Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawelsky Chcesz wolność to se załóż własną stronę gdzie nie będzie żadnego regulaminu, nikt Ci nie broni xD
0
@Majkel34 Myślę że tego typu teksty mają na celu bardziej zwrócenie uwagi, że problem rasizmu na świecie nie tylko dotyczy czarnych jak powszechnie się uważa, a to całe Black lives matter wcale nie pomaga tego dostrzec
1
@Majkel34 Serio ktoś używa tego stwierdzenia jako argument dla uprawiania rasizmu?
0
@Kacper1432 Prawda, niby jest jakaś tam satysfakcja i nadzieja na przyszłość, ale trauma pozostaje :/
1
@pazio23 Od ciotki Merkelowej
0
@wojopancer Leon zawodowiec > seat Leon > reszta
2
@Zoker Leo Messi > Leo di Caprio > Leo da Vinci
2
@Zoker Nie chodzi mu o krytykę tylko rzeczywisty hejt, którego pewnie nie miałeś okazji jeszcze zobaczyć. Podał bym z chęcią jakiś przykład, ale musiałbym pogrzebać, a mi się nie chce więc musisz wierzyć na słowo :P
2
@DonMatteo901 Też mnie to drażni, ładna laska, fajna aktorka, a ból dupy o Nią jakby komuś rodzinę wyzabijała
13
@gontex Nie, ale pracuję z Agatą na meblach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Isso89 Górole wspólnie się mobilizują na bunt, sam otwieram biznes za parę dni bo ile można dać się więzić
0
@Esio I teraz przez tydzień będziesz się jarał tą błyskotliwą ripostą i codzień zamieszczał posty na forach internetowych xD
0
@HERORICH2 Bo zabraniają pracować.
0
@TheNekro94 Prawda, często też prymitywne, ale śmieszne :D
1
@TheNekro94 Paweł Ci kazał herby na Rambli zbierać jego tekstami czy co :D
3
@itmustbejoke Czytałem dużo o tych wagach i poniżej tysiąca nawet nie masz co się nastawiać na cuda bo wyniki będą loterią :P Nawet te droższe często lubią się mylić(mylenie oporu tłuszczu/mięsa z wodą itd.), a takie konkretne co to stoją sobie u dietetyków czy na siłowniach kosztują nawet po paręnaście/parędziesiąt tysięcy. Jak nie otwierasz siłowni czy gabinetu to wystarczy czy mierzenie tkanki tłuszczowej fałdomierzem, niezawodna rzecz, a tania ^^
0
@BarcaInfo Ciężko się nie zgodzić
1
@Altair91 Też mi się tak wydaje, bez ironii
0
@VanBest Ale jak już masz wywalić hajs to polecam Recigar, fajnie zrobiony blister, który Ci przypomni ile tabletek masz brać w dany dzień. No i same tabletki są małe co ułatwia sprawę z połykaniem ^^
1
@VanBest Z doświadczenia Ci powiem, że te tabletki to w mocnym naciąganiu 5% sukcesu.. Równie dobrze mógłbyś cukier łykać i wkręcać sobie, że Ci się palić nie chce :P Pamiętaj, jedynym wyjściem jest mocna determinacja i chęci, bez tego nie dasz rady. A co do skutków ubocznych to kwestia mocno indywidualna, część z nich bierze się z samego rzucania. Osobiście miałem tylko suchość w ustach ^^
5
@michal26 To trza było o tym wcześniej myśleć synu xD
3
@Witam Ja wyznaję zasadę Nothing else matter
0
@msmsms Dokładnie, teraz to jakieś Ajwary bezkostne i inne Haraldy pięknowłose, kuurła kiedyś to było
1
@Marlon85 @MSN30 Jakoś za tydzień po skokach powinienem zacząć serię, narazie lipa z czasem, ale spokojnie plan aktualny :P
1
@DanielOOL Ty rzeczywiście ale jajca
0
@kosiarz92 Polewamy się szampanym
0
@mercurial2000 Całkiem dużo fajnych sytuacji sobie stworzyliśmy, ale co najważniejsze nie zawiodła wczoraj skuteczność. Nie da się ukryć też, że mieliśmy trochę szczęścia z tyłu
1
@chorhe12 Meteo ICM, Meteo Blue
0
@mariogbch Bo jak już faulować to nie jak ci**
0
@Bamboleo Tylko WK sklep skur****nu !!!