Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
35
Mingma: Weszłem!!!
Urubko: Nie weszłeś!!
Mingma: Weszłem!! Jestem hardkorem !!!!
0
@Tomek54321 10 osób ^^
1
@Tomek54321 Taa 50 odrazu :D
2
@mcsarna MC Sarna wjeżdża na bit, ej ej ej jedziesz!!
2
@ShinobiQWE soccerstreams100.com
0
@TheNekro94 W śpiworach będą zjeżdżać powoli :P
0
@Katalończyk 99 Sprzętu, umiejętności i pracy zespołowej nie dam im się odmówić, ale udało im się też trafić w rzadkie okienko pogodowe, co jest kluczem do zdobycia tej góry.
3
@Tomo1989 Zakopanem* :P Niech chłop też ma coś z życia heh
8
@AdiKingu96 Nie powiedziałbym że zwykli.. Zwykły samobójca skoczy z mostu, albo przedawkuje leki. Ci panowie zapier*** na K2 by sharmonizować duszę z kosmosem :P
3
@NaFazieHitman xD
2
Komentarz usunięty
3
@MaziFCB I oczywiście mniejszy, ale jednak wysyp hejterów wszystkiego dookoła, ludzie to śmieszny gatunek :P
10
Gorączka szczytowa nie zna słowa rozsądek. Panowie zapisują się w historii i w tym momencie jest to dla nich ważniejsze niż zdrowie, może nawet i życie, które poświęcają dla tej jedynej chwili. Trzeba to uszanować, miejmy jednak nadzieję że obejdzie się bez większych strat..
0
@Colon Mało tego nikogo tam jeszcze nie ma
0
@sonek Bardzo ciężka góra do zdobycia zimą. Pierwsze zimowe wejścia na resztę ośmiotysięczników były jakieś 40-50 lat temu, a tutaj trza było czekać aż do dziś ^^
2
@Wossi61FCB Chociaż po 15 minut z każdej połowy się obejrzy Inter zawsze coś :D
0
@MSN30 Zobacz profil na fejsie "tatromaniak", tam wstawiali link do Twittera z info na bieżąco
0
@Majkel34 Żebyś się nie zdziwił :P
1
@MaTt_BarcaFan Bez nakazu mogą sobie co najwyżej przez szybę popatrzeć :P
1
@MaTt_BarcaFan Będzie dobrze, przewiduję szybką odpowiedź rządu, a jaka ona będzie czas pokaże :D
2
@MaTt_BarcaFan Jaki Kraków panie, samo centrum veta góralskiego :P
3
@MaTt_BarcaFan Czyli otwierając biznes zostanę Ruskim agentem.. Mam nadzieję że mi Putin prześle parę rubli po wszystkim xD
0
@MESSIah16 Żeby tam wejść trzeba mieć przedewszystkim niewyobrażalne szczęście do okienka pogodowego. Fizycznie jest "sporo" osób które są w stanie to zrobić
0
@MESSIah16 Dziś na 21 planują atak szczytowy, życzę powodzenia. Jak ktoś ma zdobyć ten szczyt to albo My albo Nepalczycy :D
Edit.
0
@xVENUMx Brawo xD
5
@MSN30 Prosiłeś to łap, na szczęście przestało sypać do jutra to nie ma tragedii :D
https://zapodaj.net/0d701394436ac.jpg.html
0
@avanes A skoki to co :P
0
Marcin w poszukiwaniu szczęścia na bagnie
1
@_kiesio Patrząc na to, że biali wyszli w podstawie to me serce się raduje :D
0
O kurła człowiek wraca do domu na drugą połowę, patrzy a tu 0 2 :D Wynik odzwierciedla grę?