1

@Bartek22 Ebaniutki wlazł na pierwsze miejsce i zrzucił Luisa z Janiamą :O

4

Ja wiem że temat Stanowskiego i Najmana mógł się przejeść, ale to jest po prostu złoto xD

0

@sebasek99 To plebsowi się wciskało rodzynki żeby dostali mniej sernika xD

0

@bstryyy Są kozackie owszem, ale osobno :P

4

@Barcza223 Jeszcze dwa pełnometrażówki są no i animowany serial, też polecam :D

0

@barteggg08 Dragon Age, Wiedźmin, coś tam by się znalazło jeszcze

0

@PatrickoBarca O kurła musiało zaboleć, Twoje zdrowie kolego

0

@LeoMessi1994 Tylko burbonik ^^

12

2

@BarcaInfo To dobrze bo już się bałem że się załamał :/

0

@Katalonbar O kurde nawet nie wiedziałem że Neymar gra jako rozgrywający :O

0

@FC1899Barca Z ciekawości masz może ilość prób?

3

Uwaga pilne, nie rozłączać się
https://zapodaj.net/01c48b3dfb8f1.jpg.html

0

@4drian0 Taa albo zawsze się zastanawiam co musi czuć pozbawiony już nieco testosteronu ojciec, kiedy są jakieś posiady rodzinne, następuje chwilowa cisza i oczy wszystkich biesiadników skierowane w przypadkowo lecącą reklamę Braveranu xD

2

@paweldunajecfcb Akurat starczy na zwiedzenie Częstochowy

1

@Majsteer Po czym się okazuje że to był tylko hologram, a prawdziwą piłkę ma Araujo i zasuwa z kontrą :D

1

@Kusco15 Zęby to jedno, ale połamać Cię mogą nawet bejsbolem czy palce pułapkami na myszy xD Nie wspominając już o tarantulach na twarzy łee aż mam ciary

0

@Kusco15 San Diego w stanie Kalifornia, zapraszam xD

3

@Mns21 Też bym wolał dać na wojenną okupację świętego Piotra niż na jakieś owsianki dla głodujących

1

@avanes Jego córka się wypowiadała, że facet choruje tam na coś co sprawia że fascynują go tortury, można powiedzieć że się spełnił w życiu chłop xD Podpisując kontrakt na wejście do tego domu zgadzasz się na okaleczanie fizyczne oraz psychiczne, w rezultacie jeśli jakimś cudem uda Ci się go ukończyć możesz być bogatszy o parę złamań i kilka własnych zębów w kieszeni. Nikomu się jeszcze nie udało, nawet komandosom z Marines. Aha no i nagrodą za ukończenie zabawy jest 20 tysięcy dolarów, akurat starczy na pobyt w szpitalu xD

1

@Bobo25 59

2

@MesQueUnClub96 Pierdzielisz kabanie, muszę obczaić

1

@Zoker xD

2

@Sergio_Devils Pewne są tylko podatki i śmierć, no i wpier**l w LM, więc jednak skupił bym się na tej lidze xD

3

Heh piękna kontra Liverpoolu, to się nazywa wertykalna gra :D

0

Prze kozak no forma niesamowita

0

@Maniek9444 Ale różnica wieku przemawia w wielkim stopniu na korzyść naszego małego Iniesty :P

3

@HERORICH2 Czekaj administracja już Ci zakładkę dla fanów klubów bez strony tworzy xD

2

@PatrykBarca Myślę że łysy, chyba że znowu wyklaska coś w LM :D

0

@Maniek9444 Poebawszy? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?