1

Aż szkoda że to nie wpadło przecież to by był gol sezonu :D

1

@ranger3120 Co, gdzie, ja mam autyzm poszczepienny nie mogę do woja

1

@Barca1992 Oj kibice Blaugrany byli niegrzeczni w tym roku

1

@MesQueUnClub96 Hala Deutschland!!

0

@MeMyselfAndI Szkoda trochę, ale takie życie typera ^^

0

@MeMyselfAndI Co nie weszło

1

@MesQueUnClub96 Komuś tu już się głowa przegrzała od czapki :D

2

@Fawrf Madriiiid !! Madriiiid!! Madriiiid!! Hala Madriiiid!!! Inadamas!! Inadamas!! Hala Madriiiiiiiiiid!!!

0

@AdiKingu96 FBI już jedzie

0

@clyde Wisisz mi płatek śniegu

5

@Chaoss Świąteczna korona ^^

1

@TheNekro94 Cały występ ogólnie dość spoko :D

0

@Kidd Najszczersze gratulację

2

@IronSanHybrid The best of the worst !!

5

Trzeba oddać Bartomeu, że udało mu się z tym Pedrim i Destem. Dwóch młodych, bardzo perspektywistycznych grajków, którzy od startu wnoszą nieprzeciętną jakość. Oby kontuzje trzymały się z dala

0

@PatrychoO Ebaniutki co mu czapka pasuje :D

0

@BarcaInfo Może Koeman chce wziąć przykład z Zidane'a z ostatnich lat, olać ligę i mieć gdzie eksperymentować, a rzucić siły na LM :D

0

@Jonyx Wstrzymaj się chociaż do drugiej połowy, po co to marudzić za wczasu :P

0

Dest i Alba, na takie skrzydła dzisiaj liczymy ^^

4

Powiem wam, że od początku pandemii staram się obiektywnie patrzeć na całą tą sytuację i na chłodno analizować wszystkie informacje jakimi jesteśmy bombardowani na każdym kroku, dochodząc finalnie do jednego prostego wniosku: Bill Gates będzie nam wstrzykiwał szczepionki z mikroczipami, a za pomocą nowoczesnego rozwiązania jakim są fale 5g, będzie je aktywował wywołując u nieposłusznych delikwentów autyzm. Tak, jestem jedną z pierwszych ofiar i zamierzam z tego wyjść przy pomocy folioterapii i herbolecznictwa, jeśli nie pozostaje Ci to obojętne zostaw herba w górę i nie zapomnij zasubskrybować

1

@Prezes_sycylijczyk @vangoor CHUJ CI W DUPĘ NYGUSIE !!! xD (Żegnam panowie ale było warto xD)

0

@itmustbejoke Ronaldinho nie umiał tak tańczyć

1

@VenoM A kim ma grać jak nie mamy skrzydłowych i typowej 9tki xD Na siłę Konrad i Trincao na skrzydła, ale nie są to na tyle pewne ogniwa

1

@Prezes_sycylijczyk Że się rozprułeś i chłopaków posprzedawałeś!!

2

@Kurkmen W gimbazie człowiek lubiał się schlać do odcięcia, bo to jednak coś nowego było, ale żeby tak za dorosłego to nie ma opcji :D

2

@masq Czapeczka i śmigasz reszte na golasa

0

@VenoM Kurde mam dejavu

1

1

@Prezes_sycylijczyk Ja jestem Zborek! A co ?!

1

@Prezes_sycylijczyk Siemano Traper!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?