Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bartek22 Ebaniutki wlazł na pierwsze miejsce i zrzucił Luisa z Janiamą :O
4
Ja wiem że temat Stanowskiego i Najmana mógł się przejeść, ale to jest po prostu złoto xD
0
@sebasek99 To plebsowi się wciskało rodzynki żeby dostali mniej sernika xD
0
@bstryyy Są kozackie owszem, ale osobno :P
4
@Barcza223 Jeszcze dwa pełnometrażówki są no i animowany serial, też polecam :D
0
@barteggg08 Dragon Age, Wiedźmin, coś tam by się znalazło jeszcze
0
@PatrickoBarca O kurła musiało zaboleć, Twoje zdrowie kolego
0
@LeoMessi1994 Tylko burbonik ^^
12
TVP w skrócie ^^
https://zapodaj.net/2acda921a5d92.jpg.html
2
@BarcaInfo To dobrze bo już się bałem że się załamał :/
0
@Katalonbar O kurde nawet nie wiedziałem że Neymar gra jako rozgrywający :O
0
@FC1899Barca Z ciekawości masz może ilość prób?
3
Uwaga pilne, nie rozłączać się
https://zapodaj.net/01c48b3dfb8f1.jpg.html
0
@4drian0 Taa albo zawsze się zastanawiam co musi czuć pozbawiony już nieco testosteronu ojciec, kiedy są jakieś posiady rodzinne, następuje chwilowa cisza i oczy wszystkich biesiadników skierowane w przypadkowo lecącą reklamę Braveranu xD
2
@paweldunajecfcb Akurat starczy na zwiedzenie Częstochowy
1
@Majsteer Po czym się okazuje że to był tylko hologram, a prawdziwą piłkę ma Araujo i zasuwa z kontrą :D
1
@Kusco15 Zęby to jedno, ale połamać Cię mogą nawet bejsbolem czy palce pułapkami na myszy xD Nie wspominając już o tarantulach na twarzy łee aż mam ciary
0
@Kusco15 San Diego w stanie Kalifornia, zapraszam xD
3
@Mns21 Też bym wolał dać na wojenną okupację świętego Piotra niż na jakieś owsianki dla głodujących
1
@avanes Jego córka się wypowiadała, że facet choruje tam na coś co sprawia że fascynują go tortury, można powiedzieć że się spełnił w życiu chłop xD Podpisując kontrakt na wejście do tego domu zgadzasz się na okaleczanie fizyczne oraz psychiczne, w rezultacie jeśli jakimś cudem uda Ci się go ukończyć możesz być bogatszy o parę złamań i kilka własnych zębów w kieszeni. Nikomu się jeszcze nie udało, nawet komandosom z Marines. Aha no i nagrodą za ukończenie zabawy jest 20 tysięcy dolarów, akurat starczy na pobyt w szpitalu xD
1
@Bobo25 59
2
@MesQueUnClub96 Pierdzielisz kabanie, muszę obczaić
1
@Zoker xD
2
@Sergio_Devils Pewne są tylko podatki i śmierć, no i wpier**l w LM, więc jednak skupił bym się na tej lidze xD
3
Heh piękna kontra Liverpoolu, to się nazywa wertykalna gra :D
0
Prze kozak no forma niesamowita
0
@Maniek9444 Ale różnica wieku przemawia w wielkim stopniu na korzyść naszego małego Iniesty :P
3
@HERORICH2 Czekaj administracja już Ci zakładkę dla fanów klubów bez strony tworzy xD
2
@PatrykBarca Myślę że łysy, chyba że znowu wyklaska coś w LM :D
0
@Maniek9444 Poebawszy? :D