Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Zamiast to się wylogować i odpocząć na jakiś czas to będą jakieś oświadczenia robić i usuwać konta jak Shiba :D Jak to mówią młodzi ludzie, masakracja
1
@xVENUMx Wszyscy budowlańcy o tej porze dają już w palnik więc możesz się nie dogadać :P
0
@ranger3120 Latania to pikuś w porównaniu do jazdy, mowa o złocie oczywiście ^^
8
@ranger3120 Gta San Andreas. Jak przejdziesz szkołę jazdy na złoto to będziesz miał tak rozwinięty mózg i cierpliwość, że mnisi z Shaolin będą medytować pod twoimi drzwiami oczekując aż udzielisz im lekcji
1
@snupson Siorka Wojtasa robi podobno dobrze i nie drogo
0
@Corr Mi również, jakby tylko te kontuzje się trzymały z dala to mógłby się u nas niesamowicie rozwinąć
7
@Roobo Nie wiem jaki ma przebieg, ale Holender płakał jak sprzedawał, paanie okazja taka mówię panu
0
@Sergio_Devils @stano123 Trzymaj przyprowadziłem delikwenta
1
@don'T.R.I.P.e Może Unit error code :P
0
@R10BarcaM10 Jak już mamy zdobywać puchary to z najlepszymi. Dawać mnie to Bilbao
0
@DonMatteo901 Lubię gościa, ale pokora to najważniejsze trofeum jakiego mu brakuje
0
@matijas Coś ty wykminił xD
1
@parpe Bo to są Ci goście co piszą podczas meczu byleby coś napisać i dostać herby i uja z meczu rozumieją xD
2
Jebaniutki co se uderzył z bańki
2
@zodiak_10 Ale że ktoś to łyknął to szok xD
1
@tobiasson92 No i elegancko, przez chwilę poczułem się jak górnik, który wynegocjował profity strajkami ^^
1
@insp1re Wątpię, prędzej zamówił kuriera pod drzwi żeby nadać paczuche :P
0
@dzagos To zależy od Ciebie brachu, w praktyce każdy ustala sobie wcześniej własne zasady. Jedni grają na możliwość kontrowania funkcji, inni nie. Jedni zagrają na możliwość wyrzucenia kilku takich samych symboli naraz, inni nie :)
2
@FCBparasiempre A tam pierdzielisz, mi się podoba obecna formuła
0
Z Sociedad gramy dwa mecze czy jeden?
0
Hu ha!! Hej laseczko, mówił Ci już ktoś że mam piękne oczka? Chcesz sobie zrobić ze mną zdjęcie?
1
@norbi77 Miły uśmiech wita Cię, proste twarze, czyste myśli !!
6
@Zoker Niby lewonożny, ale widziałem jak się drapie prawą ręką
13
@NeroTFP Ale przeciesz oni się murują i posyłają szybkie piłki za plecy obrońców, a to nie jest fer plej, ja bym ich za to zdegradował do segunda
0
@NaFazieHitman Ponoć idzie się od tego odwołać, ale ręki nie dam uciąć. Po za tym jak większość się zbuntuje to może rząd przejrzy na oczy
0
@tomek8756 Stąd skąd się bierze każda moda, czyli z popularyzacji danego tematu w mediach i na forach internetowych
1
@Barwindg @DaPi Właśnie zczaiłem nie było tematu, warto wyjść z tej piwnicy raz na 100 lat ^^
0
@Maniek9444 Lol myślałem że mówisz o Francuskiej, szukam na Flashscore, patrzę, a tu nima Championship tylko jakieś league One xD Od kiedy to wprowadzili
0
@MontelQ Taniej by Ci wyszło na Roksie ^^ No ale z drugiej strony lekarz no to klasa sama w sobie, przy okazji wszystko sterylne i nie podłapiesz żadnego wirusa czy cuś
5
@kuz Takie niezdrowe to znaczy jakie :P Bo wbrew powszechnej opinii, która już się zdążyła utrzeć w móżdzkach całego społeczeństwa energetyki nie są takie złe jak się je maluje. Sama kofeina stosowana w odpowiedniej dawce wykazuje działanie prozdrowotne, a tych złych sztucznych konserwantów czy regulatorów smakowych, które stosowane tylko na dłuższą metę i w sporych ilościach szkodzą albo nie ma albo jest znikoma ilość. W przewadze występują te bezpieczniejsze wersje wyżej wymienionych dodatków, ale to też zależy od marki.