na świecie mógłby się mimo wszystko pobawić w papierki, zwłaszcza że mają mnóstwo czasu na pisanie obszernych artykułów
1
@Messiah10 Ile razy się prosiło żeby umożliwić dobrowolne opłacenie braku reklam dla każdego z osobna to mają głęboko w dupie.. Parę złotych miesięcznie większości użytkowników by nie zbawiło, a radość z przeglądania strony nieporównywalnie lepsza
0
@deyna2018 Tylko klasyczny gwint w Wieśku 3 ^^
0
@daniel32778 Ale ja miałem na myśli legendarną pomoc Pepa kolego :D Zaś MSN z przodu odnosiło się do Lucho rzecz jasna
3
@Kapitan_SW Te kilka półek niżej niż Lucho to trochę poleciałeś :P Swoją drogą chciałbym zobaczyć jak poradziłby sobie Valverde mając takie MSN z przodu albo legendarną hiszpańską pomoc
3
@Nonameforlife Kłamiesz, nie da się polecać swoich własnych komentarzy.
2
@xBoMBoWiECx Z Granadą na wyjeździe może być też ciężko
14
@HERORICH2 Jak nie wygracie ligi w tym sezonie to po raz pierwszy od paru lat przejmiecie po Nas tytuł frajerów roku :P
0
@BorzyKrzys A można oldschoolem polecieć czy tylko coś z nowości? :P Jak można to klimaty rap/reggae czyli klasyki:
- Grubson
- East West Rockers
- Jamal
- Mesajah i NDK
9
@4drian0 No właśnie po to żeby było o tym głośno :P