12

@DaPi Przestańcie już go męczyć bo mu psycha siądzie znowu

0

@BXOD Jeśli chodzi o miłe wspomnienia to ten z Realem co wspomniałeś, mecz z Bayernem w 2015 kiedy Messi zamknął jadaczkę Neuerowi i finał z United w 2011 :)

0

Oglądał ktoś mecz Thiema? Bardzo wkurzony był ten Australijczyk? xD

2

@MiloszFCB1899 Współczuję Bayernowi zatem, Miłosz ich nie miłuje :/

2

@wojopancer A opozycja standardowo będzie na każdym kroku wytykać błędy i namawiać do pozbycia się pana z obozu władzy. I tak się karuzela kręci :P

2

@cat_r37 Najwidoczniej uważniej niż Ty :P Frenkie nie miał dzisiaj swojego dnia, ale ten parodysta trójbojowiec mistrz sztangi powinien się już pakować

0

Dawać gola szybko i w rewanżu zniszczymy ich 1:0

1

To jeszcze tylko Suarez nam strzeli, może Neymar jak się wykuruje i kwita

3

Rzadko narzekam, ale jak patrzę na te genialne podania Busketsa to mi się żyć odechciewa xD

1

Kurła czemu tam nikt się nie ustawił do tego dośrodkowania

2

@Encore Celował w piłkę co było widać na powtórce. Dembuś po prostu szybko odskoczył, żółta to adekwatna kara

0

FIGHT FIGHT FIGHT !!!

1

Wygląda na to że szamańska magia jest skuteczniejsza niż współczesna medycyna, Umtti z jednym kolanem zjada Lengleta na śniadanie

1

@arkasath Mógłby wolne strzelać w sumie w razie jakby Mesjasz gdzieś uciekł :P

2

@MesQueUnClub96 Co ma nie być jak jest :P @Cwaniak4 Ojciec wychowany na Tusku to nie ma takiej możliwości :D

6

Nareszcie można se spokojnie oglądnąć jakiś ciekawy program na Nat Geo, bez obawy że Stary nie włączy znów TVN 24, życie jest piękne. Tak wiem, jakbym się wyprowadził to bym tak miał na codzień, trzeba to przemyśleć

8

2

@KacperVEB Wiem bo lubię sobie czytać jak mam doła, gwarancja beki i lepszego humoru :D

0

@KacperVEB Mario to popularny nick, no chyba że dokładnie taki sam jak ja to będę musiał zacząć się bać :D

0

@KacperVEB Co? xD

0

@Transu96 No tak zapomniałem o ruskich botach ^^

4

@Comentateiro Będziesz pisał sam ze sobą i sobie komentował posty, szkoda że herbów się nie da sobie dawać xD

0

@eltores Nie dotykaj bo wybuchną zaraz xD

0

@ShowMe Mi po jednej 4 setce zawsze szybko ból przechodził i samopoczucie spoko, ale sam jestem w szoku że 600 wypuścili :D

3

@VeB77 No nie wiem w ciągu 10 lat 4 remisy tylko, reszta same wygrane :P

1

O na rynek wypuścili bez recepty 600mg ibuprofemu, aż przydałby się ból głowy żeby przetestować. :P
Edit. A włączę se Real jeszcze, akurat będzie xD

6

Hetafe zapraszam wypier*** z tej ligii xD

0

@Robertinho Termin "skręcenie kostki" używa się w mowie potocznej, ot cała filozofia. Różnica jak między "dzień dobry", a "cześć" :)

1

@norbi77 Ogólnie to się zgodzę, ale jak ktoś już grubo poleci to nie mam zahamowań by ubrać rudą perukę, kultura na forum musi być :P Z tym że mimo wszystko rzadko kiedy ktoś na tyle przegnie pałę by odrazu zgłaszać

29

@kuz I to jest piękne podejście, na tym polega kibicowanie. Trzeba mieć nadzieję, a jak nie wyjdzie to trudno :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?