2

@pepo_barcarzadzi Haha myślałem że jestem jedyny

23

Niemcy mają dość Mazurka xD

68

Kamil Stoooooooch!!!! Tymczasem Barca

0

To co, rekord skoczni dziś pada? :D

1

@Sangria Nie no akurat tatromaniakiem jestem z zamiłowania na szczęście ^^

1

@jeyx77x Ok dodam Cię do kolejki chętnych na kumpelstwo ^^

1

@hayek No właśnie tak robię od zawsze xD

1

@MesQueUnClub96 @badej60 Nie wiem jakoś zawsze wolałem w TV oglądać, ale trzeba przyznać że to dziwne :D

5

Mieszkam w Zako 24 lata i ani razu na skokach nie byłem, w tym roku chyba zrobię wyjątek :D

0

@Outlook Aż się chyba przejdę w tym roku :D

3

Ja pier*** ale mamy kadrę mocną aż się jaram :D

1

@Witam Kobajaszi? Nie znam, miałem kiedyś Mitsubiszi i też nie skakało

2

@Barwindg And the winner iiiiiiiiis.. Zbiignieeeew "Ty kur** je****" Zioobroooo!!!!

0

@damian.09 Też wolę Pepsi, ale właśnie dlatego że jest słodsza hehe :D

4

@damian.09 Właśnie Pepsi jest słodsza w smaku, nawet ma więcej cukru ^^

3

@karci0 Ja podobnie, tyle że z przedszkolankami..

4

But guys, there's no one around here
https://zapodaj.net/26c271e16b819.jpg.html

2

@MesQueUnClub96 Kolego, ale tu nikogo nie ma

5

@NaFazieHitman Coś czuję że ten rok przebije poprzedni xD

5

Nawet Longle by się nie powstydził takiego wylewu. Busi również

0

Messi kaleko xD

0

@mientusek1407 Ja bym Griezza jeszcze zostawił

0

@FC1899Barca Nie ma takiego miasta jak Zakopany :P

1

@eckov Jakąś formę do ciastek chyba o to mu chodziło

1

@Criss18Barca Styl do oglądania kiepski, ale nie oglądałem xD Nieźle ziomek

0

@D10SLEO Wyczuwam transfer

1

@tadzik447 Ty chueju

3

Bardzo oryginalna reklama xD
https://zapodaj.net/6f217b1ce0f4a.jpg.html

0

@dawinho80 Prawda Pedri jest staroświecki

0

@Elnuum Nie zmienia to faktu że dramatyczny, a jak wiadomo dramatyczny Messi i tak zawsze coś ugra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?