Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bruttal Niektóre plemienia pewnie jeszcze wierzą hehe
3
@Bruttal Teraz Cię Pioter nie wpuści do nieba antychryście, wypad pod ziemię
2
@Jacu327 A tak na poważnie to zerwanie łąkotki i operacja jej zszywania. Kurła nie polecam zabiegu wyciągania wody z kolana :/ A no i za dzieciaka obojczyk złamany i gips
7
@Jacu327 Raz kolega mnie w szczepionkę uderzył i było ziazi :/
2
Ten wypił tyle, ten nie pił w ogóle bo niby nie wypada.. Ludzie, liczy się przede wszystkim miło spędzony czas z rodziną, na tym polega magia świąt :)
1
@msmsms Ty się za to chwalisz, że nie pijesz i dyskredytujesz pijących. Dużo lepszy nie jesteś :P
1
@lukaszbarca15 Miałem 6 Samsungów i 3 Huaweie, za nic nie wrócę do szajsunga :P Też zależy wszystko oczywiście od modelu, ale wolę zapłacić 2 razy mniej i mieć mniej więcej tą samą jak nie lepszą jakość, dlatego Huawei to jedyny słuszny wybór porównując obie te marki. Założę się że taki P20 by Ci się spodobał nie wspominając już o nowszych :)
0
@Rust_Cohle Azjatyckie mobajl fony najlepsze ^^
1
@lukaszbarca15 xD
2
@msmsms Każdy na swój sposób przeżywa te tradycje i nie umoralniałbym tutaj nikogo. Grunt to miło spędzony czas z rodziną :)
0
@kempnou Ok dzięki za sprostowanie
5
@smieszek Czyli że podczas składana życzeń dzielimy się ciałem Messiego? :O Mam nadzieję że nie trafię na.. Zresztą nieważne
0
@Kielakowy Chyba Ty
1
@bixmix Tak myślałem że gdzieś to już widziałem, a to kradziej
0
@Pewex Ja sobie zrobię maraton z Kevinem, jak co roku zresztą ^^
1
@MontelQ No to musisz przełożyć na jutro, bo jeszcze z moim starym się zagadał na całodobową przedwczesną pasterkę
2
@barcelonaLM A cóż to za przesada, to jedna z obowiązkowych 12 potraw ^^
3
@pele1282 Brzmi jak jakiś patent na leczenie traumy.. Messi strzela Ci gole, po których psychicznie nie możesz się podnieść przez lata, a tu nagle z tego powodu dostajesz piwerko ^^
0
@masq Taaak jest dokładnie i wtedy sprawia ono przyjemność, a przynajmniej do pewnego momentu ^^
0
@Ojciec5tkidzieci Bzduuura właśnie ma myśleć o tym zimnie, ale w zupełnie inny sposób :P
0
@masq Nie bój się zimna tylko staraj się nastawić tak by sprawiało Ci przyjemność, ciężko wytłumaczyć jak to zrobić, ale wierzę że sobie poradzisz :P
0
@BorzyKrzys Współczuję :(
1
@MesQueUnClub96 Jestem skromnym człowiekiem, dużo do szczęścia nie trzeba ^^
1
Ktoś oprócz mnie nie będzie zajadał się karpiem na kolację? U mnie wlatuje panierowana sola z chrzanem i kapustka czerwona z fasolą, polecam gorąco ^^
1
@ronni37 Paaanie, bigos jest jak wino, bynajmniej nie kopie, ale musi być długo gotowany ^^
1
@MesQueUnClub96 Próbują Cię podejść i zaraz Ci jakiś passat wyskoczy :P
0
@juliacicha Byłoby naprawdę super ^^
0
@Jacu327 Taa ale dla moderacji :D
2
Redakcjo, moderacjo, administracjo i tak dalej.. Życzę Wam dużo zdrowia, szczęścia, ale przedewszystkim żebyście umożliwili nam Ramblowiczom możliwość wykupienia braku reklam na stronie :P Do mądrali których już skręca by napisać "Hurr Durr wywal tego Chrome'a i zainstaluj sobie adblocka albo operę" powiem krótko: Zmieńcie klub na inny, bo Wasz cały czas przegrywa i nie jest już potęgą światową, po co to się męczyć kibicując słabiakom :P
3
@Rudi35 Nie trzeba wierzyć, żeby uczestniczyć w tradycji ^^