La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 614 Culés

4

Bigos już wjechał do piekarnika do zapiekania :D U mnie Bigos gotuje się kilka dni, potem zapieka i na jutro będzie jak złoto.

0

@IronSanHybrid z ciekawosci czemu tak dlugo ? :D pytam bo jestem fanboyem bigosu i moge go jesc garnkami xD

1

@ronni37 Paaanie, bigos jest jak wino, bynajmniej nie kopie, ale musi być długo gotowany ^^

1

@ronni37 Bo bigos im dłużej robiony i im dłużej stoi tym lepszy. Po prostu nabiera mocy urzędowej, a zapiekany jest najlepszy polecam spróbować.

1

@IronSanHybrid no ja wiem, sam gotuje z 8h ale nie pare dni, spróbuje :D

1

@ronni37 U mnie gotuje się kilka dni + zapiekanie, polecam ;D Smaki muszą się dobrze przegryźć.

konto usunięte

1

@IronSanHybrid dobra nie swiruj bo naprawdę ktoś tu pomyśli że znasz się na gotowaniu:D

0

@ksobi Coś się tam ogarnia ;>

konto usunięte

1

@IronSanHybrid no to może MasterChef junior ? :D

0

@ksobi Tam trzeba mieć minimum 8 lat :/ najgorzej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?