Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
@codemat Musisz go odbanować :)
2
Panie i panowie chciałbym coś ogłosić. Postanowiłem, że wykażę się solidarnością z moimi poległymi braćmi na tej stronie i również usuwam..
Usuwam smutek oraz żal.. Wszelkie cierpienia i frustracje zostawiam daleko w tyle próbując od dziś czerpać z życia tyle ile tylko się da, starając się rozkoszować każdą z tych niepoliczalnych chwil. Carpe diem przyjaciele, liczy się tylko Tu i Teraz, przeszłość i przyszłość to tylko wytwór naszej bujnej wyobraźni mający nam służyć do zaplanowania naszego życia od momentu uzyskania świadomości aż po jego kres. Czasami lecz należałoby trochę zwolnić, zapytać siebie dokąd tak pędzimy, czy to o co tak codzień wszystkimi siłami zabiegamy, czy to kariera, pieniądze, związek, czy to ma jakiekolwiek znaczenie w kontekście naszego nieuniknionego końca żywota i sharmonizowania duszy czymkolwiek ona jest z przeogromnym wszechświatem? Czasami każdy z Nas potrzebuje rozsiąść się wygodnie w fotelu, dowartościować swoje kubki smakowe jakimś szlachetnym trunkiem i pier****ąć kulturalnie partyjkę w Fifę. Tego wam życzę drodzy dżentelmeni i prześliczne panie, aby zamiast w gorączce frustracji pochopnie usuwać konto, po prostu sobie odpocząć. Dobrej i spokojnej nocy życzy, wasz Jezus.
17
@4drian0 Prawda niezła beka z tego jest.. Niektórzy powinni sobie po prostu przerwę od internetu zrobić zamiast żalić się jaka im się krzywda na forum dzieje bo admini kasują ich posty xD
0
@Transu96 Nie mów hop
6
Właśnie odkryłem nowe cudeńko, Koniak z likierem pomarańczowym plus Cola. Tak to ja dzwonię, narazka biedaki
3
@don'T.R.I.P.e Moderatorzy w głębi duszy to dobre ziomki jak Geralt, ale mają swoje kodeksy
2
@Coutinho007 Para moje para twoje, onomatopeiczne, paranormalne
15
Moderatorzy są jak wiedźmini, sami z czasem pozbawiają siebie pracy, amen.
0
@th@les Ma to swoje plusy i minusy z pewnością jak wszystko, niemniej jednak bardzo radykalny sposób na zahartowanie młodego organizmu, rzekłbym takie rzucenie na głęboką wodę. Kto wie być może pomoże im to w przyszłości przetrwać w ciężkiej sytuacji, a być może zapewni traumę do końca życia :P
0
@Witam Bzdura nikt sam z siebie białym nie kibicuje.. Musieli ich zaszczepić już dawno tylko nie było nagłaśniane
0
@msmsms Nurkowanie pod lodem samo w sobie nie jest idiotyzmem, ale jeszcze trza umieć to robić. Ten pan najwyraźniej przecenił swoje możliwości :P
0
@IronSanHybrid Ja też do lata przynajmniej, no ale myślałem że słowa pana Roberta można brać za pewnik a tu taka niespodzianka :(
1
@IronSanHybrid Gdzie ten Memfis Depaj, Luis obiecał że będzie w tym okienku i nie ma :(
4
Znów odwiedzę South Park, tam odprężę trochę się
0
@ArterkHD Postawiłbym obok Wieśka 3. Gierka naprawdę pierwsza klasa
0
@barcowy1899 Athletic solidnie grał w obronie i potrafił stworzyć sobie parę fajnych okazji z kontry co poskutkowało golami. My natomiast męczyliśmy się w ataku pozycyjnym, ale też udało się coś ukąsić, niestety to za mało. Może w ostatniej minucie dogrywki byśmy ugrali te karne, ale Messi nagle przypomniał sobie że od małego chciał być bokserem no i jakoś tak wyszło xD
1
@Thomas99PL Wyrazy współczucia zatem :P Przy okazji de Ligt* ^^
2
Być może było, ale dopiero teraz zajrzałem w intetnety :P
"Międzynarodowa Federacja Narciarska w trakcie trwania weekendu skoków w Zakopanem ogłosiła, że 13-14 lutego stolica Tatr zorganizuje dwa kolejne konkursy.
Zawody odbędą się w zamian za skoki w Pekinie, które zostały odwołane z powodu pandemii COVID-19. Już wcześniej było wiadomo, że otrzyma je któraś ze skoczni w Polsce, ale dopiero teraz stało się jasne, że będzie to Zakopane. W stolicy Tatr odbędą się dwa konkrusy indywidualne."
1
@Kettger Szkoda że te czary nie pomogły mu w meczu ligowym :P
0
@bartoszekkk A skąd Ty możesz wiedzieć jak i kiedy on daje wskazówki :D Jedni trenerzy stoją przy linii i drą mordę na losowego gracza zagrzewając go do boju, a jedni siedzą i chłodno analizują co się dzieje na boisku dając wskazówki poszczególnym graczom kiedy się zbliżą do linii bocznej. Jakoś brak darcia ryja i małpich figli nie przeszkodziły ostatnio wygrać z Athletikiem w lidze :P
1
Przestańcie już płakać bo się nie da pisać nic :P Trzeba pogratulować Baskom i lecieć dalej
0
@bartoszekkk Bo nie jest tak ekspresyjny jak Marcelino i nie będzie robił z siebie małpy? Serio to jest wyznacznik umiejętności trenerskich? xD
2
Messi to już nie ten grzeczny chłopczyk co kiedyś xD
2
Pięknie na to liczyłem!!! Z jednej strony dogrywka da nam w kość, ale mam ochotę dzisiaj dłużej meczyk pooglądać :D
0
@increase Na Twittera wstawił odrazu po zejściu
2
@Bartunek Niektórzy? xD Wylew dzieciaków i ich pochopnych wniosków podczas meczu to większy cyrk niż w naszym sejmie, czasem tylko jak mi komedii brakuje to wbijam na Ramble podczas meczu i odrazu humor lepszy :D
0
Wbijam dopiero na drugą połowę, według suchych statystyk z Flashscore wnioskowaćby można że Bilbao minimalnie lepsze pod względem ciekawych okazji, jak jest w praktyce?
2
@Dankhog Pewnie nagrywa Impra z Rychem 3
2
@LuisSalvano Brawo!!! Puchar wróżbity leci w tym roku do pana Roberta !!
0
@maniak33333 W praktyce tak, ale to już nie od Nas zależy jak oni to szufladkują. Możnaby się na siłę też bawić w jakieś wejścia w samych gatkach, bez żadnej ekipy itd itp, ale jak wspomniałem wcześniej od dawien panuje przyjęta powszechnie klasyfikacja tlenowa i nie ma w tym nic niezwykłego :)