Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@pepo_barcarzadzi Haha myślałem że jestem jedyny
23
Niemcy mają dość Mazurka xD
68
Kamil Stoooooooch!!!! Tymczasem Barca
0
To co, rekord skoczni dziś pada? :D
1
@Sangria Nie no akurat tatromaniakiem jestem z zamiłowania na szczęście ^^
1
@jeyx77x Ok dodam Cię do kolejki chętnych na kumpelstwo ^^
1
@hayek No właśnie tak robię od zawsze xD
1
@MesQueUnClub96 @badej60 Nie wiem jakoś zawsze wolałem w TV oglądać, ale trzeba przyznać że to dziwne :D
5
Mieszkam w Zako 24 lata i ani razu na skokach nie byłem, w tym roku chyba zrobię wyjątek :D
0
@Outlook Aż się chyba przejdę w tym roku :D
3
Ja pier*** ale mamy kadrę mocną aż się jaram :D
1
@Witam Kobajaszi? Nie znam, miałem kiedyś Mitsubiszi i też nie skakało
2
@Barwindg And the winner iiiiiiiiis.. Zbiignieeeew "Ty kur** je****" Zioobroooo!!!!
0
@damian.09 Też wolę Pepsi, ale właśnie dlatego że jest słodsza hehe :D
4
@damian.09 Właśnie Pepsi jest słodsza w smaku, nawet ma więcej cukru ^^
3
@karci0 Ja podobnie, tyle że z przedszkolankami..
4
But guys, there's no one around here
https://zapodaj.net/26c271e16b819.jpg.html
2
@MesQueUnClub96 Kolego, ale tu nikogo nie ma
5
@NaFazieHitman Coś czuję że ten rok przebije poprzedni xD
5
Nawet Longle by się nie powstydził takiego wylewu. Busi również
0
Messi kaleko xD
0
@mientusek1407 Ja bym Griezza jeszcze zostawił
0
@FC1899Barca Nie ma takiego miasta jak Zakopany :P
1
@eckov Jakąś formę do ciastek chyba o to mu chodziło
1
@Criss18Barca Styl do oglądania kiepski, ale nie oglądałem xD Nieźle ziomek
0
@D10SLEO Wyczuwam transfer
1
@tadzik447 Ty chueju
3
Bardzo oryginalna reklama xD
https://zapodaj.net/6f217b1ce0f4a.jpg.html
0
@dawinho80 Prawda Pedri jest staroświecki
0
@Elnuum Nie zmienia to faktu że dramatyczny, a jak wiadomo dramatyczny Messi i tak zawsze coś ugra