0

Where is Messi? I don't know

0

Nosz kur!!!!! Tak blisko

0

Co Pjanić zapodał

1

@Fawrf Grupa typu "Gdzie stoją?". Przydatne czasem i jak widać pośmiać też się można :D

0

2

@kuz Lol czemu nie narzekasz na skład, teraz zaś wtopimy :/

1

@ranger3120 Nie tylko z kebsem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@macio_944 Tak teraz do mnie dotarło jaką kur** byłem przez te wszystkie zimy :/

5

@MesQueUnClub96 Po prostu rated

22

@FafitFCB Tak? I o co w nim chodzi w końcu?

5

@bialagora Ćwiąkała i emocje.. Komentatorzy golfa są bardziej żywi xD

1

@BarcaInfo Ma to sens, Lenglet się w końcu wypala xD

0

@Pawel13sz Ćwierćfinał LM w 2011 bodajże z Szachtarem

4

@FafitFCB O kurła to trza by było siąść na spokojnie

0

@Encore Życzę mu tego i Nam żebyśmy mogli bez wahania stwierdzić, że to najlepszy napastnik 21 wieku :)

1

@Ghazul3293 Sam się zargumentowałeś kolego swoją ignorancją, myślę że już nic dodawać nie trzeba :) Koledzy wyżej wyjaśnili dlaczego Suareza można postawić minimum obok Lewego, moim zdaniem nawet wyżej, ale to już subiektywne odczucie

19

@Ghazul3293 Bardziej zaślepionego, pseudopatriotycznego ignoranta dawno nie widziałem xD Miałem zły dzień, ale mi go poprawiłeś tym bełkotem, dobrej nocy życzę

0

@patry295 Boli Cię wielki Duft Punk? Czy tam Daft nawet nie wiem jak się to pisze xD Ale parę nut mają spoko tak czy inaczej

1

Jak nic pewnikiem będzie 2:8

1

@Barca-Messi10 Dziki gon to pikuś przy Wampirach Wyższych, no ale też musiał się natrudzić prawda :D

0

@msmsms Jak spizgał Dettlaffa to tego Pana również da radę. W końcu Geralt ma przewagę save'ów

8

@leonek160 Polacy heh, muszą się przypier*** że ktoś nie jest jakimś fanatycznym patriotą heh

1

@Jakchcesz Psi teleport

2

@TheNekro94 @JimMorrisonFCB Moja babka skreśliła kiedyś zwycięską szóstkę, ale nie zdążyła kuponu wysłać xD Ja bym się chyba powiesił

0

@Rewolucja123 A co tu myśleć, jak się dobrze pofarbuje to wygląda spoko :P

3

@Ojciec5tkidzieci Miejska dżungla, tu kanar zawija kumpla

5

Jesteście z siebie dumni? Przez Was Lenglet ma depresję i będzie robił jeszcze większe wylewy. Nie pozdrawiam.

1

Komentarz usunięty

1

@msmsms A no to całe życie grałem w ósemkę, tak myślałem właśnie.. Dzięki byku, spróbuję z tą dziewiątką może być ciekawie

0

@msmsms Weź rozpisz czym to się różni mniej więcej bo nie chce mi się szukać xD Mam bilarda w chałpie, a nawet nie wiem w którą wersję zawsze grałem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?