Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FC1899Barca Erling Lodbrok
1
@Kgorecki2500 Oficjalnie na Comedy Central po północy w Niedziele i Poniedziałki, a tak to gdzieś piratów musisz szukać, może na cda będzie
0
@tomek8756 Ok dodam do listy ^^
0
@tomek8756 Better Call Saul :P
0
@Herato Chłop ma 20 lat, strzela jak opętany już w drugim klubie który nie należy do topki. Setka spokojnie jak dla mnie o ile nie będzie kontuzji
3
@KapiFCB Już za wysoko jesteśmy, ciężko tera zejść bez krzywdy
3
@FCbarca750 No ale mimo wszystko 0% to trochę przesada xD
0
@robsesh A tam najpierw rzeźba potem rzeźba
2
@Maniek9444 Głównie dieta proszę pana. Będąc na redukcji zawsze spalisz trochę mięska oprócz tłuszczu, ale żeby nie przesadzić to pilnuj by nie przekraczać 600 kcal deficytu. No i zadbaj o odpowiednią podaż białka, 2-2,5g na kg masy ciała powinno być optimum
16
@Mns21 Ten sam Real gubiący punkty z Elche, Osasuną i Levante? Wątpię xD Ja wiem że też potrafimy się namęczyć ze słabszymi rywalami, ale nie sądzę żeby Real miał łatwiej
1
@4drian0 Kurła ile razy tak miałem, najgorsze że obojgu nie chcesz zawieść xD Ale jest patent, kupujesz piwko i kitrasz we wcześniej umówioną skrytkę, potem już tylko od starszego zależy czy Mama się dowie :P
1
@tmQbassive 6x w tygodniu trening typu split (nawet nie ten stary tylko góra/dół albo Push/pull/legs) nie równy 6x FBW :P, też zależy jaka objętość oczywiście, masa zmiennych jest. Ale wiem do czego pijesz, są takie poradniki że sam byś się zdziwił, 5g białka na kg masy ciała xD Albo jakieś treningi z fit celebrytkami co to technika kuleje jak u amatora i tylko krzywdę sobie można zrobić
1
@Kurkmen Jakby przyszedł to by miał DNO Barcy
1
@PanPatrykk Myślę że na Ibre nie ma żadnego kozaka więc zbyt oczywiste
@Kgorecki2500 Taekwondo jak już :P
1
@Firestone Ja go nie słucham tylko słyszę, polecam xD
1
@DonAndrzejos Jeśli Haaland to drewno to chciałbym z takiego drewna chałpę budować ^^
2
@DonAndrzejos Ale wiesz że jest masa osób na forum i mógł to pisać ktoś inny niż obecnie xD
0
@KacperVEB Otóż nie zgodzę się, PSG z roku na rok coraz to bardziej wyrabia sobie markę. Jak mówiłem 3 lata temu że w ciągu paru lat zajdą do finału LM to mnie wyśmiewano :P
0
@Gappeq A pytasz niedźwiedzia polarnego czy sra na środku lodowej pustyni?
0
@masq No nie wiem póki co PSG > Real pod wieloma względami. Pieniądz lepszy, szanse na tryplet, gra w rodzimej lidze, w dupie bym miał Real :D
0
@4drian0 Nawet jak zapomni to gorszy od Griezmanna nie będzie ^^ @PanPatrykk Spokojnie Alba weźmie ze sobą Pikeja
6
Ja pier*** co ten chłopak ma za wykończenie to jest niesamowite. Żadne Mbappe co dostanie od Alby w czappe tylko Norweg
0
@Kamilos84 Nie zdziwiłoby mnie to.. Projekt PSG coraz to lepiej się kształtuje i już nie tylko pieniądze zachęcają młodych graczy
2
@The Game 10 Mało tego zedytował na takie coś xD
1
@th@les Jakieś ze 20 razy ale warto przypomnieć
0
@TheNekro94 Tych przyjaciół wyznających miłość jest jak komarów w upalne dni ostatnimi czasy. Kumplowi tak się uczepił do dziewczyny, że sądowy zakaz zbliżania dostał, a dalej nie odpuszcza xD
0
@Shapiro Lalki to się obracało :P
1
@Shapiro O co się rozchodzi oświeć pan
1
@daniel32778 Dest czy de Jong też do starych nie należą. Ogólnie kadrę mamy naprawdę przyszłością tylko zanim chłopaki się zgrają tak jak mają się zgrać to trochę jeszcze minie
9
@Encore Chyba Dembele jak podał bramkarzowi