Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Where is Messi? I don't know
0
Nosz kur!!!!! Tak blisko
0
Co Pjanić zapodał
1
@Fawrf Grupa typu "Gdzie stoją?". Przydatne czasem i jak widać pośmiać też się można :D
0
Cięta riposta xD
https://zapodaj.net/a91730aaac057.jpg.html
2
@kuz Lol czemu nie narzekasz na skład, teraz zaś wtopimy :/
1
@ranger3120 Nie tylko z kebsem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@macio_944 Tak teraz do mnie dotarło jaką kur** byłem przez te wszystkie zimy :/
5
@MesQueUnClub96 Po prostu rated
22
@FafitFCB Tak? I o co w nim chodzi w końcu?
5
@bialagora Ćwiąkała i emocje.. Komentatorzy golfa są bardziej żywi xD
1
@BarcaInfo Ma to sens, Lenglet się w końcu wypala xD
0
@Pawel13sz Ćwierćfinał LM w 2011 bodajże z Szachtarem
4
@FafitFCB O kurła to trza by było siąść na spokojnie
0
@Encore Życzę mu tego i Nam żebyśmy mogli bez wahania stwierdzić, że to najlepszy napastnik 21 wieku :)
1
@Ghazul3293 Sam się zargumentowałeś kolego swoją ignorancją, myślę że już nic dodawać nie trzeba :) Koledzy wyżej wyjaśnili dlaczego Suareza można postawić minimum obok Lewego, moim zdaniem nawet wyżej, ale to już subiektywne odczucie
19
@Ghazul3293 Bardziej zaślepionego, pseudopatriotycznego ignoranta dawno nie widziałem xD Miałem zły dzień, ale mi go poprawiłeś tym bełkotem, dobrej nocy życzę
0
@patry295 Boli Cię wielki Duft Punk? Czy tam Daft nawet nie wiem jak się to pisze xD Ale parę nut mają spoko tak czy inaczej
1
Jak nic pewnikiem będzie 2:8
1
@Barca-Messi10 Dziki gon to pikuś przy Wampirach Wyższych, no ale też musiał się natrudzić prawda :D
0
@msmsms Jak spizgał Dettlaffa to tego Pana również da radę. W końcu Geralt ma przewagę save'ów
8
@leonek160 Polacy heh, muszą się przypier*** że ktoś nie jest jakimś fanatycznym patriotą heh
1
@Jakchcesz Psi teleport
2
@TheNekro94 @JimMorrisonFCB Moja babka skreśliła kiedyś zwycięską szóstkę, ale nie zdążyła kuponu wysłać xD Ja bym się chyba powiesił
0
@Rewolucja123 A co tu myśleć, jak się dobrze pofarbuje to wygląda spoko :P
3
@Ojciec5tkidzieci Miejska dżungla, tu kanar zawija kumpla
5
Jesteście z siebie dumni? Przez Was Lenglet ma depresję i będzie robił jeszcze większe wylewy. Nie pozdrawiam.
1
Komentarz usunięty
1
@msmsms A no to całe życie grałem w ósemkę, tak myślałem właśnie.. Dzięki byku, spróbuję z tą dziewiątką może być ciekawie
0
@msmsms Weź rozpisz czym to się różni mniej więcej bo nie chce mi się szukać xD Mam bilarda w chałpie, a nawet nie wiem w którą wersję zawsze grałem :D