0

@Pawelsky Chcesz wolność to se załóż własną stronę gdzie nie będzie żadnego regulaminu, nikt Ci nie broni xD

0

@Majkel34 Myślę że tego typu teksty mają na celu bardziej zwrócenie uwagi, że problem rasizmu na świecie nie tylko dotyczy czarnych jak powszechnie się uważa, a to całe Black lives matter wcale nie pomaga tego dostrzec

1

@Majkel34 Serio ktoś używa tego stwierdzenia jako argument dla uprawiania rasizmu?

0

@Kacper1432 Prawda, niby jest jakaś tam satysfakcja i nadzieja na przyszłość, ale trauma pozostaje :/

1

@pazio23 Od ciotki Merkelowej

0

@wojopancer Leon zawodowiec > seat Leon > reszta

2

@Zoker Leo Messi > Leo di Caprio > Leo da Vinci

2

@Zoker Nie chodzi mu o krytykę tylko rzeczywisty hejt, którego pewnie nie miałeś okazji jeszcze zobaczyć. Podał bym z chęcią jakiś przykład, ale musiałbym pogrzebać, a mi się nie chce więc musisz wierzyć na słowo :P

2

@DonMatteo901 Też mnie to drażni, ładna laska, fajna aktorka, a ból dupy o Nią jakby komuś rodzinę wyzabijała

13

@gontex Nie, ale pracuję z Agatą na meblach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Isso89 Górole wspólnie się mobilizują na bunt, sam otwieram biznes za parę dni bo ile można dać się więzić

0

@Esio I teraz przez tydzień będziesz się jarał tą błyskotliwą ripostą i codzień zamieszczał posty na forach internetowych xD

0

@HERORICH2 Bo zabraniają pracować.

0

@TheNekro94 Prawda, często też prymitywne, ale śmieszne :D

1

@TheNekro94 Paweł Ci kazał herby na Rambli zbierać jego tekstami czy co :D

3

@itmustbejoke Czytałem dużo o tych wagach i poniżej tysiąca nawet nie masz co się nastawiać na cuda bo wyniki będą loterią :P Nawet te droższe często lubią się mylić(mylenie oporu tłuszczu/mięsa z wodą itd.), a takie konkretne co to stoją sobie u dietetyków czy na siłowniach kosztują nawet po paręnaście/parędziesiąt tysięcy. Jak nie otwierasz siłowni czy gabinetu to wystarczy czy mierzenie tkanki tłuszczowej fałdomierzem, niezawodna rzecz, a tania ^^

0

@BarcaInfo Ciężko się nie zgodzić

1

@Altair91 Też mi się tak wydaje, bez ironii

0

@VanBest Ale jak już masz wywalić hajs to polecam Recigar, fajnie zrobiony blister, który Ci przypomni ile tabletek masz brać w dany dzień. No i same tabletki są małe co ułatwia sprawę z połykaniem ^^

1

@VanBest Z doświadczenia Ci powiem, że te tabletki to w mocnym naciąganiu 5% sukcesu.. Równie dobrze mógłbyś cukier łykać i wkręcać sobie, że Ci się palić nie chce :P Pamiętaj, jedynym wyjściem jest mocna determinacja i chęci, bez tego nie dasz rady. A co do skutków ubocznych to kwestia mocno indywidualna, część z nich bierze się z samego rzucania. Osobiście miałem tylko suchość w ustach ^^

5

@michal26 To trza było o tym wcześniej myśleć synu xD

3

@Witam Ja wyznaję zasadę Nothing else matter

0

@msmsms Dokładnie, teraz to jakieś Ajwary bezkostne i inne Haraldy pięknowłose, kuurła kiedyś to było

1

@Marlon85 @MSN30 Jakoś za tydzień po skokach powinienem zacząć serię, narazie lipa z czasem, ale spokojnie plan aktualny :P

1

@DanielOOL Ty rzeczywiście ale jajca

0

@kosiarz92 Polewamy się szampanym

0

@mercurial2000 Całkiem dużo fajnych sytuacji sobie stworzyliśmy, ale co najważniejsze nie zawiodła wczoraj skuteczność. Nie da się ukryć też, że mieliśmy trochę szczęścia z tyłu

1

@chorhe12 Meteo ICM, Meteo Blue

0

@mariogbch Bo jak już faulować to nie jak ci**

0

@Bamboleo Tylko WK sklep skur****nu !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?