Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Aż szkoda że to nie wpadło przecież to by był gol sezonu :D
1
@ranger3120 Co, gdzie, ja mam autyzm poszczepienny nie mogę do woja
1
@Barca1992 Oj kibice Blaugrany byli niegrzeczni w tym roku
1
@MesQueUnClub96 Hala Deutschland!!
0
@MeMyselfAndI Szkoda trochę, ale takie życie typera ^^
0
@MeMyselfAndI Co nie weszło
1
@MesQueUnClub96 Komuś tu już się głowa przegrzała od czapki :D
2
@Fawrf Madriiiid !! Madriiiid!! Madriiiid!! Hala Madriiiid!!! Inadamas!! Inadamas!! Hala Madriiiiiiiiiid!!!
0
@AdiKingu96 FBI już jedzie
0
@clyde Wisisz mi płatek śniegu
5
@Chaoss Świąteczna korona ^^
1
@TheNekro94 Cały występ ogólnie dość spoko :D
0
@Kidd Najszczersze gratulację
2
@IronSanHybrid The best of the worst !!
5
Trzeba oddać Bartomeu, że udało mu się z tym Pedrim i Destem. Dwóch młodych, bardzo perspektywistycznych grajków, którzy od startu wnoszą nieprzeciętną jakość. Oby kontuzje trzymały się z dala
0
@PatrychoO Ebaniutki co mu czapka pasuje :D
0
@BarcaInfo Może Koeman chce wziąć przykład z Zidane'a z ostatnich lat, olać ligę i mieć gdzie eksperymentować, a rzucić siły na LM :D
0
@Jonyx Wstrzymaj się chociaż do drugiej połowy, po co to marudzić za wczasu :P
0
Dest i Alba, na takie skrzydła dzisiaj liczymy ^^
4
Powiem wam, że od początku pandemii staram się obiektywnie patrzeć na całą tą sytuację i na chłodno analizować wszystkie informacje jakimi jesteśmy bombardowani na każdym kroku, dochodząc finalnie do jednego prostego wniosku: Bill Gates będzie nam wstrzykiwał szczepionki z mikroczipami, a za pomocą nowoczesnego rozwiązania jakim są fale 5g, będzie je aktywował wywołując u nieposłusznych delikwentów autyzm. Tak, jestem jedną z pierwszych ofiar i zamierzam z tego wyjść przy pomocy folioterapii i herbolecznictwa, jeśli nie pozostaje Ci to obojętne zostaw herba w górę i nie zapomnij zasubskrybować
1
@Prezes_sycylijczyk @vangoor CHUJ CI W DUPĘ NYGUSIE !!! xD (Żegnam panowie ale było warto xD)
0
@itmustbejoke Ronaldinho nie umiał tak tańczyć
1
@VenoM A kim ma grać jak nie mamy skrzydłowych i typowej 9tki xD Na siłę Konrad i Trincao na skrzydła, ale nie są to na tyle pewne ogniwa
1
@Prezes_sycylijczyk Że się rozprułeś i chłopaków posprzedawałeś!!
2
@Kurkmen W gimbazie człowiek lubiał się schlać do odcięcia, bo to jednak coś nowego było, ale żeby tak za dorosłego to nie ma opcji :D
2
@masq Czapeczka i śmigasz reszte na golasa
0
@VenoM Kurde mam dejavu
1
@Benek1899x1910 Znam!!
1
@Prezes_sycylijczyk Ja jestem Zborek! A co ?!
1
@Prezes_sycylijczyk Siemano Traper!!!