Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kto tam się dławi xD
0
@Pogba Stanoskiiiii!! Dewej dzwonimy
3
Boras na kacu dzwoni do Bońka, dobre dobre xD
3
Real ma ewidentnie problem z Alcoholem hue hue
0
@Barcaa12 Tym się będziemy martwić jutro, narazie trzeba się cieszyć :P
4
@amanter Dla Bilbao chyba :D
0
@LuisSalvano Nie tym razem, Alconayo posmarowało :D
2
Beniaminek trzeciej ligi xDD
7
Łysy po meczu: W tej fazie już nie ma słabych zespołów xD
0
Człek się bał że jeszcze karne w najlepszym wypadku a tu takie coś xDD
0
@Encore Nie no wiem do czego pijesz, niektórzy mają po prostu ból tyłka o CRa :P
1
@Encore No Ameryki nie odkryłeś kolego :P
5
@Tuc "Najlepszy" pozycja obowiązkowa ^^ Dodam jeszcze w ramach ciekawostki, że oparty na faktach, opowiada historię syna sąsiadki mojej Babki :P
32
Od samego czytania aż zimno się robi
https://zapodaj.net/256f469fea86b.jpg.html
1
Kiedy szliśmy przez Pacyfik!
0
@Witam No nie powiem taki artefakt to skarb
3
Kurde jak zwykle koniec czasu, a chłop leci po milion :/
1
@jeyx77x Grosze xD Jak jest mądry to te grosze zainwestuje w jakiś biznes i chłop jest ustawiony do końca życia
0
@Bamboleo Nie no bądźmy poważni między szkołą sportową, a stażem w klubie jest jednak spora różnica. Chłopaki coś tam kopać się nauczyli w szkole, ale dopiero w jakimś prawdziwym zespole mieli szansę podszlifować swoje talenty. Nie wyobrażam sobie żeby teraz taki typ, który gra w Ekstraklasie miał problem zrobić ręcznik z twojego kumpla z bebzolem :P Co nie zmienia oczywiście faktu że Polska piłka jest 100 lat za czarnoskórą cywilizacją
5
@Barwindg Chciałbym napisać "w punkt", ale już lewica zarezerwowała to wyrażenie. Prawicowe "otóż to" też mnie nie przekonuje, dlatego usuwam konto i nic nie napiszę.
3
@IronSanHybrid Liczyłem że ugryzie albo coś.. Zmarnowałem przez Ciebie 20 sekund będę musiał krócej spać :(
1
Komentarz usunięty
10
@tomek8756 Oprócz oglądania pornosów jem i śpię, a Ty jak tam
0
@HueHueszki Koniecznie :D
0
@maroon Staram się obiektywnie patrzeć na takie rzeczy i uwierz mi mam świadomość czarnej strony tejże branży.. Pamiętajmy, że każdy medal ma dwie strony, nic nie będzie nigdy wszystkich jednocześnie zadowalać
1
@don'T.R.I.P.e Cieszę się, że mam nadzieję nie jedyny w pełni załapałeś przekaz ^^
11
Muszę wam się do czegoś przyznać.. Jak miałem 13 lat to nielegalnie wchodziłem na strony dla dorosłych i z czystym sumieniem oraz uśmiechem na ustach zaznaczalem że mam 18 lat. Tak, byłem zdemoralizowanym dzieckiem. Przez lata oglądania pornosków instynktownie narodziło się we mnie mnóstwo fetyszy i pociągliwości, w których z powodzeniem spełniam się obecnie z moją partnerką nie widząc przy tym nic złego. Pornoski nie sprawiły że ten nastoletni, naładowany testosteronem chłopiec musiał sobie ulżyć w bardziej radykalny sposób, łapiąc koleżanki w szkole i pod pretekstem buzujących hormonów okazywał w brew ich woli swoją niezaprzeczalną męskość. Pornoski nie sprawiły również, że ten sam młody człowiek pruł się z osobnikami płci żeńskiej na imprezach nie używając środków antykoncepcji i nie zdając sobie sprawy z konsekwencji jaką niesie jej nie stosowanie. Dlaczego obecny dorosły facet nie jest gwałcicielem czy uciekającym przed alimentami konkubinem? Nie ma większej filozofii, został dobrze wychowany przez rodziców za co jest im ogromnie wdzięczny :) To jego mama sprawiła, że dzięki okazywanej od najmniejszych lat miłości i empatii socjopatyczne myśli nigdy się nie rozwinęły. To jego ojciec sprawił, że młodzieniaszek w odpowiednim wieku dowiedział się o konieczności używania "gumek". Myślę, że ten pan nie był szczególnym wyjątkiem i rodzice w większości od lat spowodzeniem zastępują tak pożądany przedmiot szkolny jakim jest edukacja seksualna, która żeby mnie źle nie zrozumieć powinna być moim zdaniem obowiązkowo wprowadzona. Zatem czy choćby i regularne wrzucanie linków do półnagich aktorek porno na forum, z którego korzystają przeważnie osoby 12+ będzie miało jakiś demoniczny wpływ na nasze młodzieńcze społeczeństwo? Myślę że nie, przyśpieszy tylko nieuniknione zderzenie się z rzeczywistością :)
1
@MSN30 Spokojnie na dniach wlatuje pierwsza seria ^^
1
@Barwindg Czymże by była nocna warta bez wspomagania ^^
14
@codemat Musisz go odbanować :)